לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2014, 23:27
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
המבוקש מספר 1 חזר הביתה

הפנתר השחור שאיים על השב"כ חוזר הביתה
יום חמישי, 9 בינואר 2014, 15:23
מסתערבים חיברו עליו שירים וגם הפלסטינים טענו שהוא רוח רפאים. הוא חמק עשרות פעמים ממעצר, ונתפס רק במבצע אגדי. 21 שנה אחרי, המחבל אבו עוואד מספר על השינוי שהתחולל בו

אחרי 21 שנים בכלא הישראלי, אחמד עוואד עלי כמייל, בן 51, מחייך כשאני שואל אותו על השיבה לקבטיה. "וואלה, לא הייתי מזהה את המקום הזה אם הייתי מגיע בלילה", הוא מתאר את עיירת הולדתו, כמה קילומטרים מדרום לג'נין. "אבל זה חלק מהפיתוח, מהקדמה. אנחנו השתנינו, אתם השתניתם, ואני מקווה שזה רק יימשך כשיהיה כאן שלום", הוא אומר.

http://mag.walla.co.il/item/2710610?page=2

איזה רוח רפאים מהעבר!!!
מי מאתנו ששירת בתחילת שנות התשעים בשטחים לא זוכר את האגדה של אחמד כמאל?! מייסד הפנתר השחור, מפקדם ומבוקש מספר 1 (ואז עוד הייתה רשימה של למעלה מ200 מבוקשים).

שלוש שנים שירתתי בגזרת ג'נין, הייתה לי תרומה ניכרת בחיסול רוב פעילות ארגון הפנתר השחור בגזרה החמה ביותר בשטחים דאז - אבל לשים את היד על הג'וקר החמקמק לא הצלחנו, אלא מידע מודיעיני מדויק הוביל את הכוחות למקום המסתור שלו במבצע בזק וחלק.
כמעט שלוש שנים של מבצעים, מערבים, פעילויות, שבתות וחגים - והחלום לשים את הX על תמונתו בדף המבוקשים שבכיס - נגמרו בבת אחת בלילה של אנטי קליימקס בתפיסתו בבור/באר (כבר לא כל כך זוכר) באיזה בית לא רחוק מקבטיה (זכור לי שמיסליה).

אני עוד זוכר שבצהרי אותו היום שנתפס רכזו את הצוות שלי והודיעו לנו שאנו בכוננות, ישבנו באיזה נקודת ריכוז, צפינו בלילה במטוסי חיל האויר מטילים נורים על האזור (כן, מטוסי קרב השתתפו במבצע תפיסתו!) ואז כשהיינו בטוחים שגם מבצע זה יסתיים כלעומת שהתחיל (כמו כל שאר המבצעים המורכבים ונרחבים) שמענו בקשר שהוא נתפס ללא כל התנגדות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר