לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2013, 20:36
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי טירון שמתחילה ב "נוטרל ע"י מי?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טירון
לגבי א - לי נראה דווקא שהמתבצר משתחרר מלפיתת הלוחם מימין, ושמתקיים מאבק עם לוחם אחר, שנמצא בתוך הדירה עצמה ושלא ברור מהיכן נכנס. במהלך המאבק ביניהם מופעל רימון הלם או משהוא, ורק אז נדמה שהמתבצר מנוטרל.

לא השתחרר. תראה את הוידאו ברזולוציה טובה יותר באתר של החדשות. ההלם נזרק לפני.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טירון
לגבי ג - אם הילדה הפעוטה היתה בחדר פנימי, מדוע היה צורך להשתמש ברימוני הלם עם הפריצה לחדר זה ? הרי היה ברור מיקומו של המתבצר. רימון ההלם היה מכוון... למי?

אף אחד לא ידסקס איתך בנושאים מבצעיים מהסוג הזה. אני מקווה שאתה מבין למה.

כל הארוע הזה הוגדר מלכתחילה כארוע שאמור להסתיים ללא נפגעים. אם זה לא היה המקרה, הבחור היה מת לפני שהלוחם הראשון היה יורד מהגג.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2013, 17:05
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
הפקת לקחים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "זה ארוע אזרחי שלא אמור להיגמר..."

זה נכון שמדובר באירוע אזרחי ויפה שהילדה חולצה ללא פגע אבל עדיין צריכות להיות כאן מסקנות והפקת לקחים להמשך.

מכייוון שלא באמת ידוע מה קורה בתוך הדירה אפשר לדבר על מה שרואים וזה לא מעט.

1. הפיצוץ השני בסרט - לא ברור מה מקורו. אם מדובר בפריצת דלת אזי הוא מאוד מאוחר לפקודת הפעל. מבלי להכנס לתו"לים אפשר להגיד שאם אכן היה מדובר בדלת עדיף שהכל היה מתחיל בזה בתסריט של האירוע הנוכחי.

2. עבודת הקופים לא טובה - גם אם מדובר באירוע אזרחי ואפילו אם הכוח מתנהל כאן באווירה של "חצי אימון" עדיין אין מקום להתנהלות כזאת לפני פקודת פעל. קוף לפני פעל נכנס לעמדת קפיצה מבלי שיש את כל ההססנות והפטפטת בין הצמד על המרפסת. כל ההתנהלות הזאת גם משכה את תשומת לב האובייקט וזה הדבר הכי גרוע שיכול להיות במצב כזה. זה נכון שזה רק אזרח וכנראה לא חמוש, אבל אם מפוצצים דברים ושוברים חלונות כדי להראות רצינות אז כדאי שעבודת הפרט תהיה טובה יותר. כנ"ל גם התבחבשות עם החבלים כבר בתוך המרפסת. יותר מדי זמן עד שהתנתקו מהעומר.

בדיוק 2C שלי
ישן 07-12-2013, 20:19
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "יכול להיות שמשיכת תשומת לב..."

בסרט נשמעים שני פיצוצים. אני התייחסתי למאוחר שאני לא יודע מה טיבו. מכייון שהוא מאוחר מדי להסחת דעת האוביקט (הרי הוא כבר בידי הקוף ושבריר שניה אח"כ בידי לוחם נוסף מתוך הדירה) אני שיערתי שזה דלת. אין לי מושג מה באמת טיבו. דיברתי על החלק הגלוי.

במבט נוסף בסרט, נראה לדעתי פיצוץ או הבזק (אולי שניים קרובים) בסמוך לקפיצת הקופים. זה כנראה הופעל על ידי כוח עיקרי שפרץ מבפנים לדירה. נשמע כתסריט הכי נכון והגיוני.

הקופים כמעט כולם לא מוכנים לפעל וחלקם ממש הופתע ממנו: אחד יושב על המעקה ומדבר עם חבר, אחר מדבר עם קצין משטרה על הגג.

ייתכן שההבזק המאוחר נגרם על ידי רימון הלם שנזרק על ידי קוף ימני קיצוני. מאוד מאוד מאוחר וברור שמיותר אבל זה חלון מרוחק והקוף עובד בו כמעט מנותק משאר הכוח. סביר.

נערך לאחרונה ע"י vitaman בתאריך 07-12-2013 בשעה 20:39.
ישן 07-12-2013, 21:55
  טירון טירון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
תגובה קצת תמוהה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי דורס הלילה שמתחילה ב "לכל המומחים....אקס לוחמי יממ !"

לי למשל אין שום ביקורת על מה שרואים (למעט תהייה שהובהר לי שלא תיענה על זריקת רימון ההלם לחדר הצדדי שבו לא היה המתבצר, אלא אולי אפילו הילדה) - אבל בעיקרון - דווקא הדיוטות שאינם חושבים מתוך התרגולות וצורות החשיבה המקובלות ע"י המקצוענים - עשויים לראות דברים שנופלים על "כתם עיוור" של מי שתרגל 100 פעמים מתוך קונספציות שגורות. עם כל זה שתמיד מנסים להשתפר. זה ככה בכל מערכת. צבאית או אזרחית.
"פרגון" לא אמור להיות אוטומטי, רק כי ידוע שהחבר'ה האלה הם טובי בחורינו. זה ברור לכולנו. לא ראיתי תגובות שפוגעות או מלעיגות על התכנון או הביצוע.
גם אם תגובה אחת של הדיוט מתוך 100 תתרום במשהוא - הימ"מ ייצא נשכר.
ישן 08-12-2013, 07:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי טירון שמתחילה ב "תגובה קצת תמוהה"

בשביל לתת הערה רלוונטית צריך להבין על מה מדברים. כאשר מעירים על אירוע, כדאי לדעת מה הולך בכל האירוע. לצפות מגוף מקצועי למדי לבוא ו"ללמוד" מהערות שמתבססות על ראיה דרך חור המנעול זה מגוחך, ולמרבה הצער זה גם מתרחש יותר מדי בפורום.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-12-2013, 16:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "גם למציץ מחור המנעול יש..."

אתה טוען שרוב הגולשים בפורום לא יודעים על מה הם מדברים?

אני כבר לא מדבר על חוסר המקצועיות הבולט בלחשוב שהצצה מחור מנעול יכולה לייצג לקחים אמיתיים, כאשר לרוב מדובר בראיה מעוותת, ולעיתים קרובות לא נכונה של המציאות. רק חובבן לא מקצועי יכול לצפות מגוף מקצועי לעשות משהו עם זה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 08-12-2013 בשעה 16:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר