לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2013, 16:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
הומור לחודש אוקטובר 2013

מי שקט יותר, SEALs או נינג'ות?

השאלה הזו עלתה כשאימא של ווקר גרינטרי (Walker Greentree) אמרה לבנה בן השש להיות "שקט כמו SEAL". ווקר, שלמשפחתו יש היסטוריה שלך שירות צבאי, הבין את המסר.

אבל מיד נוצרה בעיה כשחבר של ווקר - בן שבע - טען שנינג'ות הם שקטים יותר מהSEALs. ווקר בן השש לא התבלבל וכתב מיד מכתב לבר סמכא בנושא - אדמירל וויליאם מקרייבן (William McRaven), מפקד פיקוד הפעולות המיוחדות (SOC) ובעצמו SEAL לשעבר.

מקרייבן כתב תשובה מפורטת לווקר. "בתשובה לשאלתך, אני חושב שהנינג'ות שקטים יותר, אבל אנחנו שוחים טוב יותר. אנחנו גם טובים יותר עם רובים ובלפוצץ דברים."

עוד הוסיף מקרייבן, "אני גם יכול לעצור את נשימתי לזמן רב אבל אני לא עושה זאת אלא אם אני באמת חייב".

אז זהו, יש תשובה לשאלה. הנינג'ות שקטים יותר אבל לא כדאי להתעסק עם הSEALs

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2013, 08:18
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
מאמר של קצין בכיר בצי המצרי ב- 1973 על הצלחת הצי במלחמה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הומור לחודש אוקטובר 2013"

מאמרו של אשראף רפעת, באתר אל-אהרם , מתאר את ההצלחה המסחררת של הצי המצרי במלחמת יום הכיפורים. הכותב היה מח"י של מצרים בשנים מאוחרות יותר ובזמן המלחמה היה, כך נראה, המקבילה של רמ"ח מבצעים. גולת הכותרת של פעילות הצי, על פי רפעת, היתה חסימת נתיב הסחר בים סוף לתנועת מיכליות אל אילת וחסימת נתיבי הסוחר למדינת ישראל בים התיכון. לדבריו אמנם היו לסטי"לים הישראליים כמה הצלחות בים התיכון, אבל זה לא פייר, כי הסטי"לים הישראליים היו חדשים יותר ובגלל שהיה להם סיוע אווירי, בעיקר מסוקים (הרטוריקה הערבית מתעלמת מהמידע הגלוי על הפעלת מוץ במלחמה על ידי סטי"לים וטוענת שמדובר בהטעייה על ידי מסוקים). לגבי תקיפת חוף מצרים על ידי סטי"לים (אחרי שהצי המצרי הוכה בקרב דמייט בלטים והסתגר בנמליו - א.ב.) הכותב טוען שלא היתה לכך כל השפעה אסטרטגית (פה יכול להיות שהוא צודק, אם כי נדמה לי שמצרים נאלצה להסיט כוחות מהתעלה לגזרת החוף בגלל התקפות אלו) ובכל מקרה מערך הגנת החוף המצרי הדף את ההתקפות. באותה נשימה הוא כותב שחיל הים הישראלי תקף כפרים וישובים אזרחיים רבים לאורך החוף בטענה שהם בסיסים צבאיים. לגבי נתיבי הסחר בים התיכון טוען הכותב שבגלל חסימה זו נאלצה ישראל לוותר על אספקה מאירופה ולהישען על רכבת אווירית אמריקאית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר