לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2014, 09:41
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
משחקי רום-הקלטת שיחות,Car-radioBT ובינהם... עזרתכם ולידיעתכם

עד לפני כחודשיים היה לי מכשיר בתול שתפקד סבבה (רום ישראלי מקורי - אנדרואיד 4.1.2). הייתי יכול להקליט באיכות טובה (תוכנת "auto call recorder") ממקור "uplink" פעם ולאחר מכן (כנראה אחרי קבלת root access) שונה ל-"voice call" ועדיין עובד נהדר. הבעיה שהטרידה אותי היתה הפרעות אדירות לשיחות שנעשו בעזרת ה-BT דרך מערכת הסטראו של הרכב. הבעיה מוכרת להמון אבל כדי ליישר קו אסביר בקצרה - בעוד המכשיר עובד נהדר עם כל מכשיר BT - גם לשיחות וגם למוזיקה, יש המון דיווחים בעולם על כך שבאופן ספציפי מול מערכות אודיו ברכב יש ל-S3 בעיות בקישוריות (לא היה לי) ובעיות שהסאונד בשיחה חווה הפרעות (Distortions) ממש אגרסיביות.

הבנתי ששדרוג לאנדרואיד 4.3 יפתור את בעיית ה-BT. בתקווה לפתור בעייה זו אני עדכנתי את הרום שלי ל-CM10.2. הכל הלך חלק. זה אכן פתר את בעיית ה-BT ברכב ואפילו עוד כמה באגים קטנים (למשל, אחרי restart המכשיר לא היה מתחבר ישירות לרשת הסלולארית, הייתי צריך לחפש רשת באופן ידני, בגרסה החדשה הוא כן ואפילו מהר). הבעיה היא שמתברר שהקלטת שיחות אינה כה טריוויאלית באנדרואיד 4.3. האפשרות היחידה להקלטה היא ממקור ה-Mic - מקור בעל המון רעשי רקע ושמקליט את הצד השני בצורה חלשה.

אני חייב לציין שלדעתי הקלטות שיחה בישראל זה דבר שהוא חובה, לצערי נותני השירות בארץ הם ברמה כה ירודה כך שחשוב שהכל יהיה מתועד (כבר קיבלתי פיצוי מחברה מסויימת שטכנאי הבריז והיא טענה שלא היו דברים מעולם).

בעצות ברשת ניסיתי את התוכנה של sklavex עם alsamixer אבל התוכנה כנראה קורסת ולא מצליחה להיכנס למצב הקלטה פרט למצב בו המקור הוא mic. כך קרה עם עוד תוכנות. והתוכנה המקורית שעבדה לי ב-4.1.2 חכמה יותר וכאשר אני מנסה לסמן מקור אחר פרט ל-mic מקפיצה לי הודעה שמקור זה אינו נתמך במכשיר שלי.

הבנתי שיש רומים שתומכים בהקלטת שיחה שמובנה כמודול ברום. אלו שמצאתי כרגע (מחיפוש ב-XDA) היו בעצם מבוססים על גרסה 4.1.2

אשמח לדעת אם מישהו מכם משתמש ברום המבוסס על 4.3 והוא מרוצה + יש בו הקלטת שיחות טובה.
תודה, שחר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר