לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2013, 19:35
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "לא משנה את העובדה שחרדי לא..."

אבל ממתי אינדיווידואל אחראי על התנהגות של אנשים אחרים שאין לו מרות עליהם?

אם מוישה הוא בחור חרדי שעשה צבא, עושה מילואים ותומך נלהב ברעיון הציוני- אתה תפסול אותו רק בגלל שמפלגה שהוא לא בהכרח קשור אליה היא נגד גיוס חרדים לצבא?
האם אתה כחילוני תומך ב*הכנס אמרת כנף של יאיר לפיד כאן* רק בגלל שאתה חילוני והוא מתיימר להיות המנהיג של החילונים?

אגב הרעיון הקודם שלך, "האם הוא שירת בצבא בתפקיד קרבי או תפקיד חיוני ( לא משגיח כשרות לדוגמא )"- לא רק שצריך לפסול את רוב (?) הכנסת, אלא גם בערך חצי מהאנשים שכותבים באשכול הזה כמה החרדים הם חארות...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2013, 19:45
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "תן לי לתקן את דברי,[b] מנהיג..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
תן לי לתקן את דברי, מנהיג ( רב ) חרדי לא יכול לבוא בטענה שנשים שולחות גברים למוות בעוד שכל המפלגות החרדיות כיום מתנגדות לגיוס חרדים ומעדיפות לשלוח חילונים למוות בקרב.

שוב, למה?
אם הרב הזה בכלל לא הצביע למפלגה חרדית? אם הוא לא הצביע בכלל?
האם תבוא באותן טענות כנגד מקבילה חילונית? (שוב, דוגמאת יאיר לפיד)
ציטוט:
וכן, "גולני" אני מתעצבן כל פעם שאיזה גובניק צועק "צריך להיכנס בהם ולחסל אותם" שאני יודע שאני הפראייר שצריך להכנס בהם ולחסל אותם, וכן אני חושב שהגובניק הזה הוא חרא לא קטן.

הו, לא תמצא אדם שמסכים אתך יותר בכל פרש. אממה, כמו שאמרתי יכול מאוד להיות שדווקא עם אותו חרדי שאתה שונא סתם כי הוא חרדי יש לך יותר מהמשותף מאשר הרבה מאוד חילוניים אחרים. יכול להיות שדווקא הוא כן היה לוחם.
והטענה שלי על כך, כאמור, היא שבאשכול הזה דווקא *חלק* מהחילונים עונים בדיוק על ההגדרה הזאת...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-11-2013, 09:50
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "זה לא נכון שרוב חברי הכנסת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
זה לא נכון שרוב חברי הכנסת החרדים מתנגדים לשרות צבאי של בני הישיבות ?

אני לא יודע, אבל זה לא רלוונטי. מפלגה לא מייצגת את מי שלא הצביע לה.
ציטוט:
ומה הקשר חברי הכנסת החילוניים ?, אין רוב של חברי כנסת חילוניים שמתנגדים לשרות צבאי ואתה יודע את זה, אתה סתם מחפש סיבה להתווכח.

אתה מדבר על מפלגות חרדיות, לא מפלגות שיש בהן חרדים. למיטב ידיעתי יש כרגע שתיים-שלוש מפלגות בכנסת שמגדירות עצמן חילוניות (בניגוד למפלגות שיש בהן חילוניים)- מרצ, חד"ש ויש עתיד בסימן שאלה.
אתה אמרת "אני מתעצבן כל פעם שאיזה גובניק צועק "צריך להיכנס בהם ולחסל אותם" שאני יודע שאני הפראייר שצריך להכנס בהם ולחסל אותם, וכן אני חושב שהגובניק הזה הוא חרא לא קטן." למיטב ידיעתי המפלגות האלה עונות בדיוק על ההגדרה הזאת.
בקשר לשירות צבאי זה נתון לויכוח, אבל מלכתחילה הטענה לוקה בחסר.

אני בסה"כ טוען שאתה לא יודע לעשות את ההבדל בין מפלגות ובין אנשים.
יש חרדים חרא, יש מפלגות חרדיות שהן חרא. זה לא אומר שכל החרדים חרא או שכל הח"כים החרדים חרא בהכרח.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-11-2013, 10:08
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=יוני.1]זה לא נכון שרוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני לא יודע, אבל זה לא רלוונטי. מפלגה לא מייצגת את מי שלא הצביע לה.

אתה מדבר על מפלגות חרדיות, לא מפלגות שיש בהן חרדים. למיטב ידיעתי יש כרגע שתיים-שלוש מפלגות בכנסת שמגדירות עצמן חילוניות (בניגוד למפלגות שיש בהן חילוניים)- מרצ, חד"ש ויש עתיד בסימן שאלה.
אתה אמרת "אני מתעצבן כל פעם שאיזה גובניק צועק "צריך להיכנס בהם ולחסל אותם" שאני יודע שאני הפראייר שצריך להכנס בהם ולחסל אותם, וכן אני חושב שהגובניק הזה הוא חרא לא קטן." למיטב ידיעתי המפלגות האלה עונות בדיוק על ההגדרה הזאת.

על איזה הגדרה ? אתה טוען שמצבעי מרצ ויש עתיד לא משרתים בצבא ? ( כי אם כן אז הצביון הימני של הפורום שיבש לך את תפיסת העולם יותר ממה שחשבתי )

בקשר לשירות צבאי זה נתון לויכוח, אבל מלכתחילה הטענה לוקה בחסר.

אני בסה"כ טוען שאתה לא יודע לעשות את ההבדל בין מפלגות ובין אנשים.
יש חרדים חרא, יש מפלגות חרדיות שהן חרא. זה לא אומר שכל החרדים חרא או שכל הח"כים החרדים חרא בהכרח.

מעניין אותי אם הוויכוח הזה היה מתקיים לו הייתי רושם ערבים במקום חרדים.

ישן 20-11-2013, 13:01
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Colonel Korn שמתחילה ב "1. אני? 2. אותי עניין הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Colonel Korn
1. אני?

לא, זה ציטוט מהודעה שלי ליוני.
ציטוט:
3. אפשר ללמוד הרבה על אנשים לפי מי שהם בוחרים שייצג אותם. אם ציבור שלם ומאוד בדלני, בוחר בחבורה של בורים שמאמינים בסנטה קלאוס לייצג אותם, זה מעיד הרבה על אותו ציבור, גם אם בקרב הציבור והמייצגים יש יוצאי דופן.

זה נכון ולא נכון.
יש הרבה פעמים שאנשים מצביעים לחתול בשק, או להאופציה הפחות גרועה מבין כל השאר. אבל כל זה לא רלוונטי למה שאני טוען והוא שרק בגלל שיש מפלגה שלקחה על עצמה ייצוג של ציבור, לא אומר שהיא באמת מייצגת את אותו ציבור, או לפחות לא את כל הפרטים בתוך הציבור.

וזאת הדוגמא של יש עתיד, מרצ וחד"ש. הן המפלגות שלמיטב ידיעתי מתיימרות לייצג את הציבור החילוני (כאמור יש עתיד בסימן שאלה) האם זה אומר שכל פעולה, הצבעה, חקיקה ואמירה שלהם משליכות על כלל הציבור החילוני כולל זה שלא מצביע להן ולא מזדהה אתן? ודאי שלא.
ציטוט:
4. מצד שני הרב השוביניסט השמאלני של ארז, לא מעיד כלום על כלום חוץ מעל עצמו...

וזה בדיוק מה שאמרתי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-11-2013, 18:51
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "הייתי כל כך הרבה זמן..."

עכשיו ראיתי שהפכו אותן לקבוצה פתוחה, אז זה לא באמת משנה לי...

עריכה, גרמת לי להיכנס ועכשיו אני חייב לחזור עם מטעמים:
"באמת? לא נמאס כבר מבדיחות כאלה?

סטטוסים מצייצים
Lior Noyfeld

{שיחה בין שני גברים}
- קניתי אוטו חדש!
- תתחדש! איזה?
- מאזדה 3, 2009, יד 3, 78,000 ש"מ, 1600 סמ"ק, אוטומט, הדגם עם הסאן רוף. במצב מעולה, אולי שריטה קטנה בצד שמאל, אבל חפיף.

{שיחה בין שתי נשים}
- קניתי אוטו!
- תתחדשי! איזה?
- אדום!"

"אני לא מבין מה יש להתנצל גם אם מישהו/ מישהי קונים אוטו רק בגלל איך שהוא נראה. זו בדרכ הסיבה למה בוחרים אוטו"

"אדום זה תיאור מדוייק ותקף לאוטו. לא בהכרח פחות רלוונטי מאשר דגם למשל."

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 20-11-2013 בשעה 18:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר