לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2014, 17:22
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "מעניין מה שאתה אומר פה..."

הכוונה היא כזו:
1. אנו רואים שיש בעולם שלנו חוקים מוחלטים כגון חוק המשיכה, חוקי ניוטון וכו.
2. אנחנו רואים ומבינים כיום שבעולם שלנו בעצם הכול אחד, כל פריט קשור לאחר, לכל חלק בפאזל הזה יש מקום שממנו הוא עשוי להשפיע על אחרים. מדינה על מדינה, אבר בגוף על אבר אחר וכן הלאה.
3. אנחנו מתרשמים מחיינו שהדומם הצומח והחי חיים בעולם שלנו ללא משבר. ומעבר לכך, דווקא האדם ה"חכם" ו"הנעלה" הופך למסכן יותר ויותר אף יותר משאר הדרגות דומם צומח חי הנמוכות ממנו ברמת ההתפתחות (ועד כאן אין חידוש, את זה אנחנו רואים וחווים).
והאמת שעד כאן אני לא בטוח שחידשתי משהו...
עכשיו:
אנחנו חיים בתוך טבע, הטבע הזה מביא אותנו להבנה שאני לא מסוגל לשנות את המצבים שעוברים עלי בחיי, אך בחיבור ושינוי היחס לאותם מצבים שעוברים עלי , המציאות עצמה משתנה. למה? כי אם אני יוצא מעצמי ומתחבר לאחרים אני מפסיק להרגיש את האני שלי ואני כלול בצורה אינטגראלית באחרים, בדיוק כמו שהטבע עובד (אך להגיע לכך דרוש משהו נוסף...).
ואז באותה הזדהות אינטגראלית עם המוח, הרצון, התוכנה הכללית הזו שמנהלת את המציאות , רק אז תוכל להתעלות מעל כל היצורים (אותם דרגות דומם צומח חי), ואז מכיוון שהכול נמצא ברצון, מחשבה אחת, אז יתר הדרגות של דומם צומח חי יתעלו גם כן, יקבלו דרכך את הטוב (כי הכול אחד זוכר? רק אנחנו עדיין לא רואים את אותם חוטים נסתרים) , ואז? ואז בדיוק כמו החוק של ניוטון שאומר שכל כוח שאתה מפעיל חוזר אליך, כך ההטבה תחזור אליך. למה יחזור? איך יחזור? מדבר אחד בלבד: מכך שהאדם ישתנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2014, 19:32
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "עוד תגובה כזו כאן בפורום..."

בטבע יש 2 סה"כ כוחות, כוח נותן וכוח מקבל. מתחילת הבריאה ועד כה, בכל הדרגות (דומם צומח חי והאדם) תמיד היינו בצורה אחת בלבד: צורת המקבל
אף פעם לא ידענו, לא הרגשנו איך זה להיות בצורה ההפוכה: צורת המשפיע. ולכן לא יכולנו אפילו לדמיין איך זה להרגיש בצורה משודרגת כזו.
ואיך באמת ניתן? מהו אותו ההיפוך?
1. היפוך הכוונה שלנו להשפעה
2. חיבור של 2 כוחות השפעה
ולמרות שזה יישמע לך הדבר ההזוי ביותר, המטורף ביותר, הבלתי מסתדר עם אותם אמות מידה של המדע העכשווי, בכל זאת ארשום את ההשלכות של חיבור כזה ברמזים קלים בלבד: חיבור כזה הופך את האדם לשולט על הטבע, משיג את הטבע (ולא חוקר אותו מבחוץ).
אך מכיוון שאף פעם לא יצאנו מגבולות הרצון שלנו שהוא תמיד סופח ומקבל לעצמו, עדיין אין אנו מסוגלים לתפוס אותו ההיפוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר