לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2014, 13:11
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני חושב שכדאי שתעשי רשימה של..."

אחי הגדול והיקר גר שם עם אשתו, והוא אחד האנשים הכי אינטליגנטיים שאני מכירה. אם הוא עשה את הבחירה לגור שם בגלל מחירי הדיור הזולים, כמה פזיז ומוטעה כבר יכול להיות הצעד שלי?
ועוד בעניין מחירים: אתמול עליתי שם לאוטובוס, ונדהמתי לראות את הבדלי המחירים של נסיעה לעומת ירושלים!
אוכלוסיות חלשות? גם בירושלים יש כאלה - בשכונת קטמון למשל, כך שההיכרות שלי עם אוכלוסיות אלו ממש לא זרה לי. אתה אומר שאוכלוסיה חלשה = בהכרח צרות? ואני אומרת: אוכלוסיה חלשה = אנשים חמים כלבבי, שתמיד ישמחו לעזור לך אם הלכת לאיבוד ואתה לא מוצא כתובת, ואף יציעו לך כוס מים (בדיוק כמו שקרה לי אתמול).
עזה? כרגע שקט, וגם אם חו"ח תהיה הסלמה (מקווה מאוד שלא) - אם 200,000 תושבים לא עזבו, למה שאני אעזוב, במה אני שונה מהם?
חוץ מזה: צאו מהמחשבה הסטראוטיפית שיש לכם על העיר הזו (חור, מדבר, גמלים וכו') - כי היא כבר מזמן לא מה שחשבתם עליה, היא מאוד מאוד התפתחה וממשיכה להתפתח בצעדי ענק, היא עיר עם המון פוטנציאל, אם רק אנשים ישנו את הגישה שלהם כלפיה.
לגבי עבודה - אני אסתדר.
תודה שיפי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2014, 15:49
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

כמעט וסגרתי על דירה נחמדה אחת בב"ש. הדירה הזו מאוד מצאה חן בעיני כבר מהרגע הראשון, אבל אחי הגדול היה מאוד חשדן וסקפטי לגבי הרחוב והבניין עצמו (חדר המדרגות לא מצא חן בעיניו, קומת המרתף לא מצאה חן בעיניו, וגם מצלמות הבטיחות שעל הבניין ליד לא מצאו חן בעיניו. חשבתי בהתחלה שזה סתם בגלל שהוא כמו איה, החמור רואה השחורות ב"פו הדוב", ואמרתי לו שיפסיק להיות כזה חשדניסט לגבי כל דבר. לפני 40 דקות נפגשתי עם בעלת הדירה למטרת סגירת עניינים, אבל ממש רגע לפני אחי התקשר וטען שאמרו לו בעבודה שזה אזור מוכה סמים. זה כבר מה שגרם לי למשוך את ידיי מן העסקה. מעניין, הייתי בטוחה שהאזורים הבעייתיים של ב"ש (סמים, עבריינות, זנות ושאר שמחות) הם אזורי ה-Slams של שכונות ג' ו-ד', לא ידעתי שגם שכונה י"א נגועה בחולי הזה...

יש לי הרגשה שהעובדה שכמעט נכנסתי לדירה באזור שיש מצב שהוא קצת מפוקפק גורמת לי להתחיל לרדת מכל העניין הזה של ב"ש... נראה מה יהיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר