לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2014, 08:47
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אז איזה סרטים וסדרות ראיתם בחודש מרץ ?"

The Hobbit The Desolation of Smaug - הוביט 2
סרט משעמם, נטול כל קסם ומתאמץ מדי.

Gravity - כוח משיכה
סרט מדהים וויזואלית, אני ממש מצטער שלא ראיתי אותו בקולנוע

Thor The Dark World - תור 2
סרט מרוול טיפוסי אבל עדין סוחב

The Wolf of Wall Street - הזאב מוול סטריט
לא מבין את ההתלהבות, עוד סרט על ברוקר ממולח וכמה כסף יש לו, עוד סרט מבין רבים לפניו. משחק רגיל ומעצבן של לאונרדו די קפריו.

top gear special 2014 - דרך בורמה
פחות טוב מהקודמים אבל עדין משעשע, הפעם הם קונים משאיות משומשות ונוסעים דרך בורמה על מנת לבנות את הגשר על נהר קוואי

The Secret Life of Walter Mitty -חייו הסודיים של וולטר מיטי
חשבתי שהרעיון של הסרט הוא שהגיבור חולם בהקיץ, אבל זה סתם קוריוז, העלילה לקראת הסוף לא קשורה לזה בכלל.

Lone Survivor -השורד האחרון
חצי מהסרט הם נפצעים ונופלים מצוקים, אני אישית לא התחברתי לסרט, הציק לי מאוד איך שהציגו את הטליבאן כלוחמים שלא יודעים לתפוס מחסות או לירות בין כוונות, זה יותר מתאים לסרטים בסיגנון רמבו מאשר סרט על סיפור אמיתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2014, 09:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אז איזה סרטים וסדרות ראיתם בחודש מרץ ?"

מהלך נועז... להכריז על אשכול סרטים/סדרות חודשי זה סוג של הפיכה.

"האמריקאים" -
סדרה על מרגלים רוסים שמושתלים בתוך ארה"ב וחיים תחת זהות בדויה. חשבתי שזה יהיה אקשן טהור ומטופש אבל זה דווקא איכותי ועם דמויות שעושות לך חשק לעקוב אחרי הסדרה. חוויית הצפייה אפילו השתדרגה תודות לעימות שנוצר בין רוסיה לארה"ב בעולם האמיתי.

"ריק ומורטי" -
סדרת אנימציה די חדשה ולגמרי מטורפת וגאונית על סבא-מדען-שתיין והאחיין שלו שיוצאים להרפתקאות הזויות. הסדרה הזו תהפוך לקלאסיקה.

"מאד מן" -
החלטתי שהגיע הזמן לבדוק על מה ההייפ.
לא יודע... זו חיה מוזרה - סדרה איכותית אבל די נטולת פואנטה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
Gravity - כוח משיכה
סרט מדהים וויזואלית, אני ממש מצטער שלא ראיתי אותו בקולנוע

מרוב שאנשים נותנים פידבקים טובים לסרט גם אצלי התפתח צער על שלא ראיתי אותו בקולנוע למרות שבכלל עדיין לא ראיתי אותו
ישן 21-03-2014, 18:05
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מהלך נועז... להכריז על אשכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
"האמריקאים" -
סדרה על מרגלים רוסים שמושתלים בתוך ארה"ב וחיים תחת זהות בדויה. חשבתי שזה יהיה אקשן טהור ומטופש אבל זה דווקא איכותי ועם דמויות שעושות לך חשק לעקוב אחרי הסדרה. חוויית הצפייה אפילו השתדרגה תודות לעימות שנוצר בין רוסיה לארה"ב בעולם האמיתי.

אין לי מושג איך אבל את שכתבת את השורות האלה לא שמעתי על הסדרה בחיים.
ת'כלס היו לי ציפיות נמוכות אבל אפילו בIMDB יש להם 8+.
עדיין הנמכתי ציפיות כדי לא להתאכזב.
בינתיים ראיתי את הפרק הראשון והוא היה סבבה לגמרי. קצת...יותר מדי....כאילו בכיף העלילה שלו הייתה יכולה להיות פרוסה על חצי עונה-עונה אבל כנראה שזה אומר שהסדרה בקצב מהיר.

בקיצר, אני מקווה שהיא תתיישב לי עכשיו על משבצת הומלנד החסרה. תודה. בינתיים....

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 21-03-2014, 11:47
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06

the fall
עונה ראשונה וקצרה בסדרה על רוצח סדרתי של נשים, הסדרה מתמקדת גם בזווית שלו וגם של המשטרה שמנסה ללכוד אותו. זה בעיקר דרמה וממש קצת Thriller.
3.5/5 שיפ

rick and morty
מצטרף להמלצה של דשאקי
5/5 שיפ

space dandy
סדרת אנימציה יפנית משעשעת, פרקים קצרים - צוות כושלים מסתובבים ביקום, מנסים לעשות כסף ע"י ציד יצורים נדירים, ועל הדרך מבלים הרבה במסעדות בוביז.
4/5 שיפ

house of cards
עונה שניה, גוד שיט
4.5/5 שיפ

סרט
the heat - סרט קומי. סנדרה בולוק סוכנת FBI, בקרב חתולות עם שוטרת בוטה (מליסה מקארתי) על הסמכות ללכוד עבריין רציני.
זה נחמד.
3/5 שיפ

mother night - סרט ישן (1996). מתחיל בחיפה, נאצי נכנס לכלא בישראל ומתחיל לכתוב זכרונות על איך אמריקאי עבר לגרמניה, נהיה נאצי, התחמק לאחר המלחמה וההשתלשלות עד תפיסתו.
3/5 שיפ

the wolverine
4.5/5 שיפ

death proof
1.2/5 שיפ

no country for old men
2/5 שיפ

the hobbit: an unexpected journey
4/5 שיפ

thor: the dark world
4+/5 שיפ

ישן 21-03-2014, 12:10
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "the fall עונה ראשונה וקצרה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
rick and morty
מצטרף להמלצה של דשאקי
5/5 שיפ

איך שמעת עליה? אני הגעתי אליה תודות לפוסט של מישהו ברדיט. כואב לי הלב על הגרסה האחרת של עצמי שחיה ביקום מקביל והיא לא נתקלה בהמלצה הזאתי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
house of cards
עונה שניה, גוד שיט
4.5/5 שיפ

יש סדרות שאני אונס את עצמי לראות רק פרק אחד בשבוע בשביל למתוח את החוויה. בית הקלפים היא אחת מהן וזה עינוי. אני באמצע עונה 1 ואני כל הזמן מת לראות עוד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
mother night - סרט ישן (1996). מתחיל בחיפה, נאצי נכנס לכלא בישראל ומתחיל לכתוב זכרונות על איך אמריקאי עבר לגרמניה, נהיה נאצי, התחמק לאחר המלחמה וההשתלשלות עד תפיסתו.
3/5 שיפ

צפיתי עכשיו בטריילר. LIKE. נכנס לרשימת הצפייה העתידית שלי
ישן 21-03-2014, 19:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אהמ...

סרטים:

1. זה על שוורצנגר וסטאלון שנתקעים בכלא סודי, מזעזע, נראה לי פעם ראשונה בחיים שאני נוטש באמצע סרט של סטאלון \ שוורצנגר.

2. איליסיום (כן, עוד פעם...) - אין על מה להרחיב, לדעתי אחד מסרטי המד"ב הכי טובים שעשו בשנים האחרונות.

3. קפטן פיליפס - דיי משעמם עד החלק האחרון של הסרט כשהסילס נכנסים לתמונה (אבל גם את זה מרחו..)

4. סטאר טרק 2.0 (בפעם השנייה) - פשוט סרט מעולה, לדעתי הראשון היה טוב יותר, אבל ה2 גם נחמד.

הסצינה שק'אן או איך שלא קוראים לפסיכי הזה מוריד לבד מחלקה שלמה של קלינגונים היה פשוט אדיר :-)

סדרות:

1. TWD - סדרת הזומבים הכי טובה שעשו עד היום, לדעתי גובל ביצירת מופת - הפרק האחרון היה לשם שינוי גם דיי מיוחד, דווקא כשאנחנו רגילים לראות אותם שוחטים זומבים, פתאום לראות את הילדות הקטנות...

2. חליפות - סדרת הדרמה הכי טובה שראיתי בחיים שלי (כאילו, לצד "שובר שורות"), באמת שאין על מה להרחיב, סדרה חזקה מאוד, ומאוד שנונה.

זהו בגדול,
אני בדוק עכשיו אופציות לסדרה חדשה, נבדוק את האמריקאים האלה שאנשים כאן מתלהבים ממנה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-03-2014, 23:42
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12

House of Cards
סיימתי לראות את העונה הראשונה. אחלה סדרה.
יש כאלה שמגדירים אותה סדרת מופת. אני חושב שהיא רק קרובה לזה.

Oz
סיימתי לצפות בכל העונות. סדרת מופת אמיתית.
סוף סוף ראיתי משהו שמתחרה ב"סמויה".

The Bourne Legacy
הסרט הרביעי בסדרת הסרטים על ג'ייסון בורן.
הפעם דמות אחרת עומדת במרכז הסיפור (מאט דיימון לא חתם על חוזה נוסף, אז הביאו שחקן אחר שייגלם גיבור חדש).
יאמר לזכות ההפקה, שהם הצליחו ליצור סרט רביעי לא מאולץ, למרות שהשחקן הראשי שלהם פרש, שזה בדרך כלל מתכון לאסון.
הסרט חביב לגמרי, כמו שאר הסרטים בסדרה.

The Intouchables
סרט אירופאי, סיפור כללי קלישאתי ומבוסס על סיפור אמיתי - יש לו את כל הסיבות להפוך לסרט גרוע. למרות הכל זה סרט נהדר.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 21-03-2014 בשעה 23:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר