לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2014, 21:35
  לוחם112 לוחם112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.14
שאלה האופציות מתחילות להגמר

שלום חברים

קיבלתי שיבוץ לגדוד אב"כ ב16 למרץ הקרוב ..
לא סימנתי את היחידה במנילה הבעתי רצון הכי נמוך לשרת בהנדסה וכשתקשרו לשאול אותי אם אני מעוניין אמרתי לא נחרץ ביותר ..

ניסיתי להמנע מיחידה זו כבר מלכתחילה מכיוון שידעתי שאני רוצה חי"ר ולא משהו אחר .. לא משנה לי איזה חטיבה

סימנתי במנילה הכול כמו שצריך בשביל לקבל חי"ר לפי מה שאנשים ייעצו לי לעשות בשביל לקבל את רצוני ולשרת 3 שנים כמו שצריך במקום שאני יודע שאתרום הכי הרבה ובשבילי זו זכות ענקית להיות בחטיבת חי"ר ואני מוכן להלחם על מה שאני רוצה .
את גדוד האב"כ שללתי כוד לפני שקיבלתי את המנילה

כמובן שדיברתי עם לוחמים מהנדסה ואפילו 2 מהגדוד עצמו וזה ממש לא מתאים לי העניין של האב"כ .. אני ממש רוצה לשנות את השיבוץ לחי"ר

כרגע אני במרתון פקסים וטלפונים אל מיטב אבל זה לא ממש מזיז לעניין .. אפילו הציעו לי שיבוא קצין מאב"כ וכמובן שאמרתי לה שאני מתכנן לצאת משם ואין צורך ..

תפסו אותי עם המכנסיים למטה מכיוון שביום הגיוס זה גיוס שריון ואב"כ ואני יותר מיודע שהולכת להיות כמות סרבנים די רצינית לאנשים שחלמו חי"ר ולא קיבלו כמוני .. הסיכויים מאוד קלושים עבורי ביום הזה ואני חייב לפעול עכשיו כדי למנוע את זה .

אני רק יגיד עכשיו שאין שום צורך לנסות לשכנע אותי להיכנס ליחידה הזו דעתי כבר הוחלטה אם יש מישהו שיכול אשכרה לתת לי עזרה לגבי העניים של לשנות את השיבוץ שלי אנשים שעברו וקיבלו או אנשים שניסו לפחות לצאת מהמקום מהיחידה הזו .. אני ממש יודה לו .. בבקשה לא להגיב אם אין שום דבר שיעזור לי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר