לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2013, 20:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אחי, אתה חייב Backup...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Blackwarder שמתחילה ב "אני לא מוגבל ואין לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Blackwarder
אני לא מוגבל ואין לי תו״ל

בגדול קבענו לקפה, אני לא מכוון למשהו חד פעמי אז לשכר בדייט הראשון לא נראה לי מהלך טוב (יכול להיות שאני טועה) בדייט השני זה כבר משהו אחר

קפה זה רק הסיפתח,
אחרי שיושבים שעה בבית קפה, ומסיימים עם החיוכים.

מגיע שלב שאתה יכול לנווט את הדייט למשהו אחר לגמריי, כמו - הליכה לאיזור הים, או פאב.

בדר"כ (99% מהמקרים) כשהבחורה זורמת, היא מאוד מעונינת.

אם היא נותנת תשובה של:"האמתי אני קצת עייפה..." \ "אוליי בפעם אחרת", אז קח בחשבון שהיא לא כל כך בעניין.

כמו כן, יש אחוז מאוד נדיר (יצא לי לי רק להיתקל בבחורה אחת כזו), של בחורות שפשוט יעדיפו להיכנס לשלב של משחק, ולחתוך את הדייט אחרי הקפה - בשאיפה שישאר לך טעם של עוד.

לדעתי דייט שמסתיים בנשיקה (לא על הלחי), הוא הדייט הטוב ביותר.

וים \ פאב \ מקום שקט, תורם לכך המון.

בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2013, 07:30
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Blackwarder שמתחילה ב "תודה! מהצצה באתר של המרינה..."

תראה, בתי קפה זה הכי מחוץ לזון שלי חוץ מגיי ברז, אבל הנה כמה טיפים כן שימושיים:

1) אחד הדייטים הכי מוצלחים בחיים שלי היו שתי כסאות ים וצידנית מלאה בבירות ויין. יש שני ספוטים בחוף של הרצליה- אחד צמוד למלון השרון (מצפון אליו) יש כמו צוקון קטן שצופה על הים והוא גם בתוך כוך קטן אז אין הרבה רוח, השני- קצת צפונית אליו יש ירידה לחוף (איפה שהמעלית. אתה תדע איפה זה כי יש פאקינג מעלית בחוף) ויש טיילת מרוצפת ממש על החול עם "כניסות" מדי פעם לכיוון הים ככה שאפשר לשבת על המים בלי ללכת על החול בכלל.
אז אתם לא בקטע של אלכוהול משום מה, אז קח פק"ל קפה ותכין לה שם קפה ותשבו על הים בשקיעה או בחושך- זה אחלה ואני שונא ים. זה יכול לעבוד לך גם בפארק רעננה או בכל מקום רלוונטי. זה יעבוד אם היא לא מפונקת מדי ופק"ל קפה זה לא ברברי מדי בשבילה....בעצם היא מרעננה אז עזוב....
יש גם בתי קפה/פאבים על חוף דאבוש (זה שמדרום למלון השרון) אבל הם מה שאתה מצפה ממקומות על החוף.

2) המודיעין הכי חשוב זה מה שאתה רואה בעיניים. תעלה על האוטו וסע לרעננה, תעשה סיבוב בפארק ותראה אם מתאים או לא ואם יש בתי קפה נחמדים או לא. כשל? סע להרצליה, תעשה סיבוב במרינה ותראה אם מתאים, תעשה סיבוב בים ותראה אם זורם. תמדוד את זמן הנסיעה כדי לבדוק היתכנות למצבים לא נעימים ושתיקות מביכות.

3) תעלה מול התלמיד שלך שנדקר בפארק, תסגור אתו דיל שבעבור 10 נקודות בונוס הוא יבוא לדייט שלכם וישחק אותה כאילו הוא בא לדקור אותך, תגבר עליו ותצא גיבור.

4) בואנ'ה החתיכת חוצפנית הזאת, גם יש לה דרישות לאיפה לצאת וגם אין לה שום דרך להתנייד. סמס לה עכשיו "אם כ"כ חשוב לך לצאת ברעננה אז תבחרי את איפה יושבים, כלבה".
יכול להיות שתצטרך לשנות קצת את הניסוח.

5) נ.ב:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=580600

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 26-09-2013 בשעה 07:35.
ישן 26-09-2013, 13:51
  Blackwarder Blackwarder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.11
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תראה, בתי קפה זה הכי מחוץ..."

אחי מתנצל שלא הגבתי, אני לא רגיל להמבנ של הפורום בפרש וכשראיתי את התגובה הזו כבר הייתי ברכב בדרך לרענה/הרצליה ואני לא זוכר את הסיסמה שלי לפרש אז לא יכולתי להגיב מהאייפון.
(המודגש שלי)

ציטוט:
תראה, בתי קפה זה הכי מחוץ לזון שלי חוץ מגיי ברז, אבל הנה כמה טיפים כן שימושיים:

1) אחד הדייטים הכי מוצלחים בחיים שלי היו שתי כסאות ים וצידנית מלאה בבירות ויין. יש שני ספוטים בחוף של הרצליה- אחד צמוד למלון השרון (מצפון אליו) יש כמו צוקון קטן שצופה על הים והוא גם בתוך כוך קטן אז אין הרבה רוח, השני- קצת צפונית אליו יש ירידה לחוף (איפה שהמעלית. אתה תדע איפה זה כי יש פאקינג מעלית בחוף) ויש טיילת מרוצפת ממש על החול עם "כניסות" מדי פעם לכיוון הים ככה שאפשר לשבת על המים בלי ללכת על החול בכלל.
אז אתם לא בקטע של אלכוהול משום מה, אז קח פק"ל קפה ותכין לה שם קפה ותשבו על הים בשקיעה או בחושך- זה אחלה ואני שונא ים. זה יכול לעבוד לך גם בפארק רעננה או בכל מקום רלוונטי. זה יעבוד אם היא לא מפונקת מדי ופק"ל קפה זה לא ברברי מדי בשבילה....בעצם היא מרעננה אז עזוב....
יש גם בתי קפה/פאבים על חוף דאבוש (זה שמדרום למלון השרון) אבל הם מה שאתה מצפה ממקומות על החוף.

הייתי שם היום, באמת אחלה חוף אבל לא מצאתי את הטיילת הזו שדיברת עליה, מצד שני לא ירדתי עד למטה כי היה מפוצץ אנשים אבל זה רעיון מעולה ואני אשתמש בו בהזדמנות.

2) המודיעין הכי חשוב זה מה שאתה רואה בעיניים. תעלה על האוטו וסע לרעננה, תעשה סיבוב בפארק ותראה אם מתאים או לא ואם יש בתי קפה נחמדים או לא. כשל? סע להרצליה, תעשה סיבוב במרינה ותראה אם מתאים, תעשה סיבוב בים ותראה אם זורם. תמדוד את זמן הנסיעה כדי לבדוק היתכנות למצבים לא נעימים ושתיקות מביכות.

צודק, זה בדיוק מה שעשיתי היום בבוקר עד עכשיו, לא קלטתי שפארק רעננה כזה גדול

3) תעלה מול התלמיד שלך שנדקר בפארק, תסגור אתו דיל שבעבור 10 נקודות בונוס הוא יבוא לדייט שלכם וישחק אותה כאילו הוא בא לדקור אותך, תגבר עליו ותצא גיבור.

החמוד הזה כבר התגייס וכרגע רץ על הג'בלאות איפה שהוא חוץ מזה הוא לא מסוגל להעמיד פנים לשניה בלי להתחיל לצחקק כמו ילדה קטנה.

4) בואנ'ה החתיכת חוצפנית הזאת, גם יש לה דרישות לאיפה לצאת וגם אין לה שום דרך להתנייד. סמס לה עכשיו "אם כ"כ חשוב לך לצאת ברעננה אז תבחרי את איפה יושבים, כלבה".
יכול להיות שתצטרך לשנות קצת את הניסוח.

LOL אדיר
להגנתה יאמר שאני לא בטוח אם חשוב לה רעננה או לא, אני רוצה שיהיו לי אופציות למקרה שהיא זורמת ולמקרה שהיא לא זורמת, מה שכן הפרינססה הזו נחה כרגע והיא אמרה שתתקשר אלי, פעם אחרונה שהיא שלחה לי סמס כזה לא דיברנו שבוע...

5) נ.ב:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=580600

ישן 26-09-2013, 14:04
  Emma Swan Emma Swan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.13
דייטים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Blackwarder שמתחילה ב "מחפש מקום טוב לדייט ראשון באזור רעננה"

ראיתי את מה שנאמר ואני הולכת לצאת מההקשר לגמרי אז לפני כן אציין שאני מאחלת לך דייט מוצלח מאוד ומקסים ואל תשים לב לתסכול שיוצא כאן כרגע. דייטים: לי באופן אישי נמאס. בעיניי סיטואציה מביכה מאוסה ומאולצת-אין יותר מאולץ מזה. שני אנשים שלא מכירים בכלל בכלל אחד את השנייה וצריכים לבלות ערב שלם ביחד ולשתות קפה ולדבר על כל מני דברים ולנסות לעניין כשבעצם מה כבר יכול לקרות? אז מדברים על עבודה לימודים חברים יופי וואוווו דברים שלא שמעתי אף פעם מאף אחד. מ-ר-ת-ק. וכמובן שזה נקרא "דייט" אז לכל בחור בימינו שיוצא לדייט יש ציפיות וישר על הפעם הראשונה שנפגשים- לא משנה להם אם מכירים את הבחורה או לא- יהיו רמזים מחמאות ואפילו השאלה הכי מעצבנת "אפשר לנשק אותך?"(מלווה בחיקוי טיפשי) אז לאאאא!!!!!!! לא אי אפשר! פאקינג פעם ראשונה או שנייה שאני רואה אותך בחיי למה שארצה לנשק אותך????? למה?????אה נכון כי זה "דייט"... מה כבר עשית שתית קפה ובירברת על פאקינג מקום עבודה? בנאלי וישן כמו החיים. אני לא מצליחה להתלהב מזה יותר. וגם אם זה מישהו שאני אמשך אליו- שלאחרונה זה רק כאלה שלא שמתחילים איתי. אבל גם אם כן- מי הוא חושב שהוא? מאיפה הבטחון שבחורה ישר תגע בך אחרי דייט ראשון? ציפייה מוגזמת ומעצבנת. בכלל, נראה לי שמשהו ממש ממש יוצא דופן צריך לקרות בשביל שהדייט יהיה סיטואציה מעניינת. איזה פאקינג מרדף משטרתי אחרי רוצח סדרתי או משהו. או קפיצת באנג'י או משהו. די נמאס. בחור צריך כל כך להתעלות על עצמו בשביל נשיקה בדייט ראשון. זהו זה לא היה קשור- אבל ככה זה.[/font]
ישן 26-09-2013, 14:30
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

דייט שלא מסתיים בנשיקה זה לא אסון...
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "דייטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
ראיתי את מה שנאמר ואני הולכת לצאת מההקשר לגמרי אז לפני כן אציין שאני מאחלת לך דייט מוצלח מאוד ומקסים ואל תשים לב לתסכול שיוצא כאן כרגע. דייטים: לי באופן אישי נמאס. בעיניי סיטואציה מביכה מאוסה ומאולצת-אין יותר מאולץ מזה. שני אנשים שלא מכירים בכלל בכלל אחד את השנייה וצריכים לבלות ערב שלם ביחד ולשתות קפה ולדבר על כל מני דברים ולנסות לעניין כשבעצם מה כבר יכול לקרות? אז מדברים על עבודה לימודים חברים יופי וואוווו דברים שלא שמעתי אף פעם מאף אחד. מ-ר-ת-ק. וכמובן שזה נקרא "דייט" אז לכל בחור בימינו שיוצא לדייט יש ציפיות וישר על הפעם הראשונה שנפגשים- לא משנה להם אם מכירים את הבחורה או לא- יהיו רמזים מחמאות ואפילו השאלה הכי מעצבנת "אפשר לנשק אותך?"(מלווה בחיקוי טיפשי) אז לאאאא!!!!!!! לא אי אפשר! פאקינג פעם ראשונה או שנייה שאני רואה אותך בחיי למה שארצה לנשק אותך????? למה?????אה נכון כי זה "דייט"... מה כבר עשית שתית קפה ובירברת על פאקינג מקום עבודה? בנאלי וישן כמו החיים. אני לא מצליחה להתלהב מזה יותר. וגם אם זה מישהו שאני אמשך אליו- שלאחרונה זה רק כאלה שלא שמתחילים איתי. אבל גם אם כן- מי הוא חושב שהוא? מאיפה הבטחון שבחורה ישר תגע בך אחרי דייט ראשון? ציפייה מוגזמת ומעצבנת. בכלל, נראה לי שמשהו ממש ממש יוצא דופן צריך לקרות בשביל שהדייט יהיה סיטואציה מעניינת. איזה פאקינג מרדף משטרתי אחרי רוצח סדרתי או משהו. או קפיצת באנג'י או משהו. די נמאס. בחור צריך כל כך להתעלות על עצמו בשביל נשיקה בדייט ראשון. זהו זה לא היה קשור- אבל ככה זה.[/font]

מן הסתם הנשיקה זה משהו הדדי, ששני בני הזוג מרגישים, וחושקים בו.

אם זה חד צדדי, אז מן הסתם זה חסר משמעות, ואוליי אפילו גרוע.

-היו לי דייטים עם בחורות שכבר אחרי 5 דקות ידעתי שאין לי מה לעשות כאן, אז ההיתי מסיים את הדייט בצורה מכובדת ומתחפף.

אבל לסיים דייט כזה עם נשיקה מאולצת, או כל דבר אחר בסגנון - זה טעות.

מצד שני, אם הדייט ממש זורם, ויש משיכה, אני חושב שזה טבעי שתהיה נשיקה.

וזה גם לא סוף העולם אם לא תהיה.

ישן 26-09-2013, 15:37
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "צודק"

סלחי לי, אבל באמת שאת אומרת שטויות.
היכרות לא נמדדת בזמן. היכרות נמדדת בהרגשה. זה יכול לקרות תוך חצי שעה, תוך שעה או אפילו בדייט או שניים.
מגיע פיזי צריך לבוא בהתאם לקצב ההיכרות וההרגשה. כנ"ל גם נשיקה. אין מקום לנשיקה בצורה מאולצת, אלא אם כן זה מרגיש *נכון* ואז אין ממש טעם לשאלה אם אפשר לנשק את הבחורה.
אם אתה צריך לשאול, אז כנראה שהתשובה היא לא. אלא אם כן אתה משתעשע בבחורה ואז... זה יבוא בד"כ עם רמזים הפוכים. משעשע כבר אמרנו, לא?

בכל אופן, זה שבחורה לא רוצה מגע כל כך מהר - בהנחה וכל השאר עובד כמו שצריך - אומר הרבה על הבחורה. מצד שני, יכולות להיות כל כך הרבה סיבות... שבאמת אי אפשר לדעת.

את ממש מזכירה לי את כל אותן הבחורות שאמרו לי שהלילה לא נשכב. תמיד משעשע לשמוע את זה מחדש. הגיע הזמן שתפנימו שאתן מונעות מרגש. הכל הכל הכל הכל אצלכן נעשה מתוך רגש. ככה שאם את מרגישה לא מוכנה, כנראה שהגבר הזה לא הצית אצלך את הרגש הנכון. מעבר לזה שנשמע כאילו את יוצאת בד"כ עם גברים חסרי ביטחון, וחבל...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 26-09-2013 בשעה 15:40.
ישן 26-09-2013, 23:20

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "."

ציטוט:
אולי מי ששואל לא יודע אם הבחורה רוצה או לא ולכן הוא שואל כדי שהוא לא יעשה את זה ויקבל דחיפה ממנה.

תראי... אף פעם אין 100%, אבל מקרים כמו דחיפות... זה די קיצוני. אני לא חושב שאי פעם קיבלתי דחיפה ממישהי שסירבה לנשיקה. פשוט התחמקות אלגנטית...
אין באמת סיבה שמישהו יקבל דחיפה כי הוא התקרב לנשיקה... זה לא שאתה מתקרב בפתאומיות לנשיקה בלי שהיא תשים לב. יש איזה שהיא קירבה פיזית לפני נשיקה, שני האנשים נכנסים ל"מרחב האישי" אחד של השני, האישה הרבה פעמים מסתכלת לשפתיים של הגבר, או שנותנת מבט ישיר לעיניים, מרגישים את המתח באוויר וכל זה מלווה בהתקדמות פיזית... במגע שהופך להיות אינטימי יותר ויותר... המתח נבנה עד הנשיקה - וזה מתח ששני האנשים מרגישים.

ציטוט:
אנחנו עשויים מאותו חומר אנחנו בני אדם וכמו אצל בני אנוש- לכל אחד יש אופי ומניע ומחשבות משלו. כדאי להמנע מסוג כזה של הכללות כי הוא לא נכון.

היי לא התכוונתי לפגוע. זה פשוט המצב. קראתי על זה בזמנו המון מחקרים (לאו דווקא שקשורים לקשרים בין אישיים, אלא יותר על קבלת החלטות) וזה המסקנות של הרבה מהמחקרים. מעבר לזה שבחיים האישיים שלי ראיתי את זה שוב ושוב אצל בחורות. איך ברגע משתנה להן ההחלטה - הרגע הזה שבו הן מרגישות שזה פשוט מתאים.
ידוע גם שגברים הם הרבה יותר רציונאליים. טבע האדם, אני מניח... וכמובן שיש יוצאים מהכלל, אבל אלה המיעוט הזניח.

ציטוט:
וגם אם תוך חצי שעה אני רואה שנחמד לי עם מישהו ואני נמשכת אליו לא אומר שאני כבר מכירה אותו ואמורה להכנס איתו למיטה או משהו.

את לא אמורה לעשות שום דבר - רק מה שמרגיש לך נכון באותו הרגע. ואני מאחל לך שבדייטים הבאים שלך לא תרגישי רק שנחמד לך עם המישהו הזה שאת יוצאת איתו ולא סתם תרגישי משיכה אליו - אלא יהיה לך מדהים איתו ואת תרגישי שהחיבור פשוט פנומנלי, כאילו עברה חצי שעה - שעה ואת מרגישה שהוא מכיר אותך כל החיים שלך. אני בטוח שאת יכולה להיזכר איך זה מרגיש כשהחיבור והמשיכה האלה קורים עם מישהו... וכמה טוב וכיף זה יכול להיות כי כשזה קורה... איתי, אצלי, זה אחד הדברים שמלהיבים אותי בלפגוש בחורות חדשות.
המיטה... באה לבד אחרי זה. וזה ינבע מהרצון העז לממש את כל התאוות שלך באותו הערב ולתת להרגשה הזאת פשוט ביטוי פיזי.
ישן 27-09-2013, 00:22

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]אולי מי ששואל לא יודע..."

"זה פשוט המצב. קראתי על זה בזמנו המון מחקרים (לאו דווקא שקשורים לקשרים בין אישיים, אלא יותר על קבלת החלטות) וזה המסקנות של הרבה מהמחקרים. מעבר לזה שבחיים האישיים שלי ראיתי את זה שוב ושוב אצל בחורות. איך ברגע משתנה להן ההחלטה - הרגע הזה שבו הן מרגישות שזה פשוט מתאים.
ידוע גם שגברים הם הרבה יותר רציונאליים. טבע האדם, אני מניח... וכמובן שיש יוצאים מהכלל, אבל אלה המיעוט הזניח."
לא כל מחקר שקוראים צריך לקחת ברצינות. כל מחקר שתראה לי אני אוכל למצוא דוגמאות הפוכות ומחקרים הפוכים. מחקר זה לא חקוק בסלע. גם באקדמיה, גם במדעים מדוייקים אפילו- לפעמים הוכחות חדשות סותרות את כל התיאוריה הענקית שהייתה רווחת ומקובלת עד אותו רגע והכל משתנה וצריך להתחיל מנק התחלה חדשה. אני לא מאמינה בכל התיאוריות האלה עם גברים ונשים וההבדל בין הגישות שלהם. אני לא אוהבת את השיוך של נשים לקבוצה האמוציונלית וגברים לקב הרציונלית- זה בולשיט. נשים גברים- כולם אנשים ובתוך הקבוצה של אנשים- יש כאלה ויש כאלה. יש גברים שפועלים מרגש ונשים רציונליות לצורך העניין. לא כל מה שאומרים תמיד נכון. אנחנו כבר במאה ה21.

"ואני מאחל לך שבדייטים הבאים שלך לא תרגישי רק שנחמד לך עם המישהו הזה שאת יוצאת איתו ולא סתם תרגישי משיכה אליו - אלא יהיה לך מדהים איתו ואת תרגישי שהחיבור פשוט פנומנלי, כאילו עברה חצי שעה - שעה ואת מרגישה שהוא מכיר אותך כל החיים שלך. אני בטוח שאת יכולה להיזכר איך זה מרגיש כשהחיבור והמשיכה האלה קורים עם מישהו... וכמה טוב וכיף זה יכול להיות כי כשזה קורה... איתי, אצלי, זה אחד הדברים שמלהיבים אותי בלפגוש בחורות חדשות.
המיטה... באה לבד אחרי זה. וזה ינבע מהרצון העז לממש את כל התאוות שלך באותו הערב ולתת להרגשה הזאת פשוט ביטוי פיזי." תודה רבה אני מאחלת גם לך, אבל הי, זה נשמע כמו תסריט של אהבה ממבט ראשון או משהו כזה. כמה כבר כאלה התאמות מושלמות קיימות לכל אדם ומה הסיכוי לפגוש אותן בחיים האלה? אני מכירה את ההרגשה, מכירה את הפרפרים ואת הרצון ואת הכל, אבל זה לא אומר שום דבר. זה לא אומר שמי שמולך הוא לא אדם שבא לנצל אותך או אדם רע או אדם שלא אכפת לו ממך וזה לא אומר שכדאי מיד לעשות את זה. עדיף לדעת מול מי אתה עומד קודם לפני שתכנס לבוץ שיהיה לך קשה לצאת ממנו. זו דעתי.

נערך לאחרונה ע"י Emma Swan בתאריך 27-09-2013 בשעה 00:27.
ישן 27-09-2013, 14:55

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב ""[color=purple]זה פשוט המצב...."

ציטוט:
לא כל מחקר שקוראים צריך לקחת ברצינות. כל מחקר שתראה לי אני אוכל למצוא דוגמאות הפוכות ומחקרים הפוכים. מחקר זה לא חקוק בסלע. גם באקדמיה, גם במדעים מדוייקים אפילו- לפעמים הוכחות חדשות סותרות את כל התיאוריה הענקית שהייתה רווחת ומקובלת עד אותו רגע והכל משתנה וצריך להתחיל מנק התחלה חדשה. אני לא מאמינה בכל התיאוריות האלה עם גברים ונשים וההבדל בין הגישות שלהם. אני לא אוהבת את השיוך של נשים לקבוצה האמוציונלית וגברים לקב הרציונלית- זה בולשיט. נשים גברים- כולם אנשים ובתוך הקבוצה של אנשים- יש כאלה ויש כאלה. יש גברים שפועלים מרגש ונשים רציונליות לצורך העניין. לא כל מה שאומרים תמיד נכון. אנחנו כבר במאה ה21.

מצחיק כי בד"כ זה הטיעון שאני משתמש בו לאנשים שמציגים לי מחקרים. האמת היא שאני מסכים איתך לגמרי בקטע של המחקרים. אז בואי אני אחדד קצת ואבהיר את הכוונה שלי:
אני לא יכול לחשוב כרגע על שום בחורה שהכרתי שלא הייתה אמוציונאלית. זה כולל גם את כל הבחורות ששמעתי עליהם מחברים. אם אני אחשוב טוב טוב אני מאמין שאני אזכר באולי אחת או שתיים שפעלו מתוך שיקולים לוגיים, אבל באמת שזה המיעוט הכל כך זניח שאין אפילו בשביל מה להתייחס אליהם.

ציטוט:
תודה רבה אני מאחלת גם לך, אבל הי, זה נשמע כמו תסריט של אהבה ממבט ראשון או משהו כזה. כמה כבר כאלה התאמות מושלמות קיימות לכל אדם ומה הסיכוי לפגוש אותן בחיים האלה?

זה לא עניין של התאמה מושלמת או אהבה ממבט ראשון... זה פשוט קורה לפעמים. בכל פגישה שלי עם בחורה אני מנסה להגיע לזה, זה פשוט הופך את הכל להרבה יותר כיף.
אני אישית לא מאמין ב"התאמות" מושלמות או ב"נסיך על הסוס הלבן". אני חושב שיש מיליוני אנשים שמתאימים לנו (לאו דווקא לקשר) מהבחינה הזאת וזה פשוט קורה איתם.

ציטוט:
אני מכירה את ההרגשה, מכירה את הפרפרים ואת הרצון ואת הכל, אבל זה לא אומר שום דבר. זה לא אומר שמי שמולך הוא לא אדם שבא לנצל אותך או אדם רע או אדם שלא אכפת לו ממך וזה לא אומר שכדאי מיד לעשות את זה. עדיף לדעת מול מי אתה עומד קודם לפני שתכנס לבוץ שיהיה לך קשה לצאת ממנו. זו דעתי.

אני איתך לגמרי. הבחורה הראשונה שיצאתי איתה, שהייתה תמימה בטירוף - זה בדיוק מה שאמרתי לה. שתזהר מהאנשים שהיא יוצאת איתם ושלא תשכב עם כל אחד.
תראי... הייתי בקשר עם מישהי המון זמן, ולאורך כל הזמן הזה רק גיליתי עליה יותר ויותר דברים שלא ידעתי לפני זה. אני חושב שזה לוקח שנים לדעת ולהכיר מישהו ברמה הזאת שאת מדברת עליה... ופה הבעיה. פה נכנס השיקול דעת שלך באותו הרגע - ההרגשה שלך באותו הרגע.

הקטע המעניין הוא העניין של ה"ניצול" שאת מדברת עליו. אם שכבת עם מישהו, ממתי נקבע שהוא ניצל אותך ואת לא ניצלת אותו? איך את יכולה לקבוע דבר כזה? את עשית את זה כי רצית - כי היה לך חשק באותו הרגע. וזה בסדר גמור!
לגבי זה שהאדם שמולך הוא אדם רע או אדם שלא אכפת לו ממך - גם בקשר לזה, אני חושב שזה קשור יותר להרגשה שלך באותו הרגע. אני לא חושב שאם תפגשי איתו כמה פעמים זה יתן לך באמת אינדיקציה טובה יותר אם הוא אדם רע או לא. אני חושב שפגישה ראשונה מספיקה כדי לדעת את כל הדברים האלו. פשוט צריך להקשיב טוב טוב ולהבין מה המהות של הצד השני.

לגבי זה שאמרת שעדיף להכיר מישהו טוב יותר לפני שנכנסים לבוץ שיהיה לך קשה לצאת ממנו - אני מניח שאת מתכוונת לזה שאת תקשרי לבן אדם והוא לא ירצה יותר קשר איתך. אני מסכים איתך שסקס ממש מקשר ומחבר בין שני אנשים, אני פשוט חושב שהכל זה משחק אחד גדול. וצריך ללמוד לשחק בו (בעיקר מאימון) כדי לשחק ממש טוב. רק ככה תוכלי להעריך יותר או פחות מה הצד השני מחפש באמת ותוכלי לראות אם זה מתאים לך או לא.

בכל אופן, אני חושב שאת יכולה להחליט מה שאת רוצה עכשיו, סופו של יום - כשתרגישי כמו שתיארתי מקודם - הסקס יגיע מעצמו, בין אם תרצי עכשיו ובין אם לא. זה פשוט יזרום לשם באופן טבעי...
ישן 27-09-2013, 16:13

..
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]לא כל מחקר שקוראים..."

"אני לא יכול לחשוב כרגע על שום בחורה שהכרתי שלא הייתה אמוציונאלית. זה כולל גם את כל הבחורות ששמעתי עליהם מחברים. אם אני אחשוב טוב טוב אני מאמין שאני אזכר באולי אחת או שתיים שפעלו מתוך שיקולים לוגיים, אבל באמת שזה המיעוט הכל כך זניח שאין אפילו בשביל מה להתייחס אליהם"

אתה מעלה כאן טענה שנוגעת לנשים בכללותן. אז אולי תפרט קצתיותר ותסביר את הטענה. אתה מתכוון בתחום הזוגי? בכלל? אתה חושב שאישה היא לא יצור בעל רציונל או משהו בסגנון? כי זה נשמע כמו הערה בסגנון..משהו כמו שאני עכשיו אומר "כל הגברים חארות." .למרות שיש בחורים הגונים (גם אם למצוא אותם זה כמו מחט בערימת שחת ) כל גבר שהכרתי היה חרא של בן אדם.
אתה מבין? הנה עשיתי הכללה כמו שאתה עושה. אז תסביר את עצמך כי זה נשמע כמו משהו שהוא מסוג הדברים שבגללו נשים לא הורשו להכנס למוסדות אקדמיים או לקורס טייס או להשתתף בבחירות.

אגב, בחור שלאחרונה הסברתי לו שאני לא מעוניינת בכה לי בפנים-דמעות והכל. אז הוא אמוציונלי כמו גיהנום יחד עם זה שהוא בחור ואני לא הבנתי מאיפה הוא נחת ואני בחורה. מעניין מאוד.

"אם שכבת עם מישהו, ממתי נקבע שהוא ניצל אותך ואת לא ניצלת אותו? איך את יכולה לקבוע דבר כזה? את עשית את זה כי רצית - כיהיה לך חשק באותו הרגע. וזה בסדר גמור!"

טעות! אני לא מקשרת בין המלים מין וניצול. זה האופי שלי זו אני כשאני עושה משהו עם מישהו זה לא יהיה חסר משמעות עבורי כי אז זה מרגיש פשוט כמו לכלוך. יש חשק אבל לא בכל רגע נתון צריך למלא אותו.

"אני פשוט חושב שהכל זה משחק אחד גדול. וצריך ללמוד לשחק בו (בעיקר מאימון) כדי לשחק ממש טוב. רק ככה תוכלי להעריך יותר או פחות מה הצד השני מחפש באמת ותוכלי לראות אם זה מתאים לך או לא."נשמע מעייף וחסר טעם. זו התפיסה הרווחת ובעיני היא שגויה. זה לא משחק כי אנשים זה לא משחק.

"בכל אופן, אני חושב שאת יכולה להחליט מה שאת רוצה עכשיו, סופו של יום - כשתרגישי כמו שתיארתי מקודם - הסקס יגיע מעצמו, בין אם תרצי עכשיו ובין אם לא. זה פשוט יזרום לשם באופן טבעי..."

אני לוקחת את הזמן שלי ואני מרגישה מעולה עם זה. לא ממהרת לשום מקום וממש לא מזיז לי כרגע. ספק אם מישהו יסחרר אותי עד כדי כך. ספק ממש ממש ממש גדול וענקי וקולוסאלי.

נערך לאחרונה ע"י Emma Swan בתאריך 27-09-2013 בשעה 16:18.
ישן 27-09-2013, 19:16

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב ".."

ציטוט:
אתה מעלה כאן טענה שנוגעת לנשים בכללותן. אז אולי תפרט קצתיותר ותסביר את הטענה. אתה מתכוון בתחום הזוגי? בכלל? אתה חושב שאישה היא לא יצור בעל רציונל או משהו בסגנון? כי זה נשמע כמו הערה בסגנון..משהו כמו שאני עכשיו אומר "כל הגברים חארות." .למרות שיש בחורים הגונים (גם אם למצוא אותם זה כמו מחט בערימת שחת ) כל גבר שהכרתי היה חרא של בן אדם.
אתה מבין? הנה עשיתי הכללה כמו שאתה עושה. אז תסביר את עצמך כי זה נשמע כמו משהו שהוא מסוג הדברים שבגללו נשים לא הורשו להכנס למוסדות אקדמיים או לקורס טייס או להשתתף בבחירות.

אגב, בחור שלאחרונה הסברתי לו שאני לא מעוניינת בכה לי בפנים-דמעות והכל. אז הוא אמוציונלי כמו גיהנום יחד עם זה שהוא בחור ואני לא הבנתי מאיפה הוא נחת ואני בחורה. מעניין מאוד.

כן, אנחנו מדברים הרי רק על התחום הזוגי ומה שמניע בחורה להגיב כמו שהיא מגיבה בזוגיות או בהתחלה של קשר.
אגב, אני לא רואה בעיה במה שרשמת. כל הגברים הם חארות, זה ידוע. סתם שתדעי, אני גם מנהל אותם, אז הייתי מציע לך להתנהג אלי יפה יותר...

ציטוט:
טעות! אני לא מקשרת בין המלים מין וניצול. זה האופי שלי זו אני כשאני עושה משהו עם מישהו זה לא יהיה חסר משמעות עבורי כי אז זה מרגיש פשוט כמו לכלוך. יש חשק אבל לא בכל רגע נתון צריך למלא אותו.

יש לי ראייה ממש דומה לשלך. אני גם חושב שיש למין המון משמעות. ואני רואה את המשמעות רק באותו הרגע, זה לא אומר שאנחנו נתחיל ישר אחר כך קשר. אם זה יקרה, זה כי התאמנו בכל שאר התחומים. בעיני סקס הוא חלק בלתי נפרד מלהכיר בחורה. להכיר את האופי שלה... ואת הגוף שלה... ולהתחבר אליה בצורה הכי אמיתית שיש - בסקס. זה פשוט חלק בלתי נפרד. מה גם שחשוב לי לבדוק כמה שיותר מהר את ההתאמה בתחום המיני.

ציטוט:
נשמע מעייף וחסר טעם. זו התפיסה הרווחת ובעיני היא שגויה. זה לא משחק כי אנשים זה לא משחק.

בכנות, לעיתים זה אכן מעייף. אבל התגמול משתלם מאוד בעיני. אני חושב שזה חשוב לראות את העולם כמשחק כדי לקחת דברים בפרופורציות. וכמו כל משחק, אתה יכול להיות הדמות הטובה או הדמות הרעה. אתה יכולה לגרום נזק ואתה יכולה לעשות טוב... ממש הרבה טוב...

ציטוט:
אני לוקחת את הזמן שלי ואני מרגישה מעולה עם זה. לא ממהרת לשום מקום וממש לא מזיז לי כרגע. ספק אם מישהו יסחרר אותי עד כדי כך. ספק ממש ממש ממש גדול וענקי וקולוסאלי.

סופו של יום - זה מה שחשוב. שתהיי מאושרת ותרגישי טוב עם עצמך ועם הבחירות שלך. אין באמת לאן למהר...
אגב, אני במקומך, לא הייתי מטיל ספק כזה גדול בזה

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 27-09-2013 בשעה 19:18.
ישן 29-09-2013, 06:19
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב ""[color=purple]זה פשוט המצב...."

1. זה אומר שאת לא יודעת לקרוא מחקרים (ולא, לקרוא כותרת שגויה מטמקא זה לא נחשב לקרוא מחקר).
2. עובדתית נשים וגברים הם לא אותו דבר. לכמות האסטרוגן, הפרוגסטרון והטסטוסטרון השפעה מערכת על התנהגות והתפתחות של ההתנהגות, ולגברים ונשים בהחלט אין כמויות שוות של ההורמונים האלה. אין שום דבר במאה ה-21 שגרם לשינוי משמעותי בביולוגיה של נשים וגברים, אלא אם כן את יש לך בשורות חדשות?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-09-2013, 07:53
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "1. זה אומר שאת לא יודעת לקרוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
עובדתית נשים וגברים הם לא אותו דבר. לכמות האסטרוגן, הפרוגסטרון והטסטוסטרון השפעה מערכת על התנהגות והתפתחות של ההתנהגות, ולגברים ונשים בהחלט אין כמויות שוות של ההורמונים האלה. אין שום דבר במאה ה-21 שגרם לשינוי משמעותי בביולוגיה של נשים וגברים, אלא אם כן את יש לך בשורות חדשות?

שובניסט-פטריארך-מיזגון-סיסג'נדר שכמוך-
ציטוט:
ההתנגדות להיגיון הבריא היא בהחלט פנומנלית. אף אחדת (או כמעט אף אחתד) לא מגיב-ה ישירות לעובדה שפב"פ היא מטבעה פעולה שטומנת בחובה סיכון וסכנה שעלולים להיות קטלניים לנשים, ושאין הדבר כך לגבי גברים. עם זאת, בכל העולם, נמצאת פב"פ כפרקטיקת חובה הטרוסקסואלית, הנכפית באופן תכוף או קבוע כ"פעילות פנאי", ובאופן כללי, אנו מעודדיםות גברים לשים את הזין שלהם כמעט אך ורק (ובעיקר) בתוך וגינות של נשים – נשים בגיל הפוריות בתור מטרה מרכזית. פב"פ נחשב למין, נחשבת למיניות, וההשלכות והסיכונים הכרוכים בכך מבחינת נשים מוקטנים ומצומצמים, מנורמלים – אנו מתעלמותים מהם או מתייחסיםות אליהם כאל דבר טבעי, כאילו היו השלכות הגיוניות של מצב בלתי נמנע, טבעי, בלתי ניתן לשינוי, כמו סלע איתן.

http://www.sholefet.com/%D7%A4%D7%9...C-%D7%96%D7%94/

מקראה-
פב"פ- פין בתוך פות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-09-2013, 09:00

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "1. זה אומר שאת לא יודעת לקרוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
1. זה אומר שאת לא יודעת לקרוא מחקרים (ולא, לקרוא כותרת שגויה מטמקא זה לא נחשב לקרוא מחקר).
2. עובדתית נשים וגברים הם לא אותו דבר. לכמות האסטרוגן, הפרוגסטרון והטסטוסטרון השפעה מערכת על התנהגות והתפתחות של ההתנהגות, ולגברים ונשים בהחלט אין כמויות שוות של ההורמונים האלה. אין שום דבר במאה ה-21 שגרם לשינוי משמעותי בביולוגיה של נשים וגברים, אלא אם כן את יש לך בשורות חדשות?

עד כה השיחה לא הייתה על ההבדלים הביולוגיים הידועים והמוכרים לכולם ואיש לא קרא עליהם תיגר. השיחה הייתה על מה שכן או לא נובע מהם לא מבחינה פיזית. אבל הי, לרגע נעתקה נשימתי מהידע העצום והמפתיע שהפגנת עכשיו. תודה שציינת את המובן מאליו.
ישן 29-09-2013, 16:58
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]1. זה אומר שאת..."

כנראה שזה לא מובן מאליו, אם את לא מבינה את ההבדלים ההתנהגותיים והפסיכולוגיים הנובעים מפעילות ההורמונים השונים. מילא להיות בורה, אבל למה חשוב לך עוד לנופף בזה?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-09-2013, 00:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "תרגיע"

די אירוני בהתחשב בתגובה הקודמת שלך. או שאת לא מודעת למה שאת כותבת?

ישן 05-10-2013, 23:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "זה היה לחלוטין מכוון"

בולשיט. אני יכול לשנות את ההתנהגות שלך עם השילוב הנכון של הורמונים וחומרים פסיכואקטיביים אחרים, ובלי יכולת שליטה או התנגדות מצדך. כדאי קצת לדעת על מה מדברים.

ישן 06-10-2013, 01:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "בולשיט?"

איבדת את היכולת להרצות לאחרים אחרי ההתנהגות שלך.
מה את בדיוק חושבת שמתרחש בדיכאון? סכיזופרניה? בי-פולר? אלה דוגמאות קיצון של התוצאה של אי סדירות כימית של המוח. גם אצל "נורמלים" יש רמות שונות של הורמונים, נוירוטרנסמיטורים ושאר כימיקלים. התוצאה היא התנהגות שונה משמעותית בין אדם לאדם, ובטח בין זכרים לנקבות. שוב, כדאי לדעת על מה מדברים.

ישן 06-10-2013, 04:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב ":)"

שונות פנימית בתוך אוכלוסיה לא סותרת שונות בין אוכלוסיות. העובדה ש-3 שונה מ-1 לא הופכת את ההבדל בין הממוצע שלהם לבין הממוצע של 10 ו-12 לפחות מובהק (כן, אני יודע שצריך לפחות 3 מספרים בשביל לדבר על שונות סטטיסטית).
להומינידים בעלי רמת אסטרוגן ופרוגסטרון סביב הערכים הנורמאליים לאישה (A) יש דפוסי התנהגות סטריאוטיפים לנשים. לאלה שיש להם רמות טסטוסטרון הנורמאליים לגברים (B) יש דפוסי התנהגות סטריאוטיפים לגברים. A לא חופף ל B. אי לכך, כשמשווים בין A ל-B יש הבדלים התנהגותיים מובהקים שהם פועל יוצא של הכימיה במוח. זה אומר שיש דפוסים נשיים מובהקים ויש גבריים מובהקים למרות שיש שונות פנימית בתוך האוכלוסיות.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 06-10-2013 בשעה 04:31.
ישן 06-10-2013, 14:53

...
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "שונות פנימית בתוך אוכלוסיה לא..."

אז לפי מה שאמרת...ואם ניקח את הטענות הנובעות מאותו ספר-כל בחורה שהיא שקטה- לא פטפטנית או רכלנית או משוחחת בטלפון כל חמש דקות- יוצאת דופן. כל בחורה שלומדת מתמטיקה או פיזיקה וטובה במקצועות ריאליים- יוצאת דופן. כל בחורה שלא עוסקת ברגשות או פועלת מדחף רגשי- יוצאת דופן. כל בחורה שחושבת על מין כמה פעמים ביום או כל כמה דקות- יוצאת דופן. כל גבר שעוסק בעיתונות או ספרות ולא במשהו טכני או מערכתי או לא יודעת מה- יוצא דופן. כל גבר שמבין כשמישהו מצוברח או עובר עליו משהו ללא בכי או היסטריה מהצד שחווה זאת- יוצא דופן. זה משאיר לנו לא מעט יוצאי דופן. ומה לגבי השפעת הסביבה והתרבות או היבטים פסיכולוגיים אחרים שיכולים להשפיע על בני אדם? ומה לגבי נשים שעברו קורס טייס או היו בעמדות מפתח כאלה ואחרות...או כיום או במהלך ההיסטוריה- ז'אן ד'ארק שהנהיגה צבא או אליזבת הראשונה או מדעניות או עוד ועוד דוגמאות שונות- האם הן עשו את מה שעשו כנגד הטבע?
האם הסטריאוטיפים הללו וקבלתם בחברה לא מביאים צידוק להתנהגות לא מוסרית מצד גברים ולחולשה מיותרת מצד נשים?

נערך לאחרונה ע"י Emma Swan בתאריך 06-10-2013 בשעה 14:58.
ישן 06-10-2013, 21:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
אז לפי מה שאמרת...ואם ניקח את הטענות הנובעות מאותו ספר-

אמרת שלא קראת את הספר - איך את יכולה להתייחס לטענות כלשהן
כל בחורה שהיא שקטה- לא פטפטנית או רכלנית או משוחחת בטלפון כל חמש דקות- יוצאת דופן.
זה תיאור איכותי, לא כמותי. כמה מילים אותה בחורה שקטה מדברת ביום בממוצע? איך זה מושווה לממוצע הגברי?
כל בחורה שלומדת מתמטיקה או פיזיקה וטובה במקצועות ריאליים- יוצאת דופן.
על סמך איזה נתון קבעת את זה?
כל בחורה שלא עוסקת ברגשות או פועלת מדחף רגשי- יוצאת דופן.
כל בחורה שחושבת על מין כמה פעמים ביום או כל כמה דקות- יוצאת דופן.
כל גבר שעוסק בעיתונות או ספרות ולא במשהו טכני או מערכתי או לא יודעת מה- יוצא דופן.
כל גבר שמבין כשמישהו מצוברח או עובר עליו משהו ללא בכי או היסטריה מהצד שחווה זאת- יוצא דופן.
זה משאיר לנו לא מעט יוצאי דופן. ומה לגבי השפעת הסביבה והתרבות או היבטים פסיכולוגיים אחרים שיכולים להשפיע על בני אדם? ומה לגבי נשים שעברו קורס טייס או היו בעמדות מפתח כאלה ואחרות...או כיום או במהלך ההיסטוריה- ז'אן ד'ארק שהנהיגה צבא או אליזבת הראשונה או מדעניות או עוד ועוד דוגמאות שונות- האם הן עשו את מה שעשו כנגד הטבע?
האם הסטריאוטיפים הללו וקבלתם בחברה לא מביאים צידוק להתנהגות לא מוסרית מצד גברים ולחולשה מיותרת מצד נשים?

הבעיה הבסיסית של כל הטיעון שלך, מעבר לכך שאת מקימה אנשי קש לרוב, הוא שאין שום דבר כמותי במה שאת טוענת. לו היית טורחת קצת לחקור היית מגלה (לדוגמה) שלנשים יש יותר FOXP2 במוח מלגברים. מכיוון שהחלבון הזה אחראי ליכולתינו ללמוד שפה, הרי שלנשים יש יתרון כללי בתחום המילולי. זה הבדל שנמצא מובהק כתלות במין, ולהתעלם ממנו הוא שטות.

הבעיה האחרת קשורה לנקודה האחרונה שלך:
ציטוט:

את ניגשת לנושא הזה מנקודת מבט אמוציונאלית, כאילו השיוויון של התוצאה הוא מה שחשוב ביותר, וצריך לכופף את הדיון בשביל שיתאים ל-PC שבא מנקודת מחשבה שנשים נחותות מגברים ועכשיו צריך להשוות. מכיוון שלטיעון הזה אין שום בסיס עובדתי הרי שהוא גם גורם לעויינות וגם לא עוזר לאף אחד, והכי פחות - לנשים. נשים וגברים שונים אחד מהשני, כאשר לכל אחד יש נקודות חוזק ונקודות חולשה. זו עובדה ביולוגית. ברגע שתקבלי את זה כנתון, תוכלי להתחיל להתייחס לעניין באובייקטיביות. היחידים שמוצאים בכך צידוק כלשהו הם אלה שמחפשים קרדום לחפור בו.

בנוגע למוסר, העניין מעורפל אפילו יותר - מי קובע מה מוסרי ומה לא? האם יש מוסר "אמיתי"? את התרעמת על כך שגברים לא מתנהגים כפי שאת רוצה. זה אולי יפתיע אותך, אבל אני בטוח שאת לא מתנהגת כפי שהם רוצים. מה עושה אותך צודקת ואותם טועים?

ישן 30-09-2013, 06:36
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "תרגיע"

אה? את רצינית? את השתלחת בעצמך באדם שאת לא מכירה ואין לך מושג מה השכלתו (רמז: יש לו השכלה רלוונטית למה שדיבר עליו). וכן, מה לעשות, את הפגנת חוסר ידע בתחום שאת מתווכחת עליו בכזה להט, וכשתיקנו אותך החלטת שאת בכל זאת יודעת יותר טוב מכולם (רמז: לא), זה נפנוף בחוסר ידע פר-אקסלאנס.

כמו שביטיס כתב, ההבדלים ההורמונליים בין גברים לנשים גורמים להבדלים התנהגותיים והבדלים משמעותיים בחיווט הנוירונים במוח. הדברים באים לידי ביטוי הרבה לפני כל התניה חברתית שהיא, כבר בחודשים הראשונים לחיים.
כן, העובדה שגברים רואים בכל עניין המין משחק, ציד ותחרות, קשורה באופן הדוק להשפעת הטסטוסטרון על החיווט במוח הגבר. העובדה שאישה רואה במין משהו שנועד לתכלית אחרת גם היא קשורה בחיווט שמושפע מאסטרוגן, פרוגסטרון, פרולקטין ואוקסיטוצין.

להמשך קריאה - ממליצה על הספרים "המוח הנשי" ו-"המוח הגברי". אולי יתן לך קצת תובנות אחרות...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 30-09-2013, 07:46

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אה? את רצינית? את השתלחת..."

הנה מה שכתוב על הספר שלך:

"בספרה המוח הנשי היא מרכזת את הממצאים המדעיים החדשים ביותר במטרה להראות שהמבנה הייחודי של מוח האישה קובע כיצד נשים חושבות, לְמה הן מייחסות חשיבות, כיצד הן מתַקשרות ואת מי הן יאהבו. בספר תקבלו תשובות לשאלות כגון:

מדוע אישה משתמשת בכ-20,000 מילים ביום, ואילו גבר משתמש בכ-7,000? מדוע אישה זוכרת מריבות שגבר טוען בעקשנות שמעולם לא התקיימו? מדוע נערות עסוקות באופן כפייתי בשאלת המראה שלהן ובשיחות טלפון? מדוע נשים חושבות על מין פעם בכמה ימים, ואילו גברים חושבים על מין כל כמה דקות? מדוע אישה יודעת מה אנשים מרגישים, ואילו גבר אינו מסוגל לזהות רגש אלא אם כן מישהו בוכה או מאיים בפגיעה גופנית? מדוע הסיכוי שאישה שעברה את גיל חמישים תיזום גירושים גבוה מהסיכוי שגבר יעשה זאת?"

בחייך...רק מלהסתכל על עצמי והסביבה שלי אפשר להפריך כאן את הקשקושים האלה. או לקצר את התקציר ולהגיד: "מרכזת ממצאים מדעיים כדי לחזק סטיגמות, לעשות כסף ולספק לכולם את מה שהם רוצים לשמוע"

תודה גברת, אבל יש לי דברים מעניינים יותר לקרוא.

נערך לאחרונה ע"י Emma Swan בתאריך 30-09-2013 בשעה 07:51.
ישן 29-09-2013, 18:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אני מכיר ירידה הדרגתית בטסט'..."

הדוגמה הכי טובה היא גיל הבלות אצל נשים - ירידה ברמת האסטרוגן מובילה לשינויים התנהגותיים משמעותיים - תסמיני גמילה מאסטרוגן, אם תרצה.

ישן 29-09-2013, 21:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לשניכם- לא אמרתי שאין השפעה..."

אני לא אמרתי שלא, אני פשוט נתתי עוד דוגמה...

ישן 27-09-2013, 15:25
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי Blackwarder שמתחילה ב "אני צריך לאכן את שתי הנקודות..."

ציטוט:
אני צריך לאכן את שתי הנקודות האלה בדיוק אבל ההעדפה שלי היא הצוק, אני חושב שאני יודע איפה הוא אבל אם זה איפה שאני חושב אז הצוק לא רלוונטי כי חלק ממנו התפורר (ממה שראיתי אתמול).

טוב, תראה מה עשיתי בשבילך- נכנסתי לפאקינג גוגל סטריט ויו!
מסתבר שהטעיתי אותך, הירידה לצוקון נמצאת מצפון למלון דניאל (בין מלון דניאל למלון אוקיינוס)
אני לא יודע איך להוציא נ.צ אז אני אעשה לך הולכה-
תגיע לכיכר שבין שתי המלונות (קרובה יותר לאוקיינוס) ותסתכל מערבה לכיוון הים, יש מעבר חציה שבסופו מצד שמאל יש פולקסווגן אדומה עם גג לבן ומימינו פח מחזור נייר וכלוב מחזור בקבוקים, שם הירידה לצוק (לכיוון הים מן הסתם, רואים שם בהמשך שיח בודד ולימינו שער מתכת אדום. לשם.

את המעלית אני לא מזהה (יכול להיות שהיא לא מופיעה כי התצלום ישן יחסית?) אבל אם אני לא טועה החוף המדובר עם הטיילת המרוצפת הוא זה שמצפון למלון אוקיינוס אבל קרוב יותר למבנה הבא אחריו (יש לאורך כל הדרך פרגולות וספספלים ממתכת בצבע תכלת).
ציטוט:
בכל מקרה הדפ״א א׳ שלי זה צידנית עם יין ובירות זוג כיסאות ושמיכה לשניים אחר כך אני רוצה לקחת אותה לאן שהוא לעשות משהו, אם הייתי יודע לרקוד אז לזה, מאחר ואני יודע לעשות דברים רבים אך לרקוד הוא לא אחד מהם, אני עדיין חושב על אפשרויות.

מעולה. קח אותה לבאולינג או לסנוקר. תנחה אותה מראש ללבוש מיני.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 27-09-2013, 19:21
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

היא מרחה אותך...
בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי Blackwarder שמתחילה ב "אז הנה עדכון חדש"

ציטוט:
טוב אז מסתבר שהיא חולה ואתמול פשוט נרדמה והטלפון לא היה לידה, הבוקר קיבלתי הודעת התנצלות ואחר כך דיברנו שעה.

גולני, בשבוע הבא אני לוקח אותה לנקודה בחוף הרצליה שדיברת אליה.

תודה לכל המתעניינים.

בשביל בחורה - דייט זה דבר רציני.

קצת קשה לי להאמין שהיא נהייתה חולה, ונרדמה ליד הסמארטפון שלה, וזה לא העיר אותה.

יכול להיות שהיא פשוט התרגשה מדיי, או שזה נגזרת של החוסר ביטחון עצמי שלה, אז היא העדיפה לחכות עוד שבוע.

אל תופתע אם בשבוע הבא היא תגלה שהיא שכחה את החתול במיקרו או כל תירוץ אחר, יש בחורות עם דפקה, ואין מה לעשות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר