לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2014, 12:33
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
שלום עכשיו לשר החינוך: בטל את יום גוש קטיף

נלחמים על הזיכרון: מזכ"ל תנועת שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, פנה בשם תנועתו, לשר החינוך שי פירון, בדרישה לבטל את "יום גוש קטיף" שמצויין בבתי ספר רבים, במערכת החינוך הממלכתית דתית, בטענה כי היום הזיכרון הפך ליום "תעמולה" לטובת הימין המדיני. בימים האחרונים קיבלתי מספר פניות נרגשות ממורים מבתי ספר השייכים למערכת החינוך הממלכתית–דתית טען אופנהיימר במכתבו לשר, המורים תיארו באוזניי כיצד נצבע בית ספרם בכתום לקראת אירועי יום גוש קטיף. המורים סיפרו כיצד כל התכנים שהוכנו ליום הזה נכתבו בצורה חד צדדית המציגה את ההתנתקות רק מנקודת מבטם של המפונים ואינה מאפשרת הבעת עמדות אחרות המנוגדות לנרטיב הימני.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=402&loc=4

------------------------------------------

אני רק שאלה..... במה שונה החד צדדיות הזו מהחד צדדיות שבה מתוארות ברוב מערכת החינוך (עד כמה שאני יודע לפחות) מורשתם של רבין ז"ל, או של שרון ז"ל? אם אדון גוגלהיימר נגד תעמולה פוליטית, ונגד הצגת דעות חד צדדיות, בבתי הספר למה לא שמענו ממנו גם במקרים הנ"ל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2014, 23:59
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתן לך רמז"

בוא נתחיל באמירה המוזרה שלך שיהיה איזשהו מצב בעתיד בו הפלסטינאים שחיים בגדה ובעזה יקחו חלק בבחירות בישראל. על מה אתה מבסס את הטענה ההזויה איזו? למה ואיך נגיע בכלל למצב אבסורדי שכזה? חבל שלפני שהצעת לי לעשות חשבון לא בדקת את הנתונים בעצמך. כרגיל, אני אעשה את העבודה בשבילך ואוכיח שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.
ציטוט:
ב-15 השנים האחרונות ניכרת ירידה דרמטית בפיריון לאישה בקרב ערביי ישראל, ובמקביל נרשמה עלייה בפיריון לאישה במגזר היהודי החילוני. הנשים הישראליות ה"צבריות" יולדות יותר מאמותיהן וסבתותיהן. לאחרונה מתרחש גידול דרמטי בקצב חזרת היורדים הישראליים, עקב המצב הכלכלי בעולם ביחס למצב הכלכלי בישראל. מאותה סיבה בדיוק קיים צפי לגידול גם במספר העולים החדשים. המסקנה הינה חד משמעית: חלקם של ערביי ישראל באוכלוסיה יקטן בעתיד.

ציטוט:
מזה 15 שנה לידות ערביי ישראל התייצבו על מספר קסם של 39,000 בשנה הממצאים העיקריים של הצוות שונים מאד ממה שמקובל להפחיד בו את הציבור הישראלי ויש בהם נתון אחד דרמטי: משנת 1995 ועד סוף שנת 2009 - בניגוד למקובל בחברות מפותחות - גדל המספר המוחלט של לידות יהודיות שנתיות ב-50% (מ-80,000 ל-120,000) ואילו המספר המוחלט של לידות שנתיות ערביות התייצב על מספר קסם של כ-39,000 (0% גידול). כיוון שמספר הנשים הערביות בישראל בגיל הפריון עולה עם השנים אך מספר הלידות נותר יציב, קיימת ירידה במספר לידות לאישה -משמע, פריון האישה הערבייה מצוי בירידה מתמדת. נתון זה כולל גם את המגזר הבדואי, שמאז קיצוץ קצבאות הביטוח הלאומי, קיימת בו ירידה דרמטית במספר הלידות לאישה.

(שני הציטוטים נלקחו מפה: http://www.themarker.com/misc/1.571488).

בקיצור, אין לך מושג על מה אתה מדבר.

וסתם בשביל הצחוק אני אצרף תמונה שתמחיש כמה האיומים האלה שאתה משמיע ישנים, נדושים ולא מתממשים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר