לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2013, 00:38
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
דיג'ימון! [והיי למי שעוד זוכר אותי [: ]

שלום אנשים!
המון זמן שלא הייתי פה, נזכרתי בכם והרגשתי צורך לתרום מעט לפורום.
אז אמנם אני ככל הנראה לא אחזור לאותה רמת פעילות כמו פעם, אבל... חזרתי מהמתים בתור זומבי ובקרוב כנראה אחזור לשם, אז תהנו ממה שיש.

ועכשיו נחזור לנושא המקורי - דיג'ימון!
הורדתי לא מזמן את הסדרה הנהדרת הזאת עם תרגום לעברית מיפנית, ואלוהים - זה דבר נהדר!
הרבה מאוד זמן רציתי לראות שוב את הקלאסיקה הזאת שפחות או יותר גידלה אותי, ורק לפני חצי שנה בערך השכלתי לעשות מעשה ואשכרה לחפש אותה.

למי מאיתנו שגדל על הסדרה, כמוני, בטח זכורים השמות של הדמויות, המנגינות וגם העלילה פחות או יותר.
מסתבר, מה שבדיעבד נראה מאוד הגיוני, שהגרסה שאנחנו צפינו בה היא תרגום של תרגום - מיפנית לאנגלית ומאנגלית לעברית - ולכן הסדרה ביפנית מאוד, מאוד, מאוד שונה ממה שאנחנו רגילים.

החל מהשמות של הדמויות המוכרות והאהובות, ממשיך בחלקים שצונזרו בגסות ע"י האמריקאים [כמו חלקים בהם מדברים על קקי או רואים דיג'ימון משתין :O] וכלה בקצב של הסדרה, שבגרסה היפנית שלה, הפך להרבה יותר איטי.
כמובן, המוזיקה שמלווה את הסדרה שונה לחלוטין והיא הרבה יותר אנימה ממה שזכרתי אותה, ובאמת שהייתי בשוק טוטאלי מהעניין.

בקיצור - למי מכם שראה את הסדרה בעבר וגם למי שלא, אני ממליץ בחום לחפש את הקבוצה שתרגמה את הסדרה הנהדרת הזאת ולצפות בה כל עוד נפשכם בכם.

ואפשר גם לפנות אליי בפרטי ולבקש [;

חזרה לפורום
ישן 02-10-2013, 08:35
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "היה להם, והוא נהרס!"

דווקא שאלתיאל קוואק שרדה. שודרה בערוץ ג׳וניור לפני מספר שנים, ובטח סביר להניח שעוד יחזרו לשדר אותה.
[ברשותי יש כמעט את כל הפרקים..]

להבדיל ממנה, קיימים פרקים סדרות של סדרות אחרות שלא שרדו, כי הטלוויזיה החינוכית לא שימרה אותם.
לדוגמא פרקים 24–25 של "פיטר פן נו בוקן", שעד כמה שיודע לי, רשמית אבודים, אבל ישנם עותקים שנותרו אצל אנשים פרטיים בארץ.
דוגמא נוספת היא פרק 42 של "עליסה בארץ הפלאות", אבל כאן אני לא בטוח אם הפרק אבד או שמעולם לא דובב.

זה אגב נכון לא רק לדיבובים, גם חלק מההפקות של החינוכית עצמם אבדו, כמו פרקים של "הבית של פיסטוק".

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר