לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2014, 03:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי noam9997 שמתחילה ב "לאחר בדיקה קצרה מה זה UAC,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noam9997
לאחר בדיקה קצרה מה זה UAC, ביטלתי אותו, עשיתי ריסטרט למחשב ו... עדיין אותה בעיה.

ראיתי באיזה אתר שזה קשור אז אני אגיד - מערכת הקבצים של הכונן הווירטואלי היא CDFS ולא NDFS.
זה אכן קשור?

יש רעיונות מה אני עושה?

תודה
נעם
תכתוב הכל מחדש, בצורה שבה אפשר יהיה להבין משהו.

מה זה "הרשאת everyone"?

מה הקשר בין שיתוף לדיסק וירטואלי?

למה בכלל נראה לך שאפשר לקבוע הרשאות על קבצים ותיקיות בכונני CD - אמיתיים או וירטואליים?
כמו שרמזת לעצמך - הרשאות אפשר לשים רק על NTFS, לא על CDFS (ולא על FAT, ולא על FAT32 ולא על VFAT...)
אבל אפילו בלי קשר למערכת הקבצים - CD בדרך כלל הוא לקריאה בלבד. לפחות ככה זה בשני המוצרים שאני השתמשתי בהם (Daemon Tools ו-MagicISO) - הם לא מדמים צורבים אלא רק קוראים. אז אפילו אם מערכת הקבצים שם הייתה תומכת בהרשאות, למה נראה לך שהיית יכול לשנות משהו? זה גם אמור לענות לך לגבי השדה של קריאה בלבד...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2014, 09:11
  משתמש זכר noam9997 noam9997 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.12
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הוא אמר משהו על זה שהוא מעתיק..."

קודם כל תודה עד כאן לשימי ולפסטן.

הנה הכל מחדש.

יש לי קובץ dll שנמצא בתוך תיקיית קראק למשחק מסוים - פריצה של RELOADED. תיקיית הקראק, כמו בהרבה משחקים אחרים, נמצאת בתוך כונן ווירטואלי שייצרתי באמצעות שימוש בתוכנה Daemon Tools Lite.

כדי להתקין את המשחק יש להפעיל את קובץ הexe שבכונן הווירטואלי, ולאחר מכן להעתיק את הקבצים שבתיקיית הקראק אל תיקיית ההתקנה של המשחק.

כשאני מנסה להעתיק את הקבצים האלו, המחשב לא נותן לי להעתיק את הקובץ steam_api.dll - המחשב אומר לי את הדבר הבא:

חיפשתי קצת באינטרנט על הבעיה - מסתבר שנתקלתי בבעיה מוכרת. הפתרונות היו מגוונים:
1. לבטל את האנטי-וירוס - עשיתי. לא עוזר
2. לקחת בעלות על הקובץ (שימוש בזה) - לא עוזר
3. להגדיר בהגדרות האבטחה של הקובץ ו/או התיקייה (תיקיית הקראק) הרשאה לEveryone - אין לקובץ וגם לא לתיקייה כרטיסיית אבטחה במאפיינים.
4. להגדיר באמצעות 'שיתוף מתקדם' שיתוף לeveryone בכרטיסיית 'שיתוף' של הקובץ ושל התיקייה - לא עוזר.

לגבי הCDFS - אני מבין שהרשאות אפשר לשים רק על NTFS, וזה מה שכל כך מוזר כאן - הוראות ההתקנה של RELOADED לפריצה שלו הם לשים את קובץ הiso בכונן ווירטואלי, להתקין ואז להעתיק את תוכן תיקיית הקראק אל תיקיית ההתקנה של המשחק - אז למה זה לא עובד?
גם כשאני מנסה לחלץ את תוכן הiso באמצעות שימוש בWinRar - אני מצליח לחלץ הכל חוץ מאת הקובץ המדובר...

בנוסף, ניסיתי להוריד מספריית dll באינטרנט את הקובץ הזה ולשים בתיקיית ההתקנה של המשחק - זה לא עובד.

אם יש למישהו רעיון לפתרון - אני אשמח.
תודה
נעם
ישן 17-06-2014, 09:51
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי noam9997 שמתחילה ב "קודם כל תודה עד כאן לשימי..."

ציטוט:
קודם כל תודה עד כאן לשימי ולפסטן.

הנה הכל מחדש.

יש לי קובץ dll שנמצא בתוך תיקיית קראק למשחק מסוים - פריצה של RELOADED. תיקיית הקראק, כמו בהרבה משחקים אחרים, נמצאת בתוך כונן ווירטואלי שייצרתי באמצעות שימוש בתוכנה Daemon Tools Lite.

כדי להתקין את המשחק יש להפעיל את קובץ הexe שבכונן הווירטואלי, ולאחר מכן להעתיק את הקבצים שבתיקיית הקראק אל תיקיית ההתקנה של המשחק.

כשאני מנסה להעתיק את הקבצים האלו, המחשב לא נותן לי להעתיק את הקובץ steam_api.dll - המחשב אומר לי את הדבר הבא:

חיפשתי קצת באינטרנט על הבעיה - מסתבר שנתקלתי בבעיה מוכרת. הפתרונות היו מגוונים:
1. לבטל את האנטי-וירוס - עשיתי. לא עוזר
2. לקחת בעלות על הקובץ (שימוש בזה) - לא עוזר
3. להגדיר בהגדרות האבטחה של הקובץ ו/או התיקייה (תיקיית הקראק) הרשאה לEveryone - אין לקובץ וגם לא לתיקייה כרטיסיית אבטחה במאפיינים.
4. להגדיר באמצעות 'שיתוף מתקדם' שיתוף לeveryone בכרטיסיית 'שיתוף' של הקובץ ושל התיקייה - לא עוזר.

לגבי הCDFS - אני מבין שהרשאות אפשר לשים רק על NTFS, וזה מה שכל כך מוזר כאן - הוראות ההתקנה של RELOADED לפריצה שלו הם לשים את קובץ הiso בכונן ווירטואלי, להתקין ואז להעתיק את תוכן תיקיית הקראק אל תיקיית ההתקנה של המשחק - אז למה זה לא עובד?
גם כשאני מנסה לחלץ את תוכן הiso באמצעות שימוש בWinRar - אני מצליח לחלץ הכל חוץ מאת הקובץ המדובר...

בנוסף, ניסיתי להוריד מספריית dll באינטרנט את הקובץ הזה ולשים בתיקיית ההתקנה של המשחק - זה לא עובד.

אם יש למישהו רעיון לפתרון - אני אשמח.
תודה
נעם

אתה מנסה לדרוס קובץ קיים. אתה צריך לתת לעצמך הרשאות על הקובץ/תיקיה שאתה מנסה לדרוס. אין שום קשר לשיתוף.

ישן 17-06-2014, 10:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noam9997 שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]אתה מנסה לדרוס..."

ציטוט:
זו לא הבעיה. אני מקבל את הודעת השגיאה גם כשאני מנסה להעתיק את הקובץ לשולחן העבודה או לכל מקום אחר.
החלק שבו אתה אומר שגם לשלוף ישר מה-ISO לא עובד נשמע כמו ISO פגום. אבל אז אתה אומר:
ציטוט:
מה זה אומר "לא עובד"? אתה מצליח לשמור את זה במקום אחד אבל לא להעתיק? אז תוריד ישר לתיקיית המשחק...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר