לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2005, 15:50
  שאולין צפוני שאולין צפוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
אהבה מטרידה

שלום, אני חדש בפורום הזה (אולי חלקכם מכירים אותי מפורום "אומניות לחימה" ומשם בא השם המוזר).

יש לי בעיה, יש ילדה בכיתה שלי (כיתה ט') שאני ממש אבל ממש מאוהב בה. זה התחיל בערך לפני שנה , בסוף כיתה ח', בהתחלה חשבתי שאני סתם דלוק עליה וככל שהזמן עבר הבנתי שאני מתאהב בה.
כשהיא לא איתי אני מרגיש שמשהו חסר בתוכי, שמשהו לא בסדר.
פעם ישבתי לידה בשולחן וחברה שלה (שהיא ידידה די טובה שלי )אמרה לי שהיא יודעת שאני אוהב אותה, ובגלל שהיא ידעה את זה אז ( נראה לי לפחות ) היא התחילה להתנהג אלי לא כל-כך יפה בידיעה שאני אוהב אותה. לפני זה ( לפני שהיא ידעה) דיברנו קצת והעניינים היו בסדר, אבל אח"כ, כשהיא התחילה להתנהג לא יפה הפסקתי לדבר איתה בכלל וחשבתי שאני כבר לא אוהב אותה. בזמן האחרון חזרתי קצת לדבר איתה והרגשתי את אותו רגש חזק שהיה לי פעם כשממש אהבתי אותה.

עכשיו יש כמה בעיות, הילדה הזאת יפה (יפה מאוד לדעתי) ואני, אני לא הכי יפה אבל גם לא הכי מכוער,היא מסתובבת אם ילדים שאני בד"כ לא מסתובב איתם (אבל מה שטוב, שהילדים האלה די חברים שלי ושל החברים שלי אז כשאנחנו רואים אותם בקניון אנחנו יושבים איתם).

אני ממש רוצה להיות חבר שלה או לפחות ידיד טוב מאוד שלה, בבקשה תגידו לי מה לעשות כי אני לא יודע...........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר