לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2014, 19:00
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "טריילר ראשון לסרט "Guardians of the Galaxy""

האמת שציפיתי לפחות. זהו לא קומיקס מוכר מדי בישראל, היקום שלהם אמנם לעיתים מתחבר לשאר יקום מארוול אבל לא יותר מדי, כך שמראש לא ידעתי למה לצפות.

אני מזכיר לך שדווקא קפטן אמריקה הראשון קיבל ביקורות על כך שלא היה מצחיק מספיק, כנראה שסרטי איירון מן 1-2 הרגילו את הקהל לצחוקיה אחת גדולה, וזה מה שהקהל רוצה. נסה להיזכר בשניהם ותגלה שהם היו מופע של אדם אחד, וגם את האוונג'רס ניתן להגדיר איירון מן והביצ'ס שלו.

אולי ציפית ליותר מדי, אולי בכלל אתה לא אוהב את הפן ההומוריסטי שסרטי מארוול תופסים (אקס מן לא נחשב, במיוחד זה המתקרב), ולכן אתה חש ככה. בכל מקרה, מעניין אותי כיצד תאנוס שהיה בסוף האוונגר'ס ולא יהיה באוונג'רס 2 ישתלב בסרט, אם הוא בכלל לא אמור להופיע בו אלא רק בני בריתו הרשעים. אני גם מאמין שבסיום הסרט הזה תהיה סצינה שתוביל ישירות לאוונג'רס 2, כמו גם בסיום קפטן אמריקה 2.

משהו שלא מובן לי מהטריילר- שומרי הגלקסיה הם חברים בכוח שיטור בין כוכבי, אך בטריילר נראה כאילו מדובר על חבורת פורעי חוק ויג'ילנטים שאין בינם לבין החוק שום קשר. זה עיוות די גדול של הקומיקס ואני רוצה לראות מה בדיוק הולך שם.

לא ראיתי שם גם את האספן, שהופיע בסוף ת'ור 2.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר