לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2014, 18:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "כן, אה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
זה לא היה פשוט...
הכול התחיל בקמבודיה ובתאילנד, שם ראיתי מה זה ים אמיתי ולא האמבטיה המטונפת שאנחנו קוראים לה הים התיכון.
האמת שגם עכשיו אני לא ממש משתגע על הים ואם זה לא כדי לצלול, אין לי יותר מדי למה לחפש שם - אני שונא את החול, החוף עצמו, להשתזף, לשחות/להשתכשך וכל הדברים האלה.
עם הים האדום אני סבבה לגמרי כי באילת יש כמה אתרי צלילה יפים והים עצמו הרבה יותר נעים, באופן כללי וספציפית לצלילה.

הוצאת לי את המילים מהפה...

חצי שנה עבדתי באילת, ואחרי שאתה ממצה את חיי הלילה שם (הספיק לי שבוע) נשאר לך להעביר את הזמן עם תחביבים אחרים, משום מה אני היחידי מכל החבר'ה שעבדו איתי באבטחה במלון שקיבל את החיידק של הצלילה, זה התחיל פעם אחת עם ציוד חד פעמי בחוף האלמוגים, והמשיך עם קניית ציוד מקצועי לשנרקול ב2000 ומשהו שקל של מארס, אני זוכר שכמעט כל יום ישר אחרי העובדה הייתי טס לשם עם האופנוע רק בשביל לצלול לאלמוגים, זה היה דיי קסום.

בדיעבד אני דיי מצטער שלא עשיתי משהו רציני יותר כמו כוכבים.

בכל אופן,
אחרי שחזרתי לצפון קיבלתי את השוק שלי - לקחתי את הציוד והלכתי לצלול בראש הנקרה - שעוד נחשב למקום יחסית "בתולי" באיזור הצפון, חוץ מכמה סרדינים והרבה חול ואצות, לא ראיתי משהו מיוחד :-\

כנראה שבכל מקום חוץ מאילת, אם אתה באמת רוצה לראות משהו בצלילה, אז רק עם בלוני חמצן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 10-04-2014 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2014, 22:44
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
עשיתי קורס לפני שנה וחצי
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה איכסה? פרטים בנאדם,..."

הקורס עלה כמה אלפי שקלים, בערך כמו פסיכומטרי, אבל בגלל עומס בעבודה לא התכוננתי כמו שצריך ולכן לא ניגשתי אז למבחן.
לפני משהו כמו ארבעה חודשים החלטתי להתכונן לבד ולגשת למבחן. קיבלתי ציון שלא סיפק אותי, ולכן אני לומד לקראת מבחן נוסף - בעוד כשבוע וחצי.
עלות הרשמה לכל מבחן היא 250 דולר, הבחינה מתקיימת ברמת גן באחד ממגדלי ב.ס.ר (ליד האיצטדיון).
אם אני לא טועה, מותר לגשת עד 5 פעמים בשנה, בהפרשים של 30 יום לפחות בין כל מבחן.

המבחן עצמו מתחלק לכמה חלקים, הקטע הוא שלא לכל המקומות אתה צריך את כולם.
יש מוסדות לימוד שדורשים רק את החלק הכמותי (37 שאלות ב- 75 דקות) - ת"א ובר אילן למשל.
יש כאלה שדורשים יותר, כמו את החלק המילולי והמאמר, ואני חושב שראיתי מקום שדורש גם נסיון רלוונטי.

גם ההשקעה די מקבילה לפסיכומטרי: צריך לפתור שאלות והרבה, לעשות בחינות לדוגמא בכל מיני רמות, לקחת לעצמך זמנים וכו'.

תחשוב על זה כעל פסיכומטרי למתקדמים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:05

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר