לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2014, 21:17
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אתה צבוע עובדיה היה ראש..."

לא, בחיים לא השוויתי אתאיסטים לגרועים שבאויבינו.

אז אחרי שערכת:

ציטוט:
בנוי של עובדיה ממשיכים להפיע בשם הדת החרדית הפושעת שפועלת למען השמדת היהודים ומדינת ישראל.

באמת?
מתישהו אמרתי שאני דתי?

אחי, אוקיי, יש לך דעה בקשר לאנשים שמאמינים, אבל אתה לוקח את זה מעבר לכל דיון ראוי לדעות האישיות שלך וקובע עובדות לא מבוססות ובעצם יורה את האג'נדה שלך בצורה שהיא לפי דעתי לא מקובלת.

למה בני יכול להתנסח בצורה מכובדת ואתה לא?

ועכשיו אני גם מואשם בהריגת יהודים. טוב אחי!

תן חיוך.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 27-03-2014 בשעה 21:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2014, 08:34
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "עובדיה מעולם לא יצא מהחדר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Itamar_s
עובדיה מעולם לא יצא מהחדר שלו... מעולם ? תעשה לי טובה
הוא לא הטביע את ספינת האלטלנה מלאת היהודים. ברור שלא, האלטלנה הוטבעה שנה לאחר שנטשו אותה מול חופי ת"א.
הוא לא פינה חבל מלא יהודים ומסר אותו לאויב. מורשתו אומרת שצריך לפנות את יהודה ושומרון כי המתנחלים לא הצביעו לש"ס מקור
הוא לא חתם על הסכם שלום עם גרמניה 30 שנה אחרי... אבל בכיף היה עושה משתה על מותה של יהודיה.
הוא לא מסר את סיני כמו הבוגד. ראה סעיף 2
הוא לא רצח אלפי אנשים מהגאווה שלו ביום הכיפורים. מה ?

המנהיגים שלנו הם רוצחים, הרב עובדיה לא.
עובדיה שולח יהודים למות בזמן שחרדים מאוננים באוהלה של תורה סתמית.
ישן 01-04-2014, 12:52
צלמית המשתמש של Itamar_s
  Itamar_s Itamar_s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "[QUOTE=Itamar_s]עובדיה מעולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
עובדיה מעולם לא יצא מהחדר שלו... מעולם ? תעשה לי טובה מממ.... סליחה כנראה שלא הבנת את כוונתי. נניח לזה.
הוא לא הטביע את ספינת האלטלנה מלאת היהודים. ברור שלא, האלטלנה הוטבעה שנה לאחר שנטשו אותה מול חופי ת"א. לא ולא ידידי היקר יהונתן, שוב לא הבנת את כוונתי, הפעם אסביר כי אני אוהב, את אנשי הספינה רצח יצחק רבין ולא הרב עובדיה\, וגם לא הצטער על זה 30 שנה אחרי...
"האנשים שהם רצחו על סיפון הספינה ובמים לאחר שקפצו ממנה לא ירו לעברם ולא איימו עליהם. יצחק רבין התרברב במעשה הטבח שהוא פיקד עליו: "דפקנו אותם על האוניה ודפקנו אותם שוחים במים", כך אמר 30 שנים אחרי המעשה, כשהיה שגריר ישראל בוושינגטון."
הוא לא פינה חבל מלא יהודים ומסר אותו לאויב. מורשתו אומרת שצריך לפנות את יהודה ושומרון כי המתנחלים לא הצביעו לש"ס מקור ידידי, אנא תבדיל בין שס לרב עובדיה, בדיוק כמו שאתה צריך להבדיל ביני לבין כל זרם או כת ביהדות. יש תורה ואין לאף אחד גם לא לרב עובדיה זכות לוותר על שטחים, ד"א הוא בכלל לא הסכים לזה עשו את זה בשמו כל המושחתים שכלאו אותו בשס וחתמו בשמו
הוא לא חתם על הסכם שלום עם גרמניה 30 שנה אחרי... אבל בכיף היה עושה משתה על מותה של יהודיה. אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות אתה בכלל לא מכיר אותו, הוא הציל יותר יהודיות ממה שתדמיין.
הוא לא רצח אלפי אנשים מהגאווה שלו ביום הכיפורים. מה ? גולדה

הוא לא פינה חבל מלא יהודים ומסר אותו לאויב. מורשתו אומרת שצריך לפנות את יהודה ושומרון כי המתנחלים לא הצביעו לש"ס מקור
הוא לא חתם על הסכם שלום עם גרמניה 30 שנה אחרי... אבל בכיף היה עושה משתה על מותה של יהודיה.

ישן 01-04-2014, 15:10
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "[QUOTE=יוני.1] עובדיה מעולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Itamar_s
במקור נכתב על ידי יוני.1
עובדיה מעולם לא יצא מהחדר שלו... מעולם ? תעשה לי טובה מממ.... סליחה כנראה שלא הבנת את כוונתי. נניח לזה. ברור שנניח לזה כי זה שקר, אבל אתה רגיל לשקר.
הוא לא הטביע את ספינת האלטלנה מלאת היהודים. ברור שלא, האלטלנה הוטבעה שנה לאחר שנטשו אותה מול חופי ת"א. לא ולא ידידי היקר יהונתן, שוב לא הבנת את כוונתי, הפעם אסביר כי אני אוהב, את אנשי הספינה רצח יצחק רבין ולא הרב עובדיה\, וגם לא הצטער על זה 30 שנה אחרי...
"האנשים שהם רצחו על סיפון הספינה ובמים לאחר שקפצו ממנה לא ירו לעברם ולא איימו עליהם. יצחק רבין התרברב במעשה הטבח שהוא פיקד עליו: "דפקנו אותם על האוניה ודפקנו אותם שוחים במים", כך אמר 30 שנים אחרי המעשה, כשהיה שגריר ישראל בוושינגטון." ומה עשה עובדיה בזמן הזה שעם ישראל נילחם על קיומו ? אונן ?. רבין לפחות נלחם נגד הערבים ולא ישב בחדר ( שממנו הוא לא יצא מעולם ) ומילמל מילמולים לאלוהים שרצח זה הרגע 6 מיליון יהודים באירופה.
הוא לא פינה חבל מלא יהודים ומסר אותו לאויב. מורשתו אומרת שצריך לפנות את יהודה ושומרון כי המתנחלים לא הצביעו לש"ס מקור ידידי, אנא תבדיל בין שס לרב עובדיה, בדיוק כמו שאתה צריך להבדיל ביני לבין כל זרם או כת ביהדות. יש תורה ואין לאף אחד גם לא לרב עובדיה זכות לוותר על שטחים, ד"א הוא בכלל לא הסכים לזה עשו את זה בשמו כל המושחתים שכלאו אותו בשס וחתמו בשמו עוד זיון שכל, עובדיה היה עוד עסקן פוליטי שרק כסף מעניין אותו.
הוא לא חתם על הסכם שלום עם גרמניה 30 שנה אחרי... אבל בכיף היה עושה משתה על מותה של יהודיה. אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות אתה בכלל לא מכיר אותו, הוא הציל יותר יהודיות ממה שתדמיין. ואיך זה סותר את מה שאמרתי ? אז הוא הציל יהודיות, אבל קרא לשמוח על מותה של שולמית אלוני, אני חושב שצריך לעשות מנגל על הקבר של הצורר.
הוא לא רצח אלפי אנשים מהגאווה שלו ביום הכיפורים. מה ? גולדה גולדה רצחה יהודים ? ברור... , עובדיה בחיים שלו לא לקח אחריות על מעשיו ( את זה אתה אמרת בסעיף 3 ), עובדיה דגל בלתת לאחרים למות במקום הכבשים שלו.

ישן 01-04-2014, 16:41
צלמית המשתמש של Itamar_s

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "[QUOTE=Itamar_s] במקור נכתב..."

אתה זורק משפטים חסרי כל בסיס לאויר זה לא יעזור אתה עם נשמה מורעלת... יש בך שנאה.
אבל אני אוהב אותך בכל מקרה כי אתה פשוט לא יודע כלום
כשתגדל תבין אחי!

ודבר אחרון כי אני מרגיש שירדתי פה ברמה,
על האלטלנה היו יהודים, רבין רצח יהודים.

ובנוגע לגולדה היא ושתום העין הם הרוצחים של כל ההרוגים במלחמת יום הכיפורים, הם הגאווה והאדישות שלהם.

ושולמית אלוני? בטח שצריך לשמוח, הייתה דעתה להעביר מן העולם את המושג יהדות!
כמו ששמחתי וצהלתי במותו של אריק שרון, ושל רבין (עשיתי לו פולסא דינורא" חחחחחחחחח) וכמו שאשמח בשל יוסי שריד ואחרים... בדיוק כמו שאני שמח על אויבים מבחוץ שנופלים.

נערך לאחרונה ע"י Itamar_s בתאריך 01-04-2014 בשעה 16:43.
ישן 01-04-2014, 13:00
צלמית המשתמש של Itamar_s

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "[QUOTE=Itamar_s]עובדיה מעולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
עובדיה מעולם לא יצא מהחדר שלו... מעולם ? תעשה לי טובה מממ.... סליחה כנראה שלא הבנת את כוונתי. נניח לזה.
"האנשים שהם רצחו על סיפון הספינה ובמים לאחר שקפצו ממנה לא ירו לעברם ולא איימו עליהם. יצחק רבין התרברב במעשה הטבח שהוא פיקד עליו: "דפקנו אותם על האוניה ודפקנו אותם שוחים במים", כך אמר 30 שנים אחרי המעשה, כשהיה שגריר ישראל בוושינגטון."
הוא לא פינה חבל מלא יהודים ומסר אותו לאויב. מורשתו אומרת שצריך לפנות את יהודה ושומרון כי המתנחלים לא הצביעו לש"ס מקור ידידי, אנא תבדיל בין שס לרב עובדיה, בדיוק כמו שאתה צריך להבדיל ביני לבין כל זרם או כת ביהדות. יש תורה ואין לאף אחד גם לא לרב עובדיה זכות לוותר על שטחים, ד"א הוא בכלל לא הסכים לזה עשו את זה בשמו כל המושחתים שכלאו אותו בשס וחתמו בשמו
הוא לא חתם על הסכם שלום עם גרמניה 30 שנה אחרי... אבל בכיף היה עושה משתה על מותה של יהודיה. אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות אתה בכלל לא מכיר אותו, הוא הציל יותר יהודיות ממה שתדמיין.
הוא לא רצח אלפי אנשים מהגאווה שלו ביום הכיפורים. מה ? גולדה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר