לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2013, 09:42
  OB23 OB23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.13
צריך עזרה וייעוץ דחוף...

אני רוצה לספר לכם על המצב והתהליך שעברתי במהלך החודשיים האחרונים...
לפני כחודשיים התגייסתי לחיל התותחנים, רציתי בזה וממש הייתה לי הרגשה טובה בנוגע לכך שאני מתגייס לשם.
עם הזמן ראיתי שיותר ויותר קשה לי וזה כבר הגיע לשלבים של פרנויה קיצונית סיוטים והפרעות שינה והדברים האלה השפיעו עליי גם כשהייתי בבית יותר מדי אני פשוט לא מסוגל יותר,אני פשוט לא יכול לחשוב על להיות לוחם.
באמת שלא יכלתי לסבול את זה יותר והחלטתי להסביר למפקדים שלי שקשה לי,והם באמת ראו שקשה לי, הלכתי לקבן,הקבן משום מה לא עזר והחליט שאפשר לעזור לי עם זה וקבע לי עוד פגישה,אבל זה כנראה כי לא הצלחתי לשקף לקבן את מה שעובר עליי כמו שצריך,המפקדים כן ראו שאני לא מצליח לתפקד והציעו לשלוח אותי לקורס חובשים,רק מה...מדובר בקורס חובשים קרביים(לא ידעתי את זה) ,ביום ראשון הקרוב אני מתחיל אותו ואני באמת לא יודע מה הולך להיות איתי,רק לשמוע את המילה קרבי עושה לי רע,גם אם מדובר בתפקיד טוב אני פשוט לא מסוגל,אין לי מצברוח כבר כל השבוע(שהייתי ברגילה) ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי.
אני ממש רוצה להמנע מנפקדות ועריקות אני לא מאמין שזו הדרך אבל אם הצבא לא ישאיר לי ברירה ולא יתייחס אליי אני אהיה חייב לעשות את זה...
אני חייב עצה בנוגע למה לעשות בהמשך כי מדובר בקורס ואם אני נופל ממנו זה ביזבוז הקצאה ומצד שני אני פשוט לא אצליח לתפקד שם.
תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2013, 10:32
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OB23 שמתחילה ב "צריך עזרה וייעוץ דחוף..."

אתה נמצא בסוג המצבים האלה שבו שום עיצה חיצונית לא יכולה לסייע לך, אלא רק עזרה מקצועית.

אני מציע שתבקש לראות קב"ן בקורס- אולי הוא יוכל לעזור לך יותר מהקב"ן בשיבטה.
מעבר לכך- תנסה לעשות את זה במקביל לביצוע שוטף של הקורס- אם אפשר. קורס חובשים (אפילו אם הוא חובשים "קרביים") פותח לך אופציות נוספות שאין שום קשר בינם לבין קרבי. אתה יכול להיות חובש מרפאה או אפילו להישאר בבה"ד 10 להדרכה.
ככה שטיפול אצל הקב"ן+ביצוע של הקורס יכול לייצר פתרון די פשוט ומיידי, אבל בסדר העדיפויות קודם כל הקב"ן רק אחריו הקורס.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר