לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2013, 04:12
  orchechik orchechik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.13
תוכניתן, מגן סייבר תואר ואפיק מעבר.

האם ללכת לתוכניתן שווה את הזמן ?מסלול של 6 שנים. זה הרבה זמן.... אני מתכנן לעשות תואר במדעי המחשב במהלך השירות במסלול תוכניתן בקבע או במסלול אחר מגן סייבר ,באונ' הפתוחה. בשני המקרים יש קבע(תוכניתן 2.5 אילו מגן סייבר 1.5) ואני רוצה לנצל את הזמן ולהתחיל את התואר יש אפשרות גם לעשות אפיק מעבר שזה בעצם להתחיל שנה א' בפתוחה ולעבור בשנה ב' אם יש ממוצע מתאים לאוניברסיטה שאתה רוצה לעבור. אין הרבה מידע על זה אז אם יש פה מישהו שיכול להרחיב זה יהיה נחמד מצידו. שוב לגבי הבחירה בין תוכניתן ומגן סייבר .לפי דעתכם מה הצעד הנכון מבין השניים? אפיק מעבר זה משהו שמאוד קשה לעשות אותו להצליח לעבור ? אם זה אפשרי בזמן שירות בקבע? , אגב מישהו יודע קצת על המסלול מגן בסייבר? המון תודה לעוזרים .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2013, 21:52
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orchechik שמתחילה ב "תוכניתן, מגן סייבר תואר ואפיק מעבר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orchechik
האם ללכת לתוכניתן שווה את הזמן ?מסלול של 6 שנים. זה הרבה זמן.... אני מתכנן לעשות תואר במדעי המחשב במהלך השירות במסלול תוכניתן בקבע או במסלול אחר מגן סייבר ,באונ' הפתוחה. בשני המקרים יש קבע(תוכניתן 2.5 אילו מגן סייבר 1.5) ואני רוצה לנצל את הזמן ולהתחיל את התואר יש אפשרות גם לעשות אפיק מעבר שזה בעצם להתחיל שנה א' בפתוחה ולעבור בשנה ב' אם יש ממוצע מתאים לאוניברסיטה שאתה רוצה לעבור. אין הרבה מידע על זה אז אם יש פה מישהו שיכול להרחיב זה יהיה נחמד מצידו. שוב לגבי הבחירה בין תוכניתן ומגן סייבר .לפי דעתכם מה הצעד הנכון מבין השניים? אפיק מעבר זה משהו שמאוד קשה לעשות אותו להצליח לעבור ? אם זה אפשרי בזמן שירות בקבע? , אגב מישהו יודע קצת על המסלול מגן בסייבר? המון תודה לעוזרים .
לאחר שהמחשב התכבה במהלך כתיבה הודעה מפורטת יותר, תקציר:

תלוי כמה אוהב סיכונים. אני חושב שלהתחייב לתקופה כפולה בצבא זה די מסוכן. אולי יהיה לך ממש כיף;
אולי ממש לא. אני לא הייתי עושה את זה.

כדי ללמוד בכל אוניברסיטה מלבד האו"פ במהלך השירות, בין בסדיר ובין בקבע, אתה זקוק לאישור. אבל
למה אתה בכלל מדבר על אוניברסיטה אחרת במהלך השירות?

באו"פ אין ממש משמעות לדיבור על שנה א' או שנה ב'. אפיק מעבר זה פשוט אוסף סגור של קורסים שיש
הסכם עם אוניברסיטות בישראל שיקבלו אותו כתחליף לקורסים שלהן, בניגוד למצב הרגיל של מישהו
שמתקבל לאוניברסיטה עם רקע אקדמי קודם ופטורים "יוענקו באופן פרטני לפי שיקול דעתה של הועדה
האקדמית" או שקר כלשהו. זה הכל. התוצאה הראשונה בחיפוש בגוגל על "אפיק מעבר" מובילה לעמוד של
האו"פ שמסביר הכל. קראת את זה? בתואר תצטרך לקרוא יותר...

אפיק מעבר לאת"א, לטכניון ולאוניבריסטה העברית במדמ"ח זה בסך-הכל אוסף של 8 קורסים, בהם 2
חדו"א/אינפי', 2 אלגברה, מבוא לתכנות עם ג'אווה ועוד 3 שקצת יותר שונים בין 3 האפיקים.

אז יש לך 8 קורסים לפחות להשלים. אם אתה עושה קורס בסמסטר זה כבר 3-4 שנים. אתה חושב שתעשה
יותר מקורס ב-4 חודשים (חודשיים במקרה של סמסטר קיץ) במקביל לשירות?

שני המסלולים לא מלהיבים אותי, אבל ביניהם הקשקוש של "מגן בסייבר" נשמע בהחלט עדיף, ולו בשל
העובדה שהוא לא מכפיל את משך שהותך בצבא...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-11-2013, 18:16
  invisible6 invisible6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orchechik שמתחילה ב "תוכניתן, מגן סייבר תואר ואפיק מעבר."

בטוח שרוצה מגן בסייבר? התפקיד חדש יחסית ושמעתי הרבה שבצבא עוד לא ממש בטוחים מה לעשות איתו, חוץ מזה שזה סוג של גרסה מתלהבת של נתמ"מ (ועוד קבע)

תכניתן זה חתיגת השקעה לטווח רחוק,אבל כן שמעתי על אנשים שבזמן הקבע למדו לתואר,וזה משתלב נחמד עם הנסיון הצבאי, הכל תלוי בך.

אם אתה מחפש יחידת מחשבים, לך לנתמ"מ ותנסה לדאוג שיבטלו לך את הקבע ר' ואז תשתחרר תוך 3 שנים ותוכל בכיף שלך ללמוד באוניברסיטה.

אם אתה רוצה תואר,וזה לחוץ לך, תגיע לתפקיד פקידותי קל שלא דורש מאמץ (או תהיה מאבטח) ואז תוכל להשקיע הרבה יותר זמן בקורסים.

אם הכיוון שלך תכנות, אז להיות תכניתן ולקרוע את התחת בקבע בשביל תואר זה הכיוון, כי מגן סייבר זה לא בדיוק התפקיד הכי מוגדר, והקשר שלו לתכנות רופף כיום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר