לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2013, 23:29
  TheBigGuy TheBigGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.12
הרבה זמן עבר..חזרתי ואני צריך טיפים

היי חברים עבר המון זמן מאז שהייתי כאן, מאז הפרידה הקשה שלי ,השתנו החיים שלי ואני מרגיש מעולה, לקח לי שמונה חודשים להיות מוכן לקשר חדש והנה סופסוף מישהי נכנסה לי לחיים, עוד לא יצאנו אבל היא קצת בראש שלי , בקצרה...

היא עובדת בחנות מולי, בחורה די מקסימה , שכבר כמה שבועות המבטים שלנו נפגשים ,היא מסתכלת אני מסתכל וזה התחיל להרגיש לי כאילו יש פה משהו.. כי זה היה ברור ששנינו מסתכלים.
איזה יום משעמם אמרתי לאחד החברים שהיא חמודה והוא ישרה הלך ואמר לה את זה והביא אותה עד אליי..באיזה שהוא שלב הוא אמר לה שתשאיר את המספר שלה בשבילי והיא ענתה שהוא ירצה הוא יבקש..
לא ביקשתי ממש ,ואחרי כמה דקות היא אמרה שהיא צריכה לזוז ושהיא תחזור יותר מאוחר, היא לא חזרה.

אתמול סיימתי לעבוד וישבתי לדבר בפלאפון והיא פתאום עברה מולי קראתי לה והיא באה, היא גם היתה בשיחה, סיימתי את השיחה שלי והיא ישר שאלה מה קורה ,תוך כדי שהיא מחזיקה את השיחה שלה בצד, דיברנו כמה דקות , היא שאלה מתי סיימתי לעבוד ,וסיפרה עוד קצת איפה היא היתה, ואחרי זה שאלתי אם מאוחר מדי לקבל את המספר שלה, היא חייכה ואמרה לי שממש קשה לה לתת מספר פלאפון וקשה להוציא ממנה , לא ויתרתי ואמרתי שיש לי כרטיסים להופעה וחבל עליהם, אז היא אמרה שהיא ממש אוהבת את האומן הזה ושני היה בקשר ואני אגיד לה מתי..
הסברתי לה שאין כרטיסים אם אין מספר פלאפון, היא שאלה מתי אני עובד ואמרה שעוד נתראה כי אנחנו עובדים אותן שעות ,ושעוד נדבר, היא היתה צריכה לזוז אז זרקתי לה שאני שומר לה כרטיס (מיותר לחלוטין) היא חייכה והלכה...

איזה בחור שעובד בסביבה אמר לי שהוא ניסה להתחיל איתה היא אמרה שיש לה חבר אז הוא עוד אמר לי שאם היא לא הזכירה שיש לה חבר אז היא נדלקה עליי..אבל ככה זה לא אמור לעבוד אם מצאתי חן בעיניה ,לא?

קיצר אני מבולבל, קיבלתי סימנים שהיא בקטע אבל אחרי זה באו כאלה שדי הבנתי שהיא לא רוצה..
אבל אם היא לא היתה בקטע היא פשוט היתה זורקת שיש לה חבר או שלא מתאים לה..
להגיד שקשה לה לתת מספר ,מה זה אומר? מה לי כדאי לעשות עכשיו להרים ידיים או מה? די בא לי על זה פתאום אז נראה לכם שיש פה סיכוי?

שיהיה אחלה לילה ,מצטער על החפירה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר