לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2013, 14:02
  alam alam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.13
אפשרויות בתפקיד חובש

שלום רב , קודם כל רציתי לומר שהסתכלתי על הפורום והתרשמתי שיש בו אנשים מבינים וזה אחלה פורום.

3 שאלות:

אני מתגייס בקרוב ( דצמבר ) לתפקיד חובש מרפאה ( כך אמרו לי מיטב) אני פרופיל 97 ( בן יחיד) רציתי לדעת אילו אפשרויות יש לי כשאני אסיים את הקורס מבחינת שיבוץ: אני אוכל להיות בתאג"ד ? ואם כן אני יוכל להיות מוצב בתאג"ד של צנחנים סתם לדוגמא ולא איזה תאג"ד של בא"ח או משהו בסיגנון?

הבנתי שלפעמים חובשים כלליים מגיעים לקורסים של חובשים קרביים, הקורס בתחילת דצמבר הוא קרבי או כללי ?

ושאלה אחרונה , שמעתי על תפקיד מעולה בעיניי , חובש מוטס , חרשתי את האינטרנט בחיפוש אחר מידע על איך מגיעים לפתקיד זה אך לא מצאתי מאומה , אני אשמח אם יש פה חובשים מוטסים או מישהו שיודע איך מגיעים לתפקיד זה שיאמר לי בבקשה .

תודה לעוזרים .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2013, 18:31
  alam alam אינו מחובר  

תודה לך גולני ( אם קראתי נכון)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אהלן, ראשית- אין טעם להקפיץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אהלן,
ראשית- אין טעם להקפיץ כ"כ הרבה בזמן כ"כ קצר.
שנית- אין בכך שום דבר אירוני. הרבה אנשים ראו את האשכול שלך וכנראה שאף אחד מהם לא יכול לעזור לך. אתה מעדיף שאנשים יכתבו סתם שטויות ויטעו אותך?

ענו פה כמה אנשים, כל אחד על מה וכמה שהוא יודע. אני מסכים שזה לא אידיאלי אבל קשה לי להאמין שמישהו מסתיר ממך מידע בכוונה.

אני קודם כל מודה לך זה חשוב שאתה מנסה לעזור אז תודה רבה .

אני מבין שקצת נסחפתי אני פשוט במצב לא פשוט בכלל ואני מנסה להעביר לכם את הדחיפות של העניין , אני עומד להגיע לצבא ללא שום מושג מה צופן לי העתיד , בדרך כלל הייתי נותן לרגליים שלי להוביל את הדרך אם היה מדובר במסע רגלי , אך הפעם אני עומד להיות חובש מרפאה וזה משהו שאני לא מרוצה ממנו אני לא יכול פשוט לשבת ולחכות שיקבעו שאני עומד להיות פקיד מאחורי שולחן , זה הכול .
ישן 25-11-2013, 20:48
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alam שמתחילה ב "אפשרויות בתפקיד חובש"

שלום ידידי,

בתור חובש מרפאה לא תגיע לתאג"ד.

מה שאני יכול להמליץ לך עליו בחום הוא להגיע מפקדת חטיבה מרחבית בגזרת איו"ש או בגזרת עוטף עזה.

חובש במרפאת חטיבה מבצע למעשה שני תפקידים; גם טיפול שגרתי לחיילי היחידה במרפאה, וגם טיפול בנפגעים בשטח, אירועים אליהם הוא מוקפץ באמבולנס צבאי ומתנסה בין היתר גם בעבודה עם רופא / פאראמדיק, ולעיתים גם בביצוע ניתוחי שדה.

מניסיון רב בתחום אני יכול לומר לך שהשירות כחובש בחטיבה מרחבית חוויתי ומעניין, ומאחר ושאלת ספציפית לגבי תאג"ד - יוצא לך המון פעמים להיות במגע עם חובשי תאג"ד מיחידות רבות בצבא.

תפקיד מדהים! שיהיה בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 25-11-2013 בשעה 20:51.
ישן 26-11-2013, 09:46
  alam alam אינו מחובר  

תודה רבה ענקית לך ידידי !!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "שלום ידידי, בתור חובש מרפאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NVJ
שלום ידידי,

בתור חובש מרפאה לא תגיע לתאג"ד.

מה שאני יכול להמליץ לך עליו בחום הוא להגיע מפקדת חטיבה מרחבית בגזרת איו"ש או בגזרת עוטף עזה.

חובש במרפאת חטיבה מבצע למעשה שני תפקידים; גם טיפול שגרתי לחיילי היחידה במרפאה, וגם טיפול בנפגעים בשטח, אירועים אליהם הוא מוקפץ באמבולנס צבאי ומתנסה בין היתר גם בעבודה עם רופא / פאראמדיק, ולעיתים גם בביצוע ניתוחי שדה.

מניסיון רב בתחום אני יכול לומר לך שהשירות כחובש בחטיבה מרחבית חוויתי ומעניין, ומאחר ושאלת ספציפית לגבי תאג"ד - יוצא לך המון פעמים להיות במגע עם חובשי תאג"ד מיחידות רבות בצבא.

תפקיד מדהים! שיהיה בהצלחה!

שמחתי מאוד לקרוא את תגובתך מלאת המידע !
התפקיד שתיארת ( חובש במפקדת חטיבה מרחבית ) נשמע מעולה ומעניין .
אז בסוף קורס חובשים עליי לבקש להיות חובש בחטמ״ר נכון ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר