לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2013, 19:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
"התאריך לא מעודכן", "צד שמאל לא נראה בתמונה" "כשהוא נראה אז בדיוק מגרד באוזן"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "טענה בסטטוסים מצייצים: שוטר נתן לנהג קנס שקרי על דיבור בדיבורית בזמן נהיגה"

הסרטון מתחיל 'משקולי עריכה אומנותיים' פחות מחצי דקה טרם תחילת ההורדה כלומר אין בו כל הוכחה שהנהג המנומס האדיב והעדין לא דיבר בטלפון לפני כן, שמט אותו והמשיך בגרוד אצילי באוזנו.

בסרטון הראשון לא נראה השוטר המשוחח עם הנהג ובסרטון המצורף בו נראית ניידת מרוחקת נראה כשונה מעט מיקום הרכב מבסרטון הראשון.

הובאה ההקלטה הפנימית מהרכב אך לא החיצונית. ככל הידוע לי אין מחסור במקום ביוטיוב ובקלות ניתן היה ללקט 10 דקות מכל אחת מההקלטות לטובת המעונינים להעמיק.

הנהג לא ממש מופתע ברגע העצירה, הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים?

הנהג משיב בחוצפה לפניה ענינית של השוטר במקום למסור ניירות כמו כל נהג סביר ומנסה לחמוק מההוראה התקפה.

הנהג אינו ממלא את הוראת השוטר להזיז את הרכב ןמשאיר אותו במקום המפריע לתנועה ויוצא מהדלת בתוקפנות רבה שאינה מאפיינת נהגים ענוגים ועדינים [ובמילים אחרות - אם מישהו היה יוצא ככה לכיוון שלי מהרכב כאזרח הייתי חושש ממה שהוא מתכנן לעשות]

כולי תקווה שהנ"ל יביא את סרטו לבית המשפט ושם, מבלי לערוך הצבעה בין חבורת קצבי השוק של סטטוסים מצייצים יבחן את משקלו הראייתי של הסרטון ואם ימצא שאין בו להוכיח מאומה למעט העובדה שהשוטר החנון חסך מהנהג עוד סעיף או שניים - יחייב את הנהג טבין ותקילין בזוזים ושקלין ובנקודין.

ומאחר ואין רע בלי טוב: אני מקווה שאתה תהיה עורך הדין של הנהג כדי שלפחות מישהו מוכר ירוויח משהו חוץ מ'צומי' מהבדיחה המביכה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-10-2013 בשעה 19:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2013, 08:57
צלמית המשתמש של _A_S_
  _A_S_ _A_S_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "טענה בסטטוסים מצייצים: שוטר נתן לנהג קנס שקרי על דיבור בדיבורית בזמן נהיגה"

קרה לי מקרה דומה בחדרה....

אני נוסע לתומי, ומשום מקום מופיעה לידי ניידת ומסמנת לי לעצור...
לדברי השוטר, דיברתי בטלפון והייתי כלכך עסוק עד שלא ראיתי אותם מסמנים לי לעצור.
כמובן שלא היה ולא נברא ואפילו הראתי לאחד מהם את לוג השיחות בפלאפון שמראה שלא הייתה שום שיחה יוצאת או נכנסת בשעה האחרונה, הראתי לו את הדיבורית וכן את הטלפון המובנה ברכב (ספיריט) ואפילו הצעתי לו לחפש עוד מכשירים ברכב. הוא התרצה וחזר לניידת.

להפתעתי, בכל זאת קיבלתי את דו"ח (1000 ש"ח + 4 נקודות), זה מה שהשוטר השני עשה בזמן שההוא ראה את יומן השיחות שלי... מעבר לכך, אין כל אזכור בדו"ח בכלל לקיומו של השוטר שבדק את הפלאפון (כאילו כותב הדו"ח היה לבד).
It goes without saying שיחסו של כותב הדו"ח היה פשוט מתחת לכל ביקורת... בתור ילד בן 19 שעמדתי במחסומים בשטחים היינו מתייחסים יותר יפה לעוברים ושבים במחסום....

אני לוקח את העניין לבית משפט בשל העיקרון. אין לי בעיה של כסף ואין לי בעיה של נקודות... ב-11 שנים שאני על הכביש קיבלתי שתי דו"חות תנועה בלבד. לא מקובל עלי שיעשו עלי סיבוב.

אומרים ששוטרים הם אובייקטיביים ואין להם משהו ספציפי נגדי... אני מסכים.
הם אכן אובייקטיביים, וכשצריך "להביא" תוצאות אבל לא רואים עבירות תנועה במשמרת... תופרים וממציאים דו"חות לכולם שווה בשווה.
ישן 13-10-2013, 10:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שוטרים מעצם היותם בני אדם יכולים להיות שקרנים ותוקפנים לשווא ומפברקי דו"חות.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תגובה לסרטון בפייסבוק של..."

כמו גם מורים, רופאים, שופטים ומהנדסים.

רק שבסרטון המסויים הזה - אין כל הוכחה שכך הוא המקרה. בעיני מי שאינו מנוטמס הוא הנהג ומי שמתנהג באלימות אלו חלק מהמגיבים לסטטוס.

תחושת הכח שפוסט בסטטוסים מצייצים נותנת לצרכן/לקוח/עסקן-מחאה היא כה רבה שהיא משבשת את שיקול הדעת של הכותבים ומבהירה לנו בדיוק איך בעבר היה ניתן למשוך המון לביצוע לינצ' בקורבן מזדמן. שהרי אם מאה אנשים קיללו את נהג האוטובוס או השוטר או בעל החנות אז בטח ובטח שבעל הפוסט 'ניצח' ו'הראה לו' ואפילו קיבל 15 דקות תהילה בלי שהצד השני זכה אפילו לומר את דברו.

האנושות כבר למדה שלא כל מי שרודף עם קילשון אחרי 'נערה שעסקה בכישוף' הוא רודף צדק מוסרי. ענף 'אכלו לי שתו לי מגניב לי' באינטרנט זקוק לדעתי לכמה תביעות דיבה מצד הקורבנות בכדי ללמוד את זה.
ישן 14-10-2013, 17:36
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
וזו בדיוק אחת הבעיות הגדולות של משטרת ישראל בהקשר הזה!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תגובה לסרטון בפייסבוק של..."

שבעידן ה״ריאלטי״ והרשתות החברתיות המשטרה כאן מחזיקה מערך דוברות כה עלוב שנחשב מיושן עוד בשנות השבעים של המאה הקודמת!
כל ינוקא שמחזיק בסמארטפון יכל להשמיץ ולהפיץ כראות עיניו, מימ הסרטונים הללו עולים ומתפשטים כמו אש בשדה קוצים, איש לא ממש בודק לעומק, בינינו... את אף אחד גם האמת לא ממש מעניינת שהרי מרבית האזרחים כאן ינהגו אל מול מבול הסרטונים הללו כפי שנהג העולם בשעתו למראה אותה תמונה מפורסמת של ילד פלסטינאי מסכן שניצב מול טנק מפואר של צה״ל הכובש האכזר כשרק אבן בידו...
אין מה לעשות, תמיד תמונה או פריים של שוטר מכה תמכור הרבה יותר טוב מאיזה סיפור על שוטר שהציל חיים... גם אם הסרט ערוך/מגמתי וכו׳....
אגב, מישהו בדק מה קורה עם אותה גברת נכבדה ש״חושמלה״ על לא עוול בכפה בגדרה בעת ש״רק ניסתה להחנת את רכבה״?, מישהו יודע מה קורה עם אותו מקרה בו שוטרים חישמלו צעיר ״אומלל״ בחנות תכשיטים בתל אביב? מישהו יודע מה נסגר עם הצעיר ה״תמים״ שחושמל ״על לא עוול בכפו״ לאחר ש״רק״ נחשד כנוהג שיכור?....
מה נסגר עם כל אותם מקרים שרק אתמול שלשום כל הרשת החברתית נזעקה בגינם ושבכווולם צולמו שוטטים אכזריים מכים אזרחים תמימים?... אני זוכר עדיין את תמונתו של אותו יסמני״ק שהופצה על ידי אותה פעילה שהפגינה ״לתומה״ ליד ביתו של יאיר לפיד! כמה קללות ברשת..7כמה גידופים... תמונה של שוטר מופצת והוא מוכפש על ידי מדינה שלמה שכבר שפטה אותו על סמך עדות מפוקפקת של מפוקפקת... והמשטרה...... בגישה של הכלבים נובחים והשיירה עוברת.....
במקום שפעם אחת ילכו עד הסוף עם אזרח שבחר להפיץ ולהכפיש מתוך אינטרס כזה או אחר המשטרה שותקת שהרי או שלא מכבודה לצאת ולענות לכל המגדפים בפריים טיים או שהיא פשוט..... לא מסוגלת!
עצוב מאוד.

ישן 14-10-2013, 22:10
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
בתקשורת לא מחפשים צדק אלא רייטינג ואייטמים לרגע!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי _A_S_ שמתחילה ב "מסכים עם הלך הרוח של הנקודה..."

תביא להם סרטון שצילמת בו שוטר מכה עבריין/אזרח והם כבר ידאגו לעשות מזה מטעמים בפריים טיים בלי ממש לבדוק לעומק מה ומי... זה תמיד ימכור!
ומה אם מדובר בסרטון ערוך/חתוך/מגמתי שנועד ליצור רעש היות והמסריט או מי מטעמו חיפש ליצור פרובוקצייה מכוונת? את מי זה בתכלס מעניין?.....
העיקר הוא שרואים שוטר מכה!
המשטרה גם ככה לא ממש תגיב, מחר זה כבר א ממש יעניינן מישהו, בעל הסרטון הרוויח מאינטרס השמור עמו את הרעש שרצה... והשוטר?... למי אכפת ממנו בכלל...
ככה זה לרוב עובד.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 14-10-2013 בשעה 22:14.
ישן 14-10-2013, 22:25
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי _A_S_ שמתחילה ב "מסכים עם הלך הרוח של הנקודה..."

ברצוני להעלות נקודה למחשבה.
לפי נהלי משטרת ישראל, חל איסור מוחלט, לשוטר להגיב בתקשורת (כל שהיא), אפילו אם הוא מושמץ באופן אישי.
לפעמים האזרחים רואים "בחוסר התגובה" של השוטר "קבלת הדין" מצד השוטר, ולא כך הוא הדבר.

מאחר ואני מסתובב בין שוטרים, שומע ומרגיש את "הבטן המלאה" שלהם, אני יודע את הלך רוחם של השוטרים "שצלבו" אותם שלא כדין.

אינכם יודעים איזה מסכת עינויים עוברים השוטרים האלה, משפחתם וילדיהם, כאשר האב או האם (השוטרים) מאושמים בתקשורת ללא יכולת להגיב. לפעמים זה מגיע עד גירושין ואפילו גרוע מזה.

זכרו תמיד, לאמת יש צדדים רבים, לא כל מה שרואה צד אחד, נראה באותה צורה ע"י אחר.

אגב. אל תקחו אותי בתור דוגמא של שוטר שכן מגיב. כי התפקיד שלי הוא "קצין הסברה".

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 14-10-2013 בשעה 22:28.
ישן 15-10-2013, 01:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מה תגיג על הקטע הבא?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בשניה ה43 לסרטון ישמעו חדי האוזן 'קליק' תמוה. משהו נפל במקביל לגרוד?"

ציטוט:
פגע וברח לעיני המצלמה

המצלמה שהתקין רוכב האופנוע הביאה למעצרו של הנהג הפוגע, אותו המשטרה הכירה מצוין מעשרות העבירות שביצע בעבר
שלושה ימים שכב תושב הצפון בבית החולים לאחר שעבר ניתוחים קשים אחרי תאונת פגע וברח קשה בה היה מעורב. רוכב האופנוע נסע במהירות באחד מכבישי הצפון כשרכב פרטי החליט לחתוך למסלולו ופגע בו. כשהתעורר יידע מיד את השוטרים על מצלמה שהתקין באופנוע שלו, שלמזלו ולמזלם של יתר נהגי ישראל, תיעדה כל פרט בתאונה והביאה את המשטרה לפרצוף הכל כך מוכר לה.

השופטים לא יעשו לאותו נהג בורח כלום גם הפעם.
nana10
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר