לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2014, 15:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "בירושלים כיף כל עוד אתה נצמד..."

זאת לא מובלעת. זה כמה וכמה שכונות די גדולות: רחביה, קטמון הישנה, בית הכרם, מרכז העיר, נחלאות וכו'... אכן במאה שערים, גבעת שאול, גילה וקרית יובל פחות כיף, אבל אין אף עיר שכל האזורים שלה מומלצים באותה מידה.
בתל אביב, לעומת זאת, אין אף אזור אחד שנחמד בו. הדרום עני ומוזנח, הצפון זקן ומשעמם, והמרכז (AKA צפון ישן) רועש ומלא באנשים קרים, שטחיים ומלאי חשיבות עצמית, שחושבים שעצם זה שהם גרים בת"א זה הישג בחיים שצריך להתגאות בו (לא כולם, כמובן, אבל זו האווירה הכללית). בכל האזורים חם ולח בצורה בלתי נסבלת. הים מטונף ברמות לא סבירות. הכל פקוק, והסיכוי למצוא חניה נורמאלית נמוך מהסיכוי שירד שלג בכיכר דיזנגוף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2014, 12:47
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זאת לא מובלעת. זה כמה וכמה..."

קודם כל אני לא תל אביבי... יש לי כוונה כללית לעבור, אבל אני מבטיח לך שלא בהתלהבות יתר...

דבר שני, במובלעת רוחנית, התכוונתי לחבר'ה של הסטודנטים, שרוב "חיי הלילה" הכיפים בעיר זה איפה שהם מסתובבים...

אני אפילו אוהב את ירושלים, כמקום לבקר בו. ועדיין כולם שם משוגעים, לאו דווקא בצורה שלילית, אבל משוגעים, ופשוט אין שם מספיק "עיר", וים, אין ים... איך אפשר לחיות בלי ים?

תל אביב עולה לי גם על העצבים לפעמים, אבל קודם כל היא הרבה יותר עיר, יש הרבה יותר מקומות מעניינים, דברים לעשות, מקומות להסתובב בהם, מגוון של אנשים להכיר ובאופן כללי דיי נחמד שם... בוודאי בתור מבקר...

לא יודע מאיפה התפיסה הזאת על ה"תל אביבים" שיש לך, אבל באופן כללי אני חושב שיש שם את האוכלוסיה הכי מגוונת בארץ... מה שכתבת נכון לגבי חלק קטן ממי שגר שם, אבל קטן... מה שכן באמת יש יותר "פוזה" אבל זה תלוי בקרב מי ואיפה... וגם כל הפוזה של כל תל אביב לא מתקרבת לפוזה של רחוב אחד בניו יורק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר