לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2005, 19:36
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
אם אי פעם תרצה להבין מדוע האנטישמיות פורחת , תנתח את
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamta1 שמתחילה ב "לא בדיחה! 'שינוי' יוצאת במסע נגד השחיתות"

שכתבת. התייחסת לתעמולה כלעובדות. נתת להרגשות לבך לקבל רכילות כאמת והוצאת מרקחת שהיא לכאורה יציר כפיך.
מה עניין שינוי למרכז הליכוד? מתי בדיוק השתתפה שינוי בחלוקת "מאות מליונים" לחרדים?. הרי בגלל קצת פחות משלש מאות מליונים ייחודיים הם יצאו מהקואליציה.
"השוחד" לכאורה שהם קיבלו תמורת הצבעתם לא עבר כלל דרך כיסי שיוני ומנגנון החלוקה שלה. אין בשינוי מנגנון חלוקה. הכסף הועבר בצינורות ממשלתיים דרך משרד האוצר, ע"פ הנחיות של החלטות שינוי.
איני יודע בן כמה אתה, אך אף פעם לא מאוחר להתחיל לחשוב לבד. נכון שזה נעים ונוח שיש מישהו אחר שחושב בשבילך, אך זה מלמד הרגה על יכולת החשיבה שלך עצמך.

ברצוני להשתמש במשפט מוחץ ששמעתי מפי אחד מחברי לכסא הלימודים:
"הפסדת הזדמנות טובה לשתוק"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2005, 22:34
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
מיותר. אגב, אתה מזכיר לי סיפור...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SplndidTorch שמתחילה ב "בהיעדר מקורות להגיגיך נאלצתי לחפש שחיתויות שיש להילחם בהן"

1. אתה מזכיר לי סיפור על גנב מטומטם שהגיע להישפט. כשנשאל מה יש לו להגן על עצמו הוא (לפיד) אמר: "גם אחרים גונבים". השופט 'תקע' לו 16 שנה מאסר, כפול ממה שבדרך כלל מקבלים. תמה הגנב המטומטם ואמר: "אבל כולם גונבים! למה מגיע לי כפול?"
אמר לו השופט: "אבל את האחרים לא מצליחים לתפוס! עכשיו, כשישמעו על העונש שלך, אולי הם גם יבהלו ויפסיקו לגנוב"
2. פספסת את כל הענין. ביבי מושחת, מופז מושחת, אולמרט מושחת, גם ישראל כץ (פחות), גם לימור, גם בוז'י הרצוג, גם פרס! פייגלין לא יהיה מושחת.
באופן "מוזר" אין לאף חבר מרכז ליכוד מטעם "מנהיגות יהודית" שום ג'וב!!
3. במקרה אחד באמת פספסת. מה אתה מביא לי רשימה של מפא"ייניקים, שרופי מפלגת העבודה ומושחתיה, מוצצי לשדן של קרנות הפנסיה ההסתדרותיות? האם אני מגן עליהם?? מיותר.
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=573492&contrassID=2&subContrassID=6&sbSubContrassID=0
4. גם לפיד מושחת. מפלגת המפוטמים והנהנתנים, בורחי הזיקה היהודית ושונאי עצמם ויהדותם, לא יחזיקו הרבה זמן מעמד.

נערך לאחרונה ע"י hamta1 בתאריך 08-05-2005 בשעה 22:55.
ישן 09-05-2005, 00:10
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
תגובתי:
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SplndidTorch שמתחילה ב "כפי שאתה יודע, אני האחרון שיגן על שינוי..."

1. לא אני לא יודע.
ב. ת'אמת? לא מעניין אותי.
ג. לפי האופי שלך המתגלה מכתיבתך בפורום, לא הייתי לוקח ממך כוס מים במדבר יבש וצחיח.
ד. לפי האופי שלך המתגלה מכתיבתך בפורום, לא הייתי יוצא אתך מראש לראלי במדבר גם אם הוא היה רצוף בנוי-מדבר...
ה. הלוגיקה שלך מופלאה, מלאה כשלים, וסתירה עצמית זועקת לשמים.
כמה דוגמאות:
האם מנהיגות יהודית "יצאה ממרכז הליכוד המושחת?" ת: לא!, יצאה מתנועת "זו ארצנו" ומהווה בעצם המשכה - תנועה של יהודים אוהבי ארץ ישראל, ממש כמופיע במצע הליכוד.
האם העובדה שיש חברי מרכז ליכוד מושחתים אומרת שגם "מנהיגות יהודית" כזו? ת: לא! כשל לוגי ברור.

ישן 10-05-2005, 00:04
  SplndidTorch SplndidTorch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.02
אתה לא אשם... אני אשם, כפי שאמר ביג-גו' לעיל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamta1 שמתחילה ב "תגובתי:"

הוא אמנם הפליג בשבחים לך אבל אתה לא איסטרא ואין לך לגינא...
מאחר וגם מהזיותיך האחרונות לא הצלחתי להרכיב ולו רעיון אחד שלם נסתפק בכך שלא אציע לך כוס מים לא במדבר ולא בעיר.

מנהיגות יהודית זהו גוף קיקיוני המורכב מכמה סהרורים המובילים אותו ונתמך ע"י כמה עשרות פוחזים ריקים(כמוך).
חברי הכת הקיקיונית הזו נכנסו, במודע ומרצון, לתוך אחד הגופים מהיותר מושחתים שקיימים בפוליטיקה הישראלית. מי שנכנס במודע ונשאר מרצונו החופשי סימן עצמו כחלק מהקבוצה וככזה הצהיר כי גם הוא מושחת;
מי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא אם הוא מתעורר עם קרציות...
לא תעזור לך כל מכבסת המילים והפלפולים המתחכמים !!!
והרי חכמים כבר שנו: במושב לצים לא תשב !!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר