לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2013, 12:14
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מידע צ' קוריאה: טבעה לנו צוללת (Ynet)

המדינה המבודדת לא נוהגת להודות בכישלונות צבאיים, אולם הפעם חרגה ממנהגה. השליט קים ג'ונג און תועד מבקר בבית קברות לחללי הצי. על מצבות האבן נחרתו התאריך 13 באוקטובר ותמונות המלחים שנהרגו בטביעת הצוללת
סוכנויות הידיעות
פורסם: 05.11.13 , 11:14

בצעד נדיר ביותר שבו היא מודה בכישלון הצבא שלה, הודיעה צפון קוריאה כי לפחות 19 מלחים נהרגו בטביעת צוללת. הטביעה נחשפה רק אחרי שהתקשורת הממלכתית במדינה הקומוניסטית המבודדת דיווחה על ביקורו של השליט קים ג'ונג און בבית קברות לחללי הצי. קים הגיע למקום מלווה בבכירי משטרו. בדיווח של התקשורת הצפון קוריאנית נמסר כי כלי השיט ביצע פעילות מבצעית. "'צוללת רודפת מספר 233' נפלה במהלך פעילות מבצעית באמצע אוקטובר", דיווחה סוכנות הידיעות הצפון קוריאנית הרשמית KCNA.
לכתבה המלאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2013, 16:00
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
גם התגובה שלך לא משהו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "לא מדובר בצוללת בכלל, אלא..."

א. יכולת להפנות למקור עתונאי המספר על כך שמדובר בציידת צוללות ולא בצוללת, למשל באתר של רויטר'ס
ב. אם כבר הפנית לויקיפדיה, למה לערך מנוון המתאר את ציידת הצוללות ככלי שעבר מן העולם אחרי מלחמת העולם השניה, בעוד בפועל, בצי הסובייטי ובגרורותיה של ברה"מ המשיכו לשרת ציידות צוללות עד ימינו. במקרה שלפנינו מדובר בדגם Type 37 הרוסי, שנרכש גם על ידי הצי הקוריאני. אגב, הערך בויקיפדיה של הכלי הזה כבר עודכן ומתאר את הטביעה של הכלי הצפ"קי.

ישן 06-11-2013, 06:34
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
משהו אינו מסתדר לי בתמונות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "התמונות מביקור קים באתר ההנצחה"

אינני קונספיראטור. רחוק מכך. אולם משהו לא מסתדר לי בשלושת התמונות שהוצגו מהביקור של ה"אליל" באתר מצבות הזכרון. סימנתי התמונות המצורפות כאן להבהרת התמיהה שלי.

תמונה C: מראה מבנה בלוקי אבן עגול כשמצבות המלחים תופסות כמחצית מהיקף המבנה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה B: כאן נראה כי המצבה הראשונה וזו האחרונה בהיקף המבנה מופרדות בכ-5 בלוקי גרניט (אותם סימנתי ב- a עד e) מרווח קטן ביחס למרווח חסר המצבות שבתמונה C לעיל....!?

תמונה A: כאן נראה כי המלח הראשון כנגד כיוון השעון, שונה משום מה מהמלח הראשון בתמונה B.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דעות??
ישן 06-11-2013, 15:08
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
אבחנה נכונה כנראה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "להערכתי מה שציינת בתמונה..."

נראה לי שאתה צודק יערי. יש שם בהיקף המבנה שתי גזרות של מצבות. האחת כנראה בצידו האחורי והבילתי נראה של המבנה בתמונה C. המגזר האחר הינו בחלקו הקדמי הפונה לצלם תמונה C.

אגב השערה שלי מבחינה קרובה יותר של התמונות הינה שיש שם הבדלת גזרות המצבות בין הקצינים למלחים ה"זוטרים". ניתן להבחין בדרגות השונות בין B ל- C על דשי חולצות המלחים.

העיסוק מזכיר לי את משחקי "מצא את ההבדלים" של שבועון "הארץ שלנו" בילדותנו (של שנינו - אגב.....) אבל כשמדובר במידע מעניין כזה מצפון קוריאה - "זה מה יש...."
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר