לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2013, 21:41
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yonatan213 שמתחילה ב "איסוף קרבי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yonatan213
שלום אם יש פה חיילים שמשרתים באיסוף קרבי אני אשמח אם תוכלו לעזור ולענות לי פה על שאלות:

1.איזה גדוד הייתם ממליצים יותר מבחינת עניין ופעילות? (בדגש על שחף וניצן)
2.כמובן רק אם אתם יכולים לענות עלזה, מה ההבדל בפעילות (אפילו בכלליות) בין בפלגות הייעודיות לפלגות האחרות הרגליות בגדודים?
3.כמובן שבכל מקום יש שבוזים, אבל בסך הכל הפעילות מעניינת? מספקת?
4.אם הייתם יכולים עכשיו לבחור בין איפה שאתם עכשיו באיסוף קרבי לעומת חיר ( בדגש לפלחן, גדסר עורב וכו') הייתם בוחרים במסלול ותפקיד אחר ממה שאתם בחרתם?

תודה רבה על העזרה!
ואני אשמח אם יש למישהו חבר באיסוף קרבי שישלח לו את האשכול או ישאל אותו שיוכל לעזור לי

1. מבחינת פעילות? זה תלוי מה אתה מחפש, לדעתי בניצן יותר מעניין ללוחמים, בבט"ש, אבל בשחף בעימות מול חזבאללה בלבנון גם תיהיה מן הסתם המון עבודה. קצת מוזר להשוות, זה גזרות שונות שבהן לוחם משרת כל השירות שלו. באיוש יש מעצרים, הפס"דים, הפללות והרבה עבודה שוטפת. מצד שני גם בשחף העבודה יכולה להיות שוחקת.
2. פלגה ייעודית זו פלגה שלא אחראית על גזרה מסויימת אלא היא של הגדוד ומתואמת למבצעים ספציפיים.(וייעודית לא עושה אותה יחמ"מ, זה דברים שונים).
3. אני לא לוחם בחיל מודה, אבל מכיר מאוד מקרוב. בכל מקום יש שבוזים אמרת בעצמך, אבל לדעתי תפקיד של לוחם בחיל יכול להיות מעניין יותר מתפקיד של לוחם בחיל אחר, בגלל העניין שיכול להיווצר מאידך השחיקה של התצפיות הארוכות כל פעם. מבחינת אתגר יש המון אתגר, בעיקר בצוותים הרגליים.
4. לא הייתי צריך לעשות את הבחירה, אבל הייתי בוחר באיסוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2013, 08:19
  yonatan213 yonatan213 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
1. מבחינת פעילות? זה תלוי מה אתה מחפש, לדעתי בניצן יותר מעניין ללוחמים, בבט"ש, אבל בשחף בעימות מול חזבאללה בלבנון גם תיהיה מן הסתם המון עבודה. קצת מוזר להשוות, זה גזרות שונות שבהן לוחם משרת כל השירות שלו. באיוש יש מעצרים, הפס"דים, הפללות והרבה עבודה שוטפת. מצד שני גם בשחף העבודה יכולה להיות שוחקת.
2. פלגה ייעודית זו פלגה שלא אחראית על גזרה מסויימת אלא היא של הגדוד ומתואמת למבצעים ספציפיים.(וייעודית לא עושה אותה יחמ"מ, זה דברים שונים).
3. אני לא לוחם בחיל מודה, אבל מכיר מאוד מקרוב. בכל מקום יש שבוזים אמרת בעצמך, אבל לדעתי תפקיד של לוחם בחיל יכול להיות מעניין יותר מתפקיד של לוחם בחיל אחר, בגלל העניין שיכול להיווצר מאידך השחיקה של התצפיות הארוכות כל פעם. מבחינת אתגר יש המון אתגר, בעיקר בצוותים הרגליים.
4. לא הייתי צריך לעשות את הבחירה, אבל הייתי בוחר באיסוף.

תודה רבה על העזרה!
מהיכרותך עם החיל,לוחמים רגליים מרגישים סיפוק? עניין במשך בעבודה השוטפת?
ישן 02-12-2013, 13:34
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yonatan213 שמתחילה ב "איסוף קרבי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yonatan213
4.אם הייתם יכולים עכשיו לבחור בין איפה שאתם עכשיו באיסוף קרבי לעומת חיר ( בדגש לפלחן, גדסר עורב וכו') הייתם בוחרים במסלול ותפקיד אחר ממה שאתם בחרתם?

השאלה הזאת- כמו רוב השאלות האחרות, נורא תלויה.

תלוי במשתנים כמו מי אתה ומה מעניין אותך, מה היכולות שלך וגם דברים שאי אפשר לנבא כמו אם איזה אנשים תהיה או על איזה זמן "היסטורי" תיפול.

באופן גס מאוד- אם הייתי צריך לבחור בין גדס"ר לבין איסוף (אפילו אם מדובר ברגליות, ייעודיות וכו') הייתי בוחר בגדס"ר.
אבל- אתה לא בוחר בין גדס"ר למשהו אחר כי אין לנו את היכולת לדעת האם תגיע בכלל לגדס"ר (בדיוק כמו שאנחנו לא יכולים לדעת אם תגיע לפלגה ייעודית כלשהי) ולכן, כאמור, זה תלוי באופי שלך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר