לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2013, 17:13
  לידור בניטה לידור בניטה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.13
מבולבל מאבטח מיתקנים .. לא מה שחשבתי ;(

הייתי חייל במישטרה צבאית , עשיתי שם טירונות רק ולאחר מיכן היתעקשתי לעבור מבעיות אישיות.
שיבצו אותי בתור מאבטח מיתקנים ואני כימעט חודש בצבא ואני רק יומיים נימצא בחפיפה של התפקיד מאבטח מיתקנים. ממש אבל ממש משעמם לי אומנם זה שנתיים שירות וזה יציאות טובות וזה חלום של כל ג׳ובניק אבל התפקיד ממש מבאס אותי . הפרופיל שלי הוא 64 ביגלל בעיות רפואיות , אבל למרות זאת אני מחפש לתרום למדינה יותר ומאבטח מיתקנים לא שאני מזלזל פשוט לא בנוי בישבילי...
מה אני יכול לעשות כדי לעבור תפקיד משהו שאני יוכל להמשיך אחרי צבא משהו כמו כיבוי והצלה או שבס.. אני אשמח לעצות כמה שיותר מהר תודה מראש .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2013, 15:20
  לידור בניטה לידור בניטה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לידור בניטה שמתחילה ב "מאבטח מיתקנים .. לא מה שחשבתי ;("

בנוסף התפקיד שלי כמאבטח מיתקנים הוא בתל השומר בלי שבתות בלי חגים שבוע יומיות ואחר כך שבוע חופש יש לי אפשרות לגשת לקצין מיון עוד פעם הבעיה היא שאני בעצם לוקח סיכון גדול ויכולים פשוט להביא לי תפקיד אחר שאני לא יואהב ביכלל וזה יהיה בעייתי מאוד בישבילי.. מה הסיכוי שאני יגיד לקצין מיון שאני רוצה לתרום למדינה לחתום קבע ואולי לצאת לקצונה ושאני מאוד אוהב כלבים אולי הוא יביא לי להיות כלבן בחיל האויר שזה חלום שלי.. אבל השאלה בגדול היא האם לקחת את הסיכון הזה ולוותר על התפקיד המאוד מבוקש שיש לי עכשיו וללכת רק לנסות ולהתפלל שיצליח לי או פשוט להיסתפק במה שיש לי כבר ולהעביר את השנתיים האלה בשביזות רצח... תעזרו לי בבקשה!!
ישן 06-01-2014, 21:48
  kalfany kalfany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לידור בניטה שמתחילה ב "מאבטח מיתקנים .. לא מה שחשבתי ;("

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לידור בניטה
הייתי חייל במישטרה צבאית , עשיתי שם טירונות רק ולאחר מיכן היתעקשתי לעבור מבעיות אישיות.
שיבצו אותי בתור מאבטח מיתקנים ואני כימעט חודש בצבא ואני רק יומיים נימצא בחפיפה של התפקיד מאבטח מיתקנים. ממש אבל ממש משעמם לי אומנם זה שנתיים שירות וזה יציאות טובות וזה חלום של כל ג׳ובניק אבל התפקיד ממש מבאס אותי . הפרופיל שלי הוא 64 ביגלל בעיות רפואיות , אבל למרות זאת אני מחפש לתרום למדינה יותר ומאבטח מיתקנים לא שאני מזלזל פשוט לא בנוי בישבילי...
מה אני יכול לעשות כדי לעבור תפקיד משהו שאני יוכל להמשיך אחרי צבא משהו כמו כיבוי והצלה או שבס.. אני אשמח לעצות כמה שיותר מהר תודה מראש .

איך יצאתה מהמשטרה הצבאית? אני תקוע בטכני בחיל האויר ורוצה תפקיד בדיוק כמו שלך! כדי שאני יוכל לעבוד ולפרנס את עצמי אחי בבקשה תעזור לי תגיד לי איך קיבלתה את התפקיד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר