לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2014, 16:38
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "שאלה לי אליכם"

זה מאוד תלוי באנשים ובמה מרגישים, אבל אני חושב שבכל מקרה לא נכון לעשות את זה בלי ידיעת בן הזוג.
אם עושים את זה בהסתר בכוונה, אז כנראה שגם המעורבים בדבר מבינים שיש כאן משהו עם טעם לפגם.
אחרי שרואים שזה בסדר מכל הצדדים המעורבים בדבר, אפשר לעצור ולחשוב על למה הסיבה שאתם (לאו דווקא את, כל אחד שעומדת בסיטואציה הזו) עושים את הפגישות האלה. האם הן באמת מתוך חברות טהורה, או שאולי יש איזה מתח מתחת לפני השטח, שאתם צריכים לעשות עם עצמכם חושבים כדי לראות אותו באמת ולהרגיש בו. אם זו הסיטואציה - הייתי מפסיק את הפגישות על המקום, אלא עם הצד השני מעוניין בקרבה כזו, ואז הייתי דורש ממנו להפסיק את המערכת יחסים השניה שהוא נמצא בה.
בקיצור - אם זה באמת לצורכי חברות, וזה בסדר עם הפרטנר של החבר, אז אני לא רואה למה שזה יהיה בעייתי.
אם יש איזה מתח בין החברים או שלפרטנר לא נוח עם זה, הייתי חושב על האושר של החבר ועל זה שאני לא רוצה להיות זה שיהרוס לו מערכת יחסים טובה, ואני הייתי מוותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2014, 14:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמו שנאמר פה תלוי באנשים ובקשר והודעה לטום קרוז

כמו שנאמר פה זה תלוי בקשר של הידידים וגם של הזוגיות החדשה עד כמה הפרטנר החדש מקבל את הקשר הידידותי שהיה , בכל מקרה סביר להניח שאותה אחת (זה גם יכול להיות הפוך) תשקיע יותר בחבר שלה ויווצר מרחק בינה לבין הידיד שלה כי יש אהבה חדשה אז לא להתרגש אם היא מתרחקת קצת אלא לשמוח ואני מאמין שאם הידידות בריאה אז אותה אחת תספר לחבר החדש שלה על הידיד המקסים שלה

בכל מקרה כמו שנאמר להפגש מאחורי הגב וכו זה לא בריא לשום מערכת

וטום קרוז תרסן את התגובות שלך בבקשה , להשתין על מישהי נו באמת גם אם זה נאמר בציניות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-03-2014, 15:48
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13

לדעתי יש שני סוגים של ידידויות בין גבר לאישה.
הסוג הראשון - ידידות בין גבר לאישה שבמסגרתה יש/היה משהו מיני, או שלכל הפחות צד אחד מעוניין שיהיה משהו מיני.
הסוג השני - ידידות אפלטונית בין גבר לאישה.

לשאלתך, במידה ומדובר בידיד מהסוג הראשון - הייתי לוקחת צעד אחורה, מתרחקת/מתנתקת.

ידיד מהסוג השני - ממש לא וגם אין סיבה. זה טבעי שבנאדם בזוגיות מתרחק קצת מהחברים שלו, כי ברגע שהוא במערכת יחסים עוגת הזמן הפנוי שלו צריכה להתחלק לעוד חתיכה ממש גדולה בשביל בת הזוג. כלומר, גם בחורה שנכנסת למערכת יחסים תתרחק מהחברות הבנות שלה מעט, לגיטימי.
אני גם לא רואה סיבה להיפגש מאחורי הגב, ההפך, הייתי מעדיפה להיפגש אתו ביחד עם בת הזוג החדשה ולהכיר אותה, כדי שגם היא לא תצטרך לחשוש מפני, וגם כי זה חשוב לטעמי שבנות זוג תכרנה את החברים של בן הזוג שלה וההפך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר