לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2014, 13:16
  WolfsCaptain WolfsCaptain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.07
לימודים בגרפיקה תלת מימדית ו\או משחקים בפן של מדעי המחשב

האם קיימים בארץ מסלולים כלשהם לגרפיקה תלת מימדית ומשחקי מחשב בפן התכנותי, דהיינו מדעי המחשב?
עד כמה שאני מצליח לראות, כל המסלולים שקשורים למדעי המחשב בארץ הם בעצם פחות או יותר תארים במתמטיקה, עם כמה קורסים לא במיוחד מועילים בתכנות.
מתמטיקה תיאורטית (כגון אינפי) ממש לא מעניינת אותי, אבל לא ראיתי שום דבר אחר באוניברסיטה הפתוחה.
הדבר היחיד שכן מצאתי הוא קורס גרפיקה ממוחשבת אשר משתמש בספר משנת 2004, ובשביל להגיע אליו כמובן שצריך לעבור הרבה קורסי מתמטיקה (זה למעשה היה הכיוון שלי כשהייתי צעיר יותר, אבל סביר להניח שאני כבר יודע את כל החומר הנלמד בקורס הזה).

אני מכיר אנשים בחו"ל שעוברים מסלולים שהרבה פחות מכוונים כלפי מתמטיקה תיאורתית והרבה יותר כלפי דברים ספציפיים יותר שקשורים לחומרה (כרטיס מסך), עיצוב קוד, וכו'.
האם בארץ יש משהו כזה?

בנוסף, ואולי לא מאה אחוז רלוונטי, לא נראה שיש שום שוק לדברים האלו בארץ, מה שאולי מסביר את החוסר במסלולים אקדמיים.
האם יש פה חברות שמתעסקות עם גרפיקה ממוחשבת ומשחקים מעבר למשחקים לימודיים לילדים (עד כמה שידוע לי, את זה יש פה הרבה)?

תודה.

נערך לאחרונה ע"י WolfsCaptain בתאריך 21-01-2014 בשעה 13:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2014, 06:40
  סיגמא דלתא סיגמא דלתא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WolfsCaptain שמתחילה ב "לימודים בגרפיקה תלת מימדית ו\או משחקים בפן של מדעי המחשב"

אני בספק אם יש מסלולים ספציפיים לנושא בארץ, אבל אין סיבה שלא תוכל לבנות לעצמך תוכנית מוכוונת גרפיקה עם קורסי בחירה במדמ"ח. את השאר תוכל להשלים בעזרת ספרים, מאמרים, קורסים באינטרנט באנגלית, או עבודה ישירה עם מרצה ספציפי.
חלק מהמתמטיקה (שהיא גם יישומית, לא רק תיאורטית) היא הכרחית להבנה וכתיבה של אלגוריתמים יעילים- לדוגמא אלגברה לינארית (וגם אינפי כנראה). בטח תרצה גם ללמוד על מהדרים, ארכיטקטורת מחשב, עיבוד תמונה וראייה ממוחשבת, ועיבוד מקבילי עם GPU (אתה יכול ללמד את עצמך CUDA, לדוגמא).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר