לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2014, 21:54
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
15 סדרות מד"ב/פנטזיה חדשות שצפויות ב - 2014

1. המאה - לאחר שכדור הארץ נחרב במלחמה גרעינית, קבוצה של מאה עבריינים צעירים נשלחת לכדור הארץ מתחנת החלל של הניצולים כדי להכין את השטח לשובם של בני האדם לכדור הארץ. סרט בסגנון בעל-זבוב עתידני, נשמע טוב.

2. מאמין - (believe) נידון למוות צריך להגן על נערה בעלת יכולות של טלקינזיס מחורשי רעתה. (לא רואה פה פוטנציאל לעלילה, אבל אולי אני טועה)

3. מפרשים שחורים - סדרה על שודדי ים רצחניים במיוחד (איך זה פנטזיה?)

4 עצמות מוצלבות (crossbones) - חייו של הפיראט בלאקבירד (משוחק על ידי ג'ון מלקוביץ')

5. אקסטנט - האלי ברי תקועה בחלל ומנסה לחזור למשפחתה , בינתיים היא מצליחה לשנות את ההיסטוריה האנושית . בבימוי של סיפלברג. אני מזהה פוטנציאל , אבל צריך להבין יותר לעומק את העלילה.

6. הליקס. שובו של יוצר באטלסטאר גלקטיקה (!) שהיא אחת משתי סדרות המד"ב הטובות שהיו כאן. קבוצת מדענים תקועה בבסיס ארקטי וצריכה לשרוד וירוס קטלני שמאיים על האנושות. וירוס קטלני שמאיים על האנושות?! היה כבר , לא? אני נותן צ'אנס רק בזכות היוצר.

7.מודיעין - סוכן חשאי שמתקינים לו שבב כדי שיוכל להיות סופר-סוכן . רובוקופ פוגש את גוגל גלאס?

8. השאריות/שארית הפליטה? (leftovers) - לא ברור לי מה זה.

9. אגדות - מותחן פסיכולוגי על סוכן cia שמחקו לו את הזהות והזכרון , אבל יש לו היכולת להתאים את עצמו לכל סיטואציה. לא מלהיב.

10.זרה - עיבוד לספר שהוא רומן היסטורי על אחות משנת 1940 שחוזרת בזמן למאה ה- 18. את זה אני מאוד ארצה לראות.

11. פני דרדפול - כנראה הסדרה המוטרפת ביותר ברשימה. שלל מפלצות - מדרקולה דרך איש הזאב ועד פרנקשטיין, מתמודדות עם משברי זהות ומיניות. נראה לי שאני אצפה - אולי כל הבאזז שווה את זה.

12. התחיה , ילד אמריקאי מתעורר בסין ואחרי שהוא חוזר לאמריקה הוא מגלה שהוא כבר מת במשך 30 שנה , עוד מתים מתחילים להגיע לעיר הולדתו. העלילה נשמעת מבטיחה מאוד ואני בטוח שהם לקחו השראה מהסדרה הצרפתית המ-ע-ו-ל-ה. the returned (על כפר צרפתי שכל מי שמת בו מתחיל לחזור ולהשתלב בחיי הכפר)

13.סיילם - עיבוד מחדש לסיפור ציד המכשפות מסיילם + רומנטיקה . למה שמישהו ירצה לצפות בזה?

14. החוש השמיני - 8 אנשים שהגיעו לשלב הבא של ההתפתחות האנושית בעזרת טכנולוגיה ניצודים על ידי מישהו שמעוניין לנצל את התכונות שלהם לצרכיו. מעניין.

15. pines - אין ממש פרטים על הסדרה הזאת

ושוב, בלי אף דרמת -חלל ראויה לשמה. מה יהיה??!

http://antennafree.tv/2013/11/08/the-15-most-anticipated-new-sci-fi-and-fantasy-tv-series-of-2014/

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר