לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2013, 02:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
תחביבים שאתם שאהבתם בעבר והיום אתם רואים את זה כבזבוז זמן

ראיתי לפני שבוע את דוד שלי ואבא שלי יושבים מול המסך וצופים בכדורגל, ושאלתי את עצמי כיצד אהבתי פעם את זה בכלל?
פעם הייתי זוכר מי מלך השערים, זוכר הכניס את השערים, כמה כרטיסים יש לכל שחקן מי ניצח מי ואת התוצאות, אבל היום אני אומר לעצמי כמה זמן מיותר זרקתי לפח על 22 שחקנים שרודפים אחרי כדור ומביט באבא שלי ובדוד שלי שלא הבינו את זה.

כדורסל, הייתי משחק הרבה מאוד עד הפציעה והיום הרגל מתחילה להיות יותר מאוזנת עם הטיפול היקר החדש, אבל כל האהבה לאותו ספורט נעלמה. זה לא מרגיש אותו דבר לזרוק לסל ואין לי מזה הנאה כמו פעם.

היו סרטים שאהבתי לצפות בהם מאוד כנער והיום הם פשוט סרטים שלא שווים לראות אותם, ומצד שני למדתי להעריך סרטים שבעבר לא אהבתי.

אוכל חריף שאהבתי לאכול מאוד, היום כבר לא מדבר אליי יותר ואיבד את הקסם שלו.

אולי זה הגיל, אולי זה הפציעה של הרגל או כל המוות מסביב, אבל זה גרם לי לחשוב מה באמת חשוב לנו בעולם הזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר