לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2013, 18:21
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כתבה עדכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "השחקן פול ווקר נהרג בתאונת דרכים בלוס אנג'לס"

עדכון לגבי החקירה:

לאחר ניתוחי הגופות של פול ווקר וחברו רוג'ר. עולה כי רוג'ר, הוא אכן זה שנהג ופול היה במושב הנוסע ליד. רוג'ר,נהרג ברגע הפגיעה ופול ווקר נהרג כמה רגעים לאחר מכן. עקב שילוב של פגיעות פנימיות חזקות והשרפה שהתחוללה.

מתחזקת השערת המשטרה שהרכב נסע במהירות של מעל מאה קמ"ש בכביש המוגבל לשבעים קמ"ש בלבד בתוך אזור תעשייה בעיר.

מסיבה שעדיין לא ברורה, הרכב, פורשה GT , סטה מנתיבו פגע בעץ ותלש אותו מהמקום ולאחר מכן פגע בחוזקה בעמוד תאורה.
הרכב הנ"ל, ידוע כרכב מאוד קשה לשליטה ומסוכן גם על ידי חוות דעת של נהגים מהרמה הגבוהה ביותר של הענף.

התמונה האחרונה של פול נכנס לרכב:

http://uk.movies.yahoo.com/the-last...-112701151.html

סרטון של הרכב השרוף ( אין חשש לתמונות קשות בסרטון):

http://www.liveleak.com/view?i=399_1385876750

סרטון של רגע הפגיעה ממצלמת מעקב ( הרכב עצמו לא נראה):

http://www.liveleak.com/view?i=caf_1386192606

תמונת גופתו השרופה של פול ווקר מתוך הרכב ההרוס:

התמונה הינה מאוד קשה לצפייה ולחיצה על הקישור על אחריותכם בלבד!

http://www.liveleak.com/view?i=48d_1386101538

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 07-12-2013 בשעה 18:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2013, 19:19

למה הוא מת?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "למה. |אדיש|"

כי שיחק עם חייו כמו במטוטלת. הייתי מצפה מאדם בן 40 עם ילדה , אישה ומשפחה שאוהבת אותו לקצת יותר אחריות על חייו שלו. ופחות להתנהג כמו נער קולג' עם טוסטורון מוגבר על הכביש.
יש לו די ויותר כסף לצאת לשלם על מסלול מרוצים סגור ולהוציא את כל הקריזות שלו שם. אבל בפאקינג כביש ערוני? ועוד רכב כזה לא יציב? פשוט חבל..היה אדם טוב וצנוע , אחד ש"יורד אל העם" מזן נדיר בהוליווד ושתרם רבות לנפגעים ברחבי העולם.
להבדיל משחקנים רבים אחרים הוא התחיל את הקיריירה שלו לא מתוך להתפרסם אלה כדי לעזור לפרנס את המשפחה קשת היום. ההורים ביקשו ממנו לצאת לדגמן עקב מראו הייחודי ומשם זה התגלגל.
התקרית עם הפורשה זו לא מעידה חד פעמית בכביש. כבר אמר בעבר כי פעם אחת נסע ב185 מייל! לשעה בכביש מהיר.

באופן אירוני אמר באחד הראיונות איתו: " אם המהירות תהרוג אותי, אל תהיו עצובים, כי מתתי עם חיוך על פניי".

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 08-12-2013 בשעה 19:24.
ישן 08-12-2013, 19:35

זה שהוא עבר קורס מרוצים הופך אותו לחסין מטעויות ומשגים בכביש??
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אתה טועה"

סיכנת גם אתה אם חייך כמו במטוטלת ואתה צריך להגיד תודה שיצאת בשלום ממהנסיעה. חבר מיושב בדעתו לא נוסע ב290 קמ"ש בכביש עם נהגים אחרים והולכי רגל ומסכן הן אותם והן את יושבי הרכב. יש חשק להרשים אותך במהירות כה גבוהה? שיעשה זאת במסלול סגור.
יש מספיק נהגי מרוצים מהטופ קלאס עם נסיון רב שנים בתחום שטעות אחת גמרה את חייהם. אני לא צריך אפילו להעלות את מניין ההרוגים בתחום המרוץ המקצועי כי אני לא אסיים..

פול ווקר ידע היטב מי חברו, וידע היטב שנסיעה איתו כנראה תיגמר במהירות גבוהה. הם הכירו שנים וזה לא איזה טרמפ מפתיע שתפס ללא ידיעה מה הנהג שלידו יעשה. אנחנו לא יודעים בידיוק מה קרה שם, ומה היה הדו שיח בינהם, אבל עם דרגת קירבה כזאת אני די בטוח שאם פול ווקר היה דורש מחברו להוריד מהירות הוא היה מקיים זאת מיד.
שוב, לשניהם יש הסטוריה של סיכונים בכביש וזה שאלת המזל שיחקה להם עד עכשיו, זה גם יפה.
מעבר לזה, הייתי מצפה שעם כל הידע הרב והמקצועי שהשניים צברו במרוצת השנים על מכוניות מהירות, הם היו אמורים להכיר את הדעות הרווחות בקרב נהגים עתירי נסיון בתחום המקצועי על הרכב הנ"ל ואי היציבות שלו לפני שיצאו איתו לסיבוב.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 08-12-2013 בשעה 19:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 1.60 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר