לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2014, 17:39
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
פלאפון אכלו אותה אבל כמו תמיד גם שאר החברות הולכות להפסיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לאחר הקמת הוועד- עובדי פלאפון במאבק נגד הדור הרביעי "כדי למנוע פיטורים""

שזה אומר שהצרכן הולך להפסיד.
המקרה הזה הוא דוגמה מאוד טובה לבעייתיות של הרגולציה במקרה הזה "הממונה על ההגבלים העסקים"
אם לא היה קיים ממונה על ההגבלים העסקים שאר החברות היו מקימים רשת דור 4 ואם עובדי פלאפון היו
עושים שביתות ופוגעים בחברה הלקוחות היו עוזבים ויכול שהחברה הייתה פושטת רגל או נהפכת
חברה שפונה לשוק נישה.
הנקודה היא שהלקוחות לא היו נפגעים אלה רק פלאפון הייתה נפגעת
אבל ברגע שקיים ממונה על הגבלים עסקים הצרכן הוא לא המרכז אלה אותו הגוף הרגולטורי, כי בלעדיו שום רשת דור 4 לא תוקם.
הבעיה לא רק בועד של פלאפון אלה בשיטה עצמה שנותנת לקבוצה כל כך קטנה לדפוק את האזרח - כי עכשיו יהיו דיונים ופשרות (מילה יפה לסחיטה במקרה הזה) ובתי דין לעבודה ובגצ''ץ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2014, 20:24
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נשמע מיותר."

יש מספיק אנשים שעובדים מחוץ לכיסוי אינטרנטי קבוע ומשתמשים בטלפון שלהם כנקודת אינטרנט לטובת הלפטופ שלהם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-02-2014, 13:44
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מלבד רוחב פס לגלישה ברשת, יש לרשת דור רביעי עוד יתרונות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אבל איזה שימושים ניתן לעשות בדור רביעי עם רוחב פס גדול יותר שלא ניתן לעשות בדור השליש"

למשל שיחות וידאו באיכות גבוהה, וגם שיחות ב-HD Audio (תתפלא כמה שההבדל בין שיחה באיכות "רגילה" ולבין שיחה באיכות HD הוא גדול), וגם כמובן טווח תדרים שונה וקטן יותר המאפשר "שחרור" תדרים ישנים מהספקטרום, ובנוסף כמובן "ישור קו" עם הסטנדרט בעולם - יותר ויותר מכשירים חדשים מגיעים עם מקלטי LTE (דור 4) כך שכמו שכיום כמעט לא ניתן לקנות מכשירים מתקדמים המשתמשים ברשת 2/2.5 הישנות, כך בעתיד יהיה לך קשה למצוא מכשיר מתקדם המשתמש ברשת דור 3 - העולם מתקדם, ואנחנו רוצים להתקדם איתו.
יש עוד כמה פיצ'רים שנאמר שמגיעים עם רשת דור 4, אבל אני לא בטוח בהם ב-100%: אבטחה טובה יותר של תעבורת הנתונים בין המכשיר לרשת, וצריכת סוללה נמוכה יותר. בנוגע לראשון - אני חושב שזה הגיוני שכן רוחב פס גדול יותר מאפשר העברה של מידע, כך שמתאפשרת הצפנה "חזקה" יותר של הנתונים המועברים, ובנוגע לשני - נראה לי שזה קשור יותר לעובדה שהמכשירים החדשים יותר עם מערכות ההפעלה החדשות יותר הם הרבה יותר יעילים בצריכת הסוללה, ומכשירים כאלה באופן טבעי מגיעים עם מקלטי LTE.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 08-02-2014, 06:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אם אנשים לא ירצו את זה - אנשים לא יקנו את זה. 'צריכים' זה ענין של טעם ובעיקר של שיווק
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נשמע מיותר."

ואת זה אני אומר כאחד שבכלל אין לו אינטרנט בפלאפון [וכאחד שקורא לסלולרי שלו פלאפון]. אם חברה עסקית מתכננת פיתוח של מוצר מסויים - חזקה עליה שהיא סבורה כי זה ישתלם לה.

מהנסיון הדל שלי עם 'ארגוני עובדים' - הם בדיוק כמו בנקאים: יתלשו מידך בכח את המטריה ביום גשם כ'דמי ועד' וינעצו חצי ממנה בתוך גופך פעם בשנה כ'מתנת חג'.

מעולם לא נאות ארגון כלשהו מאלה ש'מייצגים' אותי בעל כורחי לסייע לי כשקופחו זכויותי ומעולם לא השיג ארגון כלשהו מאלה בעבורי הסכם ראוי. עובדי פלאפון עוד יתחרטו אלא אם כן הם יצליחו לארגן לעצמם מעמד של 'מקורב לועד'.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר