לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2013, 20:00
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "כולנו חושבים על קניית זונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
כולנו חושבים על קניית זונות בשלב מסויים אבל לקנות זונה לחבר וויטואלי ?

ולגבי זה שכל אדם שרוצה להצליח בחיים צריך לעשות זאת בזכות עצמו, תגיד את זה לסודנים הפושעים שמסתננים לישראל ומנסים לעשות משהו מעצמם.

קודם כל צ'אקי הוא לא רק חבר וירטואלי, הוא גם אח.

דבר שני בעניין הסודנים:

אני מסכים איתך שאם אתה נולד לתוך מעגל עוני קשה, במדינת עולם שלישי - גם אם ממש תשאף להצליח, רוב הסיכויים שתכשל.

מן הסתם במדינות העולם המערבי יש לך סיכוי יותר גבוה לבסס את עצמך, ולהגשים את חלומתייך, מכיוון שסביבת המחייה שלך מספקת לך את התנאים לכך.

אני התייחסתי ספציפית אליי, ואל מדינת ישראל.

אף פעם בחיים שלי לא קיבלתי דברים במתנה, תמיד נאלצתי לעבוד בשבילם - ותמיד גם ידעתי להעריך אותם הרבה יותר ככה.

וככה אני גם אחנך את ילדיי, מה שבא בקלות הולך בקלות.

אני באופן אישי חושב, שאם אתה מצליח להתעשר בכוחות עצמך, אתה באמת מרגיש שעשית משהו בחיים שלך, והצלחת לכבוש פסגה שתמיד חלמת עליה.

אני מניח שתחושת הסיפוק היא הרבה יותר גבוהה מאשר סתם לקבל ביום בהיר אחד ירושה כבדה, או לזכות בלוטו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2013, 20:22
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "כולנו חושבים על קניית זונות..."

והם אכן עושים. מחקר של הבנק העולמי הראה שלתושבי העולם השלישי יש סיכוי מאוד קלוש לשפר את רמת חייהם על ידי הישארות באותה מדינה. כי גם העשירונים הנמוכים במדינות המערב חיים טוב יותר מתושבי העולם השלישי. לכן, הפיתרון הרציונלי היחיד שיש להם זה להגר. במיוחד כשמדובר במדינות נחשלות (שחלקן נשלטות על ידי פרימיטיבים או מוסלמים), שהסיכוי שלהן לפרוץ נמוך מאוד. בניגוד למדינת ישראל שהציגה קפיצה עצומה מאז הקמתה מיצואנית תפוזים ל"אומת הסטרטאפ".

מכאן, בהמשך לטענתך, הגירת הסודנים לישראל או למדינות המערב האחרות היא מעשה חכם מבחינתם, ובכך הם לוקחים את גורלם בידיהם.

http://www.calcalist.co.il/world/ar...3619661,00.html

נערך לאחרונה ע"י meac בתאריך 18-12-2013 בשעה 20:25.
ישן 18-12-2013, 21:39
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה הייתם עושים עם מיליארד ש"ח?"

טוב, זה מה שאחד מהזוכים בחר לעשות:
“He’s quite an odd character”, said lottery official Tim Parkos. “I’m kind of sad that this thing is over. That jackpot was growing into something really amazing. With all of that money you could feed most of the world’s starving children, or provide clean drinking water in a third world country. I’m pretty sure there is no god when a guy like Paul Horner becomes the winner of something this special. Hopefully the winner in Atlanta will put the money to better use.”

That lucky person is 35-year-old Paul Horner from San Jose, California. He is the winner of Tuesday’s $636 million jackpot, the second largest in history -

Horner, who is single with no children, told reporters about his hobby that he plans to expand with his new found wealth. “I like collecting baby clothes or little people clothes. If the shirt is tiny I just really love it, the tinier the better,” Horner said. “Now that I have all this money I know I’m going to be buying so many really small wardrobes. I’ll probably go on a lot of little clothes shopping sprees. There’s a tiny person clothes store right by my house, I’ll be there for sure.” Horner continued, “I think I’m going to use the rest the money to try and get Ted Cruz elected President in 2016. I don’t really follow politics, I just think he has an amazing smirk and could share that wonderful facial feature with the rest of the country.”

“This money is definitely going to change my life forever,” Horner said. “I like to try on my little clothing but unfortunately it never fits because I’m too big. But now I have all this money and can fix that problem.” Horner continued, “There’s an experimental surgery they just started doing in Mexico that allows humans to be smaller, like a lot smaller. It’s an extremely dangerous procedure but I think the advantages far outweigh the disadvantages. You gotta live your dreams, ya’ know. If you don’t live them, somebody else will.

http://conservativefrontline.com/ca...t-come-forward/

כבר עדיף לקנות פיאט 500...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 19-12-2013, 14:51
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
תגובה רצינית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מה הייתם עושים עם מיליארד ש"ח?"

להלן מה שהייתי עושה:

1. קונה דירה במרכז הארץ 4-5 חדרים ומשכיר אותה

2. קונה דירה במרכז הארץ - לא חדשה, 3 חדרים ומשפץ אותה. חדר אחד הייתי הופך לחדר סנוקר.

3. מקים חברת תכן מכני, אשר יושבת באזור המרכז עם שטח מפעל קטן ובו 3-4 מכונות כרסום / חריטה שישמשו את חברת התכן המכני.

4. קונה כמה דונמים באזור השרון צפונה.

5. מחלק לקרובים כדלהלן:

א. 5 מיליון לכל אח.
ב. 5 מיליון להורים
ג. 5 מיליון מחלק בין חברים קרובים / קרובי משפחה שאני יודע שצריכים

6. בונה מבנה של אולם רוחני / בית כנסת עם 2 אולמות מתחתיו - המטרה היא שבית הכנסת לא ישמש כבית כנסת רגיל, אלא שיהיה מרכז רוחני. בקומת האולם האמצעית, יוכלו לערוך פגישות וכנסים - כך שזהו יהיה מקור הכנסה עיקרי לפעילות בית הכנסת והאולם התחתון. האולם התחתון יהיה מרכז נוער שישמש לפעילויות של עזרה הדדית. באולם הזה הנוער יקח חלק בפעילות התנדבותית למען הקהילה, יהיה בו חדר אוכל שבו יוכלו אנשים רעבים לאכול, יהיה בו מערכת של תרומות מזון / צעצועים / ביגוד וכו'. יהיו בו הרצאות ברוח הקבלה על נתינה ועזרה לזולת. בית הכנסת יהיה פתוח לכולם - לא יהיה בו סחר ומסחר כלשהו ולא ידרשו תרומות.

7. תורם 10-20 מיליון שקל.

8. עושה טיול ברחבי העולם (תקציב 1 מיליון ש"ח)

9. שאר הכסף (אם ישאר) יוחלט בעתיד מה לעשות איתו...
ישן 19-12-2013, 22:35
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
לפי איך שאני מכיר את עצמי,

מביא עשר מליון ש"ח להורים כאות הערכה על הגידול המסור והכסף הרב שהוציאו עליי במרוצת השנים, שני מיליון לאחותי, שני מליון לאחי, מליון לכל אחד מהחברים הבאמת טובים שלי, מאה מליון לחקר הסרטן ולנפגעי המחלה ברחבי העולם, משקיע כמה מליונים בהוסטלים ברחבי הארץ להומלסים עם אוכל חם , מקלחת, מיזוג ומיטה.
משקיע כמה מליונים באתר חדשות באינטרנט שיהייה הדבר החם בארץ כמו ישראל היום בעיתונות המודפסת ויפיל את וינט לקרשים. כנ"ל לערוץ שישדר חדשות 24/7 בתמתכונת של CNN שיציג עיתונות קצת יותר פטריוטית וימנית מהשמאל בערוצי החדשות ששולט במיינסטריים כרגע.

עם השאר כמובן מתפנק ומפנק למי שמגיע מהסביבה הקרובה שלי.
קונה דירה נחמדה, רכב ואופנוע, אך לא משהו נוצץ שיוציא עיניים לאנשים. לא אוהב את השחצנות הזאת של העשירון העליון. מטייל ברחבי העולם ופותח בית קפה נחמד בעיר בשביל ריפוי ועיסוק.
אחרי כל זה נשארים כמה מאות עודף, אז סוגר את חלקם, אולי משקיע את חלקם, ואם אני יפגוש אנשים קשי יום שממש הרשימו אותי לטובה, כל אחד מהם יקבל כמה עשרות אלפי שקלים ואם צריך יותר כדי לשקם את עצמו ומשפחתו. כי מה אני צריך כל כך הרבה כסף?

אה כן ו, מליון לשרוקי, כי הוא בחור טוב.
ישן 20-12-2013, 13:28
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06

קונה דירה ממוצעת במיקום נוח בשבילי.
קונה לכל אחד מהמשפחה הקרובה דירה נוספת (למגורים/השכרה) במתנה.
עושה טיול לכמה מקומות נבחרים בעולם (חודש איסלנד, חודשיים ניוזילנד).
עד כאן בקושי 10 מליון דולר, נותרו עוד 640.
מקים מכון מחקר ענקי שימשוך אליו מוחות מחו"ל שיעסוק בחידושים טכנולוגיים, גנטיים, סביבתיים וכו'.. נשקיע כ400 מליון דולר.
מקים קרן שתעניק פרס של מליון דולר כל שנה (סך הקרן 200 מליון דולר שיושקעו בחכמה כדי שהקרן תכלכל את עצמה) לחוקרים חדשניים שקידמו את האנושות עם המחקר שלהם.
תורם מליון דולר לנזקקים אמיתיים.
את השאר (30 מליון דולר) שם באיזה מקום מוגן לכל מקרה שלא יהיה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר