לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2013, 17:57
  barlev barlev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
צבאי מסתתר כאן סיפור קצת יותר גדול?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי barlev שמתחילה ב "מכירה ראשונה של "מעיל רוח"?"

ג'נרל דינמיקס היא יצרן הרק"מ המוביל בארה"ב - אברהמס, סטרייקר ועוד.
כתוב בכתבה מהלך אסטרטגי שלהם להגברת רמת השרידות של הכלים שלהם, לפני זה כתוב "שמעיל רוח תותקן....", אחרי זה כתוב:

"המהלך האסטרטגי של GDLS כלל מכרז בינלאומי שפורסם בתחילת 2012 ולאחריו תהליך בחירת ספקים ארוך שכלל סקירת יכולות טכנולוגיות, ניסיון בביצוע אינטגרציה, בשלות מערכתית, בטיחות והדגמות חיות שבוצעו ע"י התעשיות המתמודדות. בתום המכרז, בחרה GDLS במערכת מעיל רוח ( "טרופי") בשל ביצועיה, רמת הבטיחות שלה ובשלותה".

אני מנסה להבין בין השורות, מה מנסים להגיד -

GDLS הולכת למהלך אסטרטגי למיגון הכלים שלה, משקיעה במכרז בינלאומי ו"מעיל רוח" זוכה, נבחנת ומוכיחה את יכולותיה....?

אם כל זה נכון, ראשית מעניין לדעת מי התעשיות שהתמודדו במכרז (זה הסיפור הגדול)............, מניח ש GDLS לא תרצה להתבזות בפני לקוחותיה ולהציע משהו שהיא לא בדקה לפניי ולפנים ו"חתמה" עליו.
והאם באמת יש כאן כוונת רכש מערכות בטווח הזמן הקרוב, או של GDLS כוונה כללית להציע את המערכת כחלק מחליפת המיגון של הכלים שלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2013, 20:08
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "צה"ל החליט - מזמן וממש לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נחום תקום
יש מלחמה בין החברות תע"ש ורפאל

יש או אין מלחמה, את זה אני לא יודע.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
למורת רוח החברות המעורבות.

בטוח שיש "מורת רוח" בתעש.
התגובה המהירה של "נחום תקום" היא חלק מזה.

ישן 27-10-2013, 10:02
  barlev barlev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
מעיל רוח זכתה מול חץ דורבן במכרז בינלאומי?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי barlev שמתחילה ב "מכירה ראשונה של "מעיל רוח"?"

כבוגר 2006 - מה שמטריד שנושא הגנה אקטיבית לא תופס נפח יותר משמעותי וכולנו מבולבלים מהמניפולציות של התעשיות והחיילים......נופלים (תרתי משמע) בין הכסאות ועל כן אני מקשה -

בניגוד למה שנחמיה כתב, הוחלט כבר ב 2010 שלא להצטייד בחץ דורבן ואף לא להשקיע בפיתוח מערכת זו. החלטה זו לא השתנתה, למרות לחץ אדיר של משהב"ט על התעשיות לשתף פעולה.

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1229164

מסכים עם יוסיפון - כל הודעותיו של "נחום תקום" (שבע במספר) מספרות בשבחי חץ דורבן ועל כן.....

השאלה הנשאלת שוב - האם נסתם הגולל על התחרות? מדוע מעיל רוח זכתה במכרז בינלאומי שנערך על ידי תעשייה אמריקאית מובילה וחץ דורבן שנתפסת ע"י "נחום תקום" כטובה יותר...לא? ומה לגביי מערכות אחרות מהעולם?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר