לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2014, 17:22
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
בנוגע לסקס

יצא לי להיות עם מישהי מה שנקרא "חיית מין" ופשוט לא התרגשתי ולא הייתה לי זיקפה ברמה לביצועים מספקים.. היה מבאס.
אני בחור רגיש אני פחות מתחבר למה שנתפס כגברי :מכוניות ספורט סקס..
מביך לכתוב, אבל אני חושב שבסקס לדוגמא אני לא ממש נהנה אם אין לי רגשות כלפיי הבחורה.
כאילו יכול להיווצר אצלי חשק לבחורות יפות אבל כשזה מגיע לאקט עצמו אני לא מרגיש שאני באמת רוצה ואז אני פשוט מנסה להשקיע בשביל הבחורה.

מעניין אותי לדעת עם יש עוד אנשים במצב שלי? מישהו מזדהה מכיר שמע על מקרים כאלו? כי אני לא בטוח ב100% שעם בחורה שאני כן אוהב אני כן אתפקד מצויין :]

וזה גם מעלה תהיות בנוגע פערים בין גבר טיפוסי לביני, האם זה פחות מושך בחורות ככה? האם אני נתפס כנשי שאני ככה?
מה אתם חושבים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2014, 18:04
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "בנוגע לסקס"

אין משהו לא בסדר בך. אתה זה אתה ואם תנסה להעמיד פנים שאתה מישהו אחר אתה רק תגרום לעצמך סבל כי תצטרך כל הזמן להסתובב עם מסיכה על הפנים ולהשקיע אנרגיה בלתחזק את השקר. אתה צריך לשאוף לקבל את עצמך ולמצוא מישהי שתרצה להיות עם מי שאתה באמת. לא כל הנשים רוצות להיות עם מניאק שקורע להן את הצורה במיטה ואומנם סקס זה חשוב אבל לא כולם מרגישים שזה חייב להיות מרכז מערכת היחסים.

לרוב נשים נמשכות לגברים שמפגינים ביטחון עצמי לא דורסני. זה סוג של ביטחון עצמי שגבר יכול להשיג אותו ולשדר שיש לו אותו אם הוא עובד על לקבל את עצמו ועל לא להרגיש צורך להתנצל בפני אחרים על מי שהוא.

לגבי הקטע הזה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי niceguy92
יצא לי להיות עם מישהי מה שנקרא "חיית מין" ופשוט לא התרגשתי ולא הייתה לי זיקפה ברמה לביצועים מספקים.. היה מבאס.

סביר להניח שאם תהיה עם מישהי כמוך שהיא גם בקטע של יצירת אינטימיות שמובילה לסקס אז אתה יותר תהנה ויהיה לך יותר קל להתרומם לכבוד האירוע.
ישן 24-03-2014, 19:56
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אין קשר לזקפה...

כשהתחלתי לעבוד באבטחת אוניות (מתישהוא במרץ 2010), הייתה לי תקופה שבערך חודש וחצי לא שכבתי עם בחורה (אין מה לעשות, לא קל להכיר בע"פ אוניה של 5000 נוסעים) כשימי הכרת האוניה הסתיימו, הדבר היחידי שעניין אותי זה ללכת לאכול ולישון, אחרי שעברתי את תקופת החניכה, כבר יכולתי להרשות לעצמי דברים אחרים.

קיצר, יום אחד הייתי בגנג ויי ועשיתי אימברק לעובדת חדשה (מלצרית מבולגריה), היא הייתה דיי שווה, אז סימנתי אותה :-)

בערב הייתי מבלה שעות נוספות במועדון שהיא מילצרה בו, והיא דיי קלטה ששמתי עליה עין...

למחרת ישבתי עם חבר והזמנו מיץ תפוזים, והיא שירתה אותנו, ומשם השיחה זרמה, עד שקיבלתי את המספר חדר שלה, ואז הכל התחיל להתגלגל :-)

האמתי, לא שכבנו ישר בהתחלה, יצאנו בערך שבועיים, הסקס בהתחלה היה אדיר, אבל אחרי כמה שבועות, זה כבר הגיע למצב שקצת היה לי קשה להגיע לזקפה (בקטע שהיא שוכבת לגמריי עירומה, ואני מעליה, ונאדה...).

כנראה שהכל עניין של כמויות, כשאתה עושה את זה כמעט כל יום, בסופו של דבר נשבר לך הזין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-04-2014, 08:32
  Emma Swan Emma Swan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.13
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Itamar_s שמתחילה ב "אני חייב לשאול, זה באמת משנה..."

איתמר אתה צודק לחלוטין. רק שלצערינו מעטים הם החושבים כמוך, כמוני, וכמו הבחור שכתב את האשכול. בתרבות של היום אנשים רבים רואים בסקס משחק ותו לא. זו תרבות של החפצת נשים, תרבות שמעריכים נשים בעיקר לפי מראה ולא לפי מחשבה או מעשים. לכן הרבה פעמים במודע או לא במודע ישר למראה אישה יש הערכה שלה לפי אברי גופה ובקיום יחסי מין מתרחש תהליך שבו המין הוא המרכז והוא החשוב, ונועד לספק בעיקר את הגבר. שוב, לא בכל המקרים. אבל באמת, תסתכל מסביב- שיחה סטנדרטית של בחורים וזה מתחיל מגילאי תיכון- "איזה שווה זאת ואיזה ציצים ואיזה תחת". כלומר בשפה של הפיכת האישה לאוביקט שנועד להנאת הגבר. והינה התוצאה שבחור טוב שכתב את האשכול- יש לו תכונת אופי טובה, הוא צדיק בסדום- וחושב שמשהו לא בסדר איתו!. תמשיך להיות אדם טוב, ותלך רק עם האישה שאתה אוהב- ואל תשכח לרגע שנשים הן בני אדם בדיוק כמוך. "חיית מין" וכך הלאה זה הכל שטויות במיץ ורעה חולה של התרבות הזאת.
ישן 02-04-2014, 09:30
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "איתמר אתה צודק לחלוטין. רק..."

שטויות במיץ.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
איתמר אתה צודק לחלוטין. רק שלצערינו מעטים הם החושבים כמוך, כמוני, וכמו הבחור שכתב את האשכול. בתרבות של היום אנשים רבים רואים בסקס משחק ותו לא. זו תרבות של החפצת גברים, תרבות שמעריכים גברים בעיקר לפי מראה ולא לפי מחשבה או מעשים. לכן הרבה פעמים במודע או לא במודע ישר למראה גבר יש הערכה שלו לפי אברי גופו ובקיום יחסי מין מתרחש תהליך שבו המין הוא המרכז והוא החשוב, ונועד לספק בעיקר את האשה. שוב, לא בכל המקרים. אבל באמת, תסתכל מסביב- שיחה סטנדרטית של בחורות וזה מתחיל מגילאי תיכון- "איזה שווה זה ואיזה ציצים ואיזה תחת". כלומר בשפה של הפיכת הגבר לאוביקט שנועד להנאת האשה. והינה התוצאה שבחור טוב שכתב את האשכול- יש לו תכונת אופי טובה, הוא צדיק בסדום- וחושב שמשהו לא בסדר איתו!. תמשיך להיות אדם טוב, ותלך רק עם האישה שאתה אוהב- ואל תשכח לרגע שנשים הן בני אדם בדיוק כמוך. "חיית מין" וכך הלאה זה הכל שטויות במיץ ורעה חולה של התרבות הזאת.

הנה, תיקנתי את התגובה שלך. עכשיו היא שגוייה בדיוק באותה מידה, אבל קצת פחות דוגמתית.

סקס זה כיף. גברים נהנים מזה, נשים נהנות מזה. אני באמת לא מבין את היחס הכאילו טאבו למין ומיניות..

אנשים שונים נותנים לסקס מקום שונה ביחסים החברתיים, הרומנטיים והזוגיים שלהם. חלק רואים בזה משהו יותר קדוש, חלק רואים בזה פעילות ספורטיבית, אלה התייחסויות קיצוניות, רוב בני האדם נמצאים איפשו באמצע. ואם יש בזה אלמנט של החפצה, אז הוא הדדי לחלוטין, פשוט נשים עושות את זה יותר באלגנטיות ובשקט.

וההסתכלות הזאת על בנות המין השני כאבר מין מהלך, זה משהו ששמור לאותם ילדים שכשהיו קטנים פחדו מבנות, ואז הגיעו לגיל ההתבגרות וגילו שבנות זה מעניין, ולא יודעים איך להתמודד עם עצמם. לא שגברים נורמאלים לא מסתכלים על מישהי ואומרים "יואו איזה תחת" אבל הם מבינים שחוץ מתחת היא גם בת אדם...
ישן 04-04-2014, 13:57

קרוז,
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "שטויות במיץ. [QUOTE=Emma..."

לא מדובר בגישה של טאבו למיניות אלא באופן הסתכלות טיפה שונה על מיניות. עצם זה שרוב בני האדם כיום נמצאים במקום מסוים על הסקאלה שאתה מציע שבין יחס לזה כקדוש או כספורט זה לא הופך את גישתם לגישה הנכונה. כשרוב האנשים עושים משהו או מקבלים משהו- זה לא מדד לכך שאותו משהו חיובי ונכון. הדברים הכי טובים הרבה פעמים הגיעו ממקומות יוצאי דופן. ככה שאם מישהו טיפה שונה בעיני זה סימן טוב בדרכ. בנוסף יש תרבות שלמה של החפצת נשים, תפתח עיתון, מגזין, טלויזיה, פרסומות, מוזיקה,חדשות לא משנה מה- ותראה איך נשים מוצגות( באופן פרובוקטיבי, סטריאוטיפים וכך הלאה) לעומת הייצוג של הגברים. ואני לא מדברת אפילו על האופנה הזאת ששוטפת את הנוער של אונס נערות ע"י נערים. יש לנו בעיה חמורה בתרבות הזאת. עובדה שהבחור כאן כתב ש"מביך" אותו זה שהוא מעדיף סקס עם מישהי שיש לה משמעות לגביו. כאילו זה לא בסדר.
ישן 07-04-2014, 07:14
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "קרוז,"

אני חושבת שאת בוחרת להסתכל על מין בצורה מאד מסויימת, והצורה שאת חושבת שאנשים רואים מין נכונה אולי לגיל ההתבגרות ותחילת שנות ה-20 גג. רוב רובם של האנשים רואים סקס כחלק (משמעותי יותר או פחות, יש תלות גם בהורמונים) מהחיים. חלק מהנה מהם. למעט מקרי אונס, יחסי מין בד"כ מתבצעים בהסכמה, וברוב המקרים זה גם בין שני בגירים. יחסי מין הם לא החפצה של נשים, כמו שהם לא החפצה של גברים.
פותח האשכול אולי הרגיש מוזר, אבל הוא ממש ממש לא לבד. אני מכירה רבים כמוהו. עניין של העדפה. יש גברים ונשים שיהנו ממין מזדמן. פשוט מהאקט עצמו, ויש כאלה כמוהו (וכמוני) שאם אין מערכת יחסים אינטימית ורגשית, המין הוא עבורם סתמי וחסר כל פואנטה. זה בסדר וזה בסדר.
לדעתי, לא צריך להתנזר עד שמוצאים את "האחד" או "האחת", בעיקר כי בכלל לא בטוח שיש רק אחד או אחת... אם מישהי מרגישה בנוח לקפוץ למיטה עם הבחור שפגשה בפאב, שיבושם לה. אם מישהי אחרת רוצה להתנזר עד החתונה - שיבושם גם לה. כנ"ל הפוך לגבי גברים. לא ברור לי מי שם אותך לשפוט איזו גישה נכונה, ולמה בדיוק צריך לעשות ממין ומיניות איזה שהוא גביע קדוש. מתאימה לך דרך מסויימת? אחלה. את לא צריכה לשפוט את שאר האנושות שמתאימה להם דרך אחרת, וההודעות שלך בנושא הן סופר-שיפוטיות.

לפותח האשכול - אתה בסדר גמור. מה שכן, יש גם מצב (פסיכולוגי-רפואי) של חרדת ביצוע. אם אתה מגיע למצב אינטימי עם בחורה שאתה מרגיש איתה טוב ובנוח, ואתה חושב שאיתה דברים כן אמורים לעבוד, ועדיין יש בעיות, ממליצה לך לפנות לרופא המשפחה על מנת שיפנה אותך לייעוץ מתאים. במקרה כזה, אגב, שווה גם לשתף את בת הזוג, על מנת שתהיה חלק מהתהליך שיוביל לפתרון.

אבל דברים אלו נכתבו בעיקר עבור הכלל. אתה עוד ממש ממש ממש לא שם. קודם תמצא את זו שתאהב, ואני מאחלת שזה יקרה במהרה (והיא ממש לא חייבת להיות "חיית מין", מישהי סולידית כמוך יכולה להתאים לך הרבה יותר)

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 07-04-2014, 09:43

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "גברת,"

ציטוט:
בתרבות של היום אנשים רבים רואים בסקס משחק ותו לא. זו תרבות של החפצת נשים, תרבות שמעריכים נשים בעיקר לפי מראה ולא לפי מחשבה או מעשים. לכן הרבה פעמים במודע או לא במודע ישר למראה אישה יש הערכה שלה לפי אברי גופה ובקיום יחסי מין מתרחש תהליך שבו המין הוא המרכז והוא החשוב, ונועד לספק בעיקר את הגבר.

ציטוט:
בנוסף יש תרבות שלמה של החפצת נשים, תפתח עיתון, מגזין, טלויזיה, פרסומות, מוזיקה,חדשות לא משנה מה- ותראה איך נשים מוצגות( באופן פרובוקטיבי, סטריאוטיפים וכך הלאה) לעומת הייצוג של הגברים. ואני לא מדברת אפילו על האופנה הזאת ששוטפת את הנוער של אונס נערות ע"י נערים. יש לנו בעיה חמורה בתרבות הזאת.

אני לא רוצה להתייחס בצורה עניינית לדברים שאמרת, כי זה פורום מה שבלב, וטלי כבר הספיקה לגעור בי להתנהג יפה, אז אני אפגין איפוק.
ישן 07-04-2014, 10:24

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "נו ו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
...בתרבות של היום אנשים רבים רואים בסקס משחק ותו לא. זו תרבות של החפצת נשים ...

אמרתי תרבות של החפצה. אם היא גוררת לראיה מסוימת לגבי סקס מבחינתי היא לא נכונה,לא מוסרית ולא בריאה.

אנא נמקי:
1. איך בדיוק אנשים שרואים בסקס משחק ותו לא, קשור להחפצת נשים? כי בד"כ זה הדדי, ובמודע. (גם אם זה לא בתת מודע... )

2. למה ראייה של סקס כמשחק ותו לא, היא " לא נכונה,לא מוסרית ולא בריאה." ?

3. מה זה החפצת נשים? לראות באשה מושא לתשוקה? את לא רואה בבני אדם מושא לתשוקה מידיי פעם? ומה לא נכון,לא מוסרי ולא בריא בזה? ושימי לב שאת באה בטענות פה לאלוהים שככה הוא ברא את בני האדם...

אגב, בהתייחס ל3 אני לא מבין למה בעינייך להתייחס לאשה כמושא לתשוקה, או "אובייקט מיני" כמו שאת קוראת לזה, מוריד במשהו ממנה או מערכה? אין שום מניעה שמישהי תהיה אינטליגנטית, מוכשרת, וכוסית על... יש שיאמרו להפך, שזה עדיף...

אם את מחפשת לך זרם בפמיניזם להצטרף אליו, אני ממליץ על זה: http://en.wikipedia.org/wiki/Lipstick_feminism
הן לפחות מתגלחות
ישן 07-04-2014, 12:18
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "גברת,"

לא, פשוט לא.
אנשים מתבגרים, וזה שמשכו למישהי בצמות או בפס של החזיה מאחורה בכיתה ז', או התפארו ב"כיבושים" כאלה ואחרים (ברובם דמיוניים, כן? ) לא אומר שכשיתבגרו ויעברו את גיל הטיפשעשרה הם לא יתייחסו לנשים בכבוד, יראו בהן אובייקטים וישחקו בהן כמו בצעצועים. לא. רוב הגברים הנורמטיביים לחלוטין כיום עשו בדיוק את הדברים האלה בשנות ההתבגרות-סוערות-ההורמונים, התיישבו בדעתם, מצאו להם את בחירת ליבם, מיסדו את הקשר והם בעלים ואבות נפלאים. למה? כי זו דרך הטבע. מתבגרים ומפסיקים לעשות שטויות שעושים בגילאים צעירים.
וכן, את לא ממציאת המוסר והמופקדת עליו, עברנו את הימים בהם החברה היתה פוריטנית והפעם הראשונה שגבר ואישה נגעו זה בזה היתה להחזיק ידיים אחרי האירוסין, והפעם הראשונה שב-א-מ-ת נגעו זה בזה היתה בליל הכלולות. זה לא הופך את החברה לפחות מוסרית. לנשים, כמו לגברים, יש יכולת בחירה. הן יכולות להחליט שהמשחקים של תחילת שנות ה-20 נאים להן, ולהשתתף, והן יכולות להחליט שלא. זה גם זה לגיטימי. זה גם זה מוסרי.

סקס הוא דבר נפלא. בשבילי הוא נפלא כחלק ממערכת יחסים, ובשביל חברה נורא טובה שלי הוא היה נפלא גם בשירותים של מועדון כשהיא היתה בת 19. והנה, היא כבר לא מחפשת מין מזדמן בשירותי מועדונים. היא השתנתה, התבגרה, והיום יש לה בן בון-בון בן שנה וקצת. כל אחד והשקפת העולם שלו, וכל השקפת עולם, כל זמן שהיא לא כופה על אף אחד לעשות דברים שהוא לא מעוניין לעשות אותם, ולא כוללת חסרי ישע - לגיטימית.

סקס כמשחק הוא לא תרבות של החפצה. לא של נשים ולא של גברים. גם הפרסומות למיניהן (יש גם דוגמנים גברים, למקרה שלא שמת לב). איש לא כופה על דוגמנית לפרסם משהו. היא תמיד יכולה לומר לא. אני בעד לאפשר לכל אשה את אפשרויות הבחירה שלה, ולא להחליט עבורה מה נכון או לא או מה מוסרי ומה לא.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 07-04-2014, 12:43

טלי,
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא, פשוט לא. אנשים מתבגרים,..."

אנשים שרגילים למשהו יכולים להמשיך איתו עד אין קץ. אנשים מתבגרים- חלקם כן וחלקם לא. יש אנשים שאל תוך הצבא והאוניברסיטה ושנות השלושים והארבעים לחייהם יתרברבו בכיבושים- אישה היא לא פרס או חפץ שכובשים- וימשיכו להתרברב מול חבריהם ב"כיבושים", לשרוק לעוברות ושבות, לתת ציונים על אברי גוף של אישה, וגם לבגוד בנשותיהם לשם סיפוק צרכיהם המיניים. עוד דבר- הנוער של היום זה לא למשוך בצמה יותר- תתעדכני ותפתחי חדשות- זה פורנו, זה אונס וזה הפצת תמונות עירום של בנות מהשכבה. כן המשחקים משתדרגים. יש גברים דוגמנים- סבבה. כמה גברים לעומת כמה נשים את רואה בפרסומות ואיך הן מוצגות? באופן פרובוקטיבי, בעירום- ובאידאל יופי מסויים. את מי זה נועד לספק? עכשיו, אם את לא מבינה את דברי את יכולה לשאול אבל למה את מעוותת אותם? אמרתי שסקס זה רע ולא לעשות עד שמתחתנים? חייבתי מישהו לפעול בהתאם לתפיסתי שאותה כנראה לא הבנת? ואם את חושבת שאנחנו חיים בעולם שבו אף אחד לא מחפיץ נשים ואין הטרדה מינית על בסיס יומי ובכל מקום ואנשים מתבגרים אז תתפכחי מהאשליה. אז די. בואי נסכים שאנחנו לא מסכימות ונסגור עניין.
ישן 02-04-2014, 09:40

ציטוט:
במקור נכתב על ידי niceguy92
אני בחור רגיש אני פחות מתחבר למה שנתפס כגברי :מכוניות ספורט סקס..
מביך לכתוב, אבל אני חושב שבסקס לדוגמא אני לא ממש נהנה אם אין לי רגשות כלפיי הבחורה.
כאילו יכול להיווצר אצלי חשק לבחורות יפות אבל כשזה מגיע לאקט עצמו אני לא מרגיש שאני באמת רוצה ואז אני פשוט מנסה להשקיע בשביל הבחורה.

מעניין אותי לדעת עם יש עוד אנשים במצב שלי? מישהו מזדהה מכיר שמע על מקרים כאלו? כי אני לא בטוח ב100% שעם בחורה שאני כן אוהב אני כן אתפקד מצויין :]

וזה גם מעלה תהיות בנוגע פערים בין גבר טיפוסי לביני, האם זה פחות מושך בחורות ככה? האם אני נתפס כנשי שאני ככה?
מה אתם חושבים?

בסקס יש מרכיב פסיכולוגי מאוד גדול, אצל כולם... גם כאלה שהם יענתו "זייני על" אז אצלהם המרכיב זה האגו שלהם... יש גם מרכיב פסיכולוגי מאוד מרכזי ב"תפקוד מיני".

אני חושב שזה משעמם להיות עם מישהי שאתה לא נמשך אליה מעבר לרמה הפיזית... אני חושב שאתה נורמלי לגמרי, אולי דברים קצת אחרים "עושים לך את זה" אבל זה לא משהו כזה מיוחד... או במילים אחרות אל תדאג

אני יכול לתת לך עצה לחיים: אל תעשה דברים שאתה לא שלם איתם, זה תמיד מבאס בסוף.

------ - - - - -- -

אגב, ואל תגלה לאף אחד, יש משהו שמאוד מדליק בחורות מסוימות, בלהיות "המישהי המיוחדת" של מישהו שבאופן כללי "לא שם זין על אף אחת".

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 02-04-2014 בשעה 09:44.
ישן 04-04-2014, 18:55
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
תודה רבה חבר'ה אני שמח לראות פה תגובות

מרגיש שהצלחתי להחיות פה קצת את הפורום, אז ככה :]
charm קודם כל תודה על התגובה, אני יודע שאתה ותיק פה וגם אני פה כמה שנים טובות.

מבחינת בתול או לא.. בגיל תחילת 15 הייתה לי חברה הרבה זמן והיא רצתה לנלך עד הסוף ובשלב מסוים עצרתי אותה כי הרגשתי שאני עדיין צעיר וגם היו לנו המון ריבים ולא הרגשתי שאני אוהב אותה.
העדפתי לעשות את הפעם הראשונה עם מישהי שאני אוהב כי האמנתי שככה צריך לחוות את זה, וככה גם הסקס עצמו יהיה הכי טוב.
השאיפה היא כמובן לעשות סקס רק עם בנאדם שאתה אוהב (מסכים איתך איתמר) ועם זאת הגעתי לגיל כבר 21 ולמרות שבמהלך השנים היה לי ניסיון מיני מספק (לעשות הכל במיטה חוץ מהחדירה עצמה)
רציתי להתנסות גם בזה, ובמקרה הזה זו הייתה מישהי שהיינו חברים חודש - חודשיים,מאוד חיבבתי אותה אבל לא אהבתי אותה ולא נמשכתי מאוד, ואולי פה הייתה הטעות שבאה לידי ביטוי במה שציינתי למעלה ^ ^

אחרי הבחורה הזאת הייתה את הבחורה "חיית מין" את זה אני יודע משיחות שהיו לי איתה ועם אנשים שמכירים אותה, כל אחד מעדיף משהו שונה בסקס, וכשבחורה ישר פותחת רגליים ואומרת לך יאללה בו.. - לי זה לא עושה את זה, אלה להפך זה ממש מוריד לי, ואני חושב שבגלל זה גם בפעם הזאת לא עמד לי כמו שצריך. (המבוכה בלדבר על זה בחופשיות חה חה חה)

וכן יש פה חשש קטן שאולי גם עם בחורה שאני אוהב זה יקרא, אבל הוא חשש קטן בגלל זה התעניינתי אם יש פה אנשים שהיו או מכירים כאלה במצב דומה לשלי :]

אמה תודה רבה על המחמאות, ומה שמביך אותי יותר זה העיניין שלא תיפקדתי טוב במיטה. זה שאני מעדיף סקס עם בחורה שאני אוהב - אין ספק!! ואחרי הניסיון שהמועט שהיה לי בהחלט בפעם הבאה אהיה עם מישהי שאני מאוד אוהב, כל דבר שנעשה עם יותר רגשות נהיה איכותי יותר!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר