לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2005, 07:34
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ואני אתחיל :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "בואו נשחק ב"לו הייתי ראש ממשלה""

סעודיה הערבית מסכנת היום את העולם בכלל ואת מדינת ישראל בפרט :
-המשטר שם מממן את הטירור הבינלאומי (אל קעידה) ואת הטרור הפלסטיני (חמאס). 15 מתוך 19 החוטפים של ה11 בספטמבר היו סעודים.
-המשטר הסעודי מממן את השתלטות האיסלאם על אירופה בעזרת מסגדים ובתי ספר חדשים.
- בסעודיה לא קיים המושג "זכויות אדם" בלקסיקון. עונשים של קטיעות ועריפות הם עניין שיגרתי,ונשים אינן רשאיות להסתובב ברחובות ללא ליווי.

מה שהופך את המשטר הסעודי למסוכן כפליים היא התמיכה האמריקאית המוחלטת שהם מקבלים. אין מצב שיוטלו על מדינה זאת סנקציות כמו על איראן וסוריה. כל זה רק בגלל עתודות הנפט הענקיות שארה"ב חייבת.

אז מה יכולה מדינת ישראל הקטנה לעשות? להרים פרוייקט לאומי שימצא את האלטרנטיבה האמיתית לנפט. אם נרכז את כל המומחים בעולם במקום אחד,ונצייד אותם בכל מה שירצו זה יכול להצליח. תהיה העלות הכספית גבוהה ככל שתהיה. תחליף נפט זול וידידותי לסביבה,יתן את מכת המחץ למשטר הסעודי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2005, 09:49
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אני מסכים עם זה בהחלט, וזה לא אמור לעלות כל כך הרבה כמה שחושבים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ואני אתחיל :"

ישנם כבר שיטות של יצירת אנרגיה מהשמש, רק שהעלות היא קצת יקרה. אבל אם המדינה הייתה צורכת יותר אנרגיית שמש, הרבה יותר חברות היו נכנסות לזה וזה היה מזיל את העלות.

אותו דבר אנרגיות חלופיות אחרות כמו אלקוהול.

ישנם כבר היום הרבה אנרגיות חלופיות לרכב, אבל לנסיעה במטוס, לא נראה בינתיים פתרון אחר חוץ משריפת נפט. לכן המדינה יכולה להטיל מס על נסיעות במטוסים ובמקום זה להוריד מסים אחרים. זה יהיה גם צדק חברתי, בגלל שקשה מאוד להתמודד עם הברחות ממסים ולפעמים תקופות נטל המס נופל על השכבות היותר חלשות שאצל זה ממש פוגע במצרכים החיוניים. מס על נסיעה במטוס אינו פוגע במצרכים חיוניים. אפשר לחיות טוב גם בלי זה.

דרך אגב בהמון כבישים בין-עירוניים אין מסלול עבור אופניים והולכי רגל. ישנם הרבה אנשים שהיו רוצים ללכת ברגל במקום לנסוע ברכב, אבל זה נבצר מהם בגלל שיש סכנה ממשית ללכת בצדי הכביש המהיר או לנסוע באופניים. זה היה חוסך גם בריאות וגם אנרגייה המיוצרת על ידי נפט.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 16-05-2005, 14:05
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
תורי?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ואני אתחיל :"

אה . תודה
אם הייתי ראש ממשלה?
השעה 05:40
אני הייתי מחסל את הסמאלנים מחסל את סין. מחסל את צ קוראיה. מחסל את גרמניה שמא אתם יודעים?
היתי מחסל את רוסיה. הייתי מחסל את איראן. הייתי מחסל עיראק פקיסטן. לוב מרוקו אלג'ריה. סודן מצרים ירדן פלשתינאים. ערפאת יאסין. טיבי . סאדם חוסין נאצר אסד . את הענים בישראל . את החברה. את הכלכלה .את המוסר. את החינוך.את העניים את החולים את הערכים לציונות. היתי נותן לעשן במקומת צבורים . מאשר להיות חצופים . הישראלי המכוער הייתי מעלה בדרגה. כבוד לזולת . הייתי מבטל. על התלמידים להגיע ללא ספרים לביה"ס . אבל שולח אותם עם סכינים ובגדים ממיטב המותגים . מחשב לכל תלמיד ע"מ שיאיימו על מורים שעוד נשארו. תוסיפו אתם

השעון מצלצל כבר6:00 בבוקר . אויש איזה חלום בלהות היה לי

ולאחר אולי זה חלום טוב?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר