לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2014, 17:02
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
למה חלונות 8+ זו המערכת הכי מטופשת בעולם?

1)ממש הארחים זה הממשק הכי הזוי שקיים לעכבר+מקלדת, יותר דפוק ממשק DOS.
2)אין מצב אדמין, אתה אדמין אבל רק בכאילו, תחליטו מייקרסופט אדמין או לא?! אני רוצה להיות רוט, כמו בלינוקס מה אסור לי?!
למה זה ממש בעייתי? כי יש תוכנות שלמרות שלא נותנות כלשהן בהתקנה מותקנות בצורה רעה עקב בעיות של הרשאות(נתקלתי במקרים כאלה).
3)אני רוצה להתקין דרביבר שלא אושר על ידי אלוהי המייקרסופט, למה לא לשאול אותי האם אני בטוח, ולתת לי לעשות מה שבא לי? למה להסתיר את האופציה אין לי מושג איפה?! ולמה זה דורש ריסט למחשב?!
4)אלוהים ישמור למה נהיה כל כך קשה להפוך את הלפטופ שלי לנקודת גישה אלחוטית? (לא אילו הדברים שהרחיקו משתמשים מלינוקס?)
ואלה הדברים שמצאתי אחרי חודש של עבודה עם המערכת בטח יהיו עוד..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2014, 17:28
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "למה חלונות 8+ זו המערכת הכי מטופשת בעולם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
1)ממש הארחים זה הממשק הכי הזוי שקיים לעכבר+מקלדת, יותר דפוק ממשק DOS.
2)אין מצב אדמין, אתה אדמין אבל רק בכאילו, תחליטו מייקרסופט אדמין או לא?! אני רוצה להיות רוט, כמו בלינוקס מה אסור לי?!
למה זה ממש בעייתי? כי יש תוכנות שלמרות שלא נותנות כלשהן בהתקנה מותקנות בצורה רעה עקב בעיות של הרשאות(נתקלתי במקרים כאלה).
3)אני רוצה להתקין דרביבר שלא אושר על ידי אלוהי המייקרסופט, למה לא לשאול אותי האם אני בטוח, ולתת לי לעשות מה שבא לי? למה להסתיר את האופציה אין לי מושג איפה?! ולמה זה דורש ריסט למחשב?!
4)אלוהים ישמור למה נהיה כל כך קשה להפוך את הלפטופ שלי לנקודת גישה אלחוטית? (לא אילו הדברים שהרחיקו משתמשים מלינוקס?)
ואלה הדברים שמצאתי אחרי חודש של עבודה עם המערכת בטח יהיו עוד..
זה הכל חלק מה-grand master-plan של מיקרוסופט לדפוק אותך.

רק... אפשר לתרגם את סעיף 2 לעברית? כי אני לא מבין מה הולך שם...

ו...מה הבעיה שלך עם 3? אתה טוען שלא מספיק ללחוץ Install בחלון ששואל אותך?
אולי אתה מתבלבל בין דרייבר שלא חתום בכלל, לבין דרייבר שלא אושר על ידי MS?
אני די בטוח שאין מצב שדבר כזה יקרה, אבל אני שואל ליתר ביטחון.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-04-2014, 17:50
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]1)ממש..."

2 אתן לך דוגמא.
התקן 7ZIP, כנס לאפשרויות ונסה להגדיר לו איזה סיומות הוא פותח, ספר מה קורה.. זה סתם דוגמא שאני זוכר, נתקלתי בדברים יותר מעצבנים, מה שקורה זה שהוא כאילו שינה משהו, אבל באמת לא עשה כלום, ורק כאשר אתה מריץ את התוכנה כאדמין זה עובד.. למה? למה אין שגיאה? נאדה.. (ומה המשמעות בכלל להריץ תוכנה בתור אדמין?! אני הרי אדמין!! )
http://www.tekrevue.com/tip/how-to-...l-in-windows-8/
(ואין דרך לעשות זאת בניגוד ל7, ב8 אם עושים זאת הורסים את ממשק הארחים).
3. הוא בכלל לא הציעה לי את החלון הזה, זו תוכנה להדמיית אימג לדיסק וורטואלי, הוא פשוט זרק שגיאה כלשהי לא אינפרמוטיבית בסיום ההתקנה(נחשתי שזה קשור לדריבר), אני רוצה בכל זאת אפשרות להתקין, למה ב7 ובXP כן יכולתי? לאחר הביטול, ואפשור של התקנת דריבר לא חתום ע"י מיקרסופט רק אז הוא הופיעה לי השאלה האם אני מעוניין להתקין דריבר שלא אושר ע"י מייקרוסופט.. (ואני חשבתי שבטלתי את וודוא החתימה..), מסתבר שבכלל נתתי אפשרות שישאל אותי==>כמו שהיה ב7+XP..
הנה זו התוכנה
http://www.magiciso.com/tutorials/m...sc-overview.htm

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 23-04-2014 בשעה 18:13.
ישן 23-04-2014, 19:13
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "2 אתן לך דוגמא. התקן 7ZIP,..."

ציטוט:
2 אתן לך דוגמא.
התקן 7ZIP, כנס לאפשרויות ונסה להגדיר לו איזה סיומות הוא פותח, ספר מה קורה.. זה סתם דוגמא שאני זוכר, נתקלתי בדברים יותר מעצבנים, מה שקורה זה שהוא כאילו שינה משהו, אבל באמת לא עשה כלום, ורק כאשר אתה מריץ את התוכנה כאדמין זה עובד.. למה? למה אין שגיאה? נאדה..
כי 7-Zip בולע את השגיאה באופן שקט. מה ווינדוס 8 אשמה שהם מתעלמים מזה שהפעולה לא הצליחה? אמירה נכה לחלוטין שמתחרה בכל השטויות שכתבת בפורום תכנות לאורך השנים.
כתבתי תוכנה שעושה:
קוד:
#include <cstdio> using namespace std; int main() { FILE * f; f = fopen("input.txt","r"); char buf[256]; fread(buf, 1, 255, f); buf[255] = '\0'; printf("%s\r\n", buf); fwrite("XXXXX", 1, 5, f); fclose(f); return 0; }

כמובן שלא בדקתי את ערך החזרה של fwrite ולא בדקתי ferror אחרי הקריאה. #@TR%W$TYRHRTTBYSFDERVWRYWR
חוצפה@@!@!!@#@!
אז מה אם פתחתי קובץ לקריאה, ניסיתי לכתוב אליו, ואפילו לא בדקתי אם הפונקציה הצליחה?!?!
למה ווינדוס 8 לא מקפיץ לי חלון שאומר את זה?!?!#?#?

אתה מוזמן לנסותאת הקוד הזה. ספר לי מה קורה לא בווינדוס 8.
הנה, נסה פה, מר מומחה: http://www.compileonline.com/compile_cpp11_online.php

ציטוט:
(ומה המשמעות בכלל להריץ תוכנה בתור אדמין?! אני הרי אדמין!! )
לך לגוגל. חפש UAC. למד קצת. זה לא חדש. ה-CTP של ויסטה יצא ב-2005. אתה חי בעבר הפרהיסטורי.
"אני הרי אדמין!!1111111" - לא.
הייתי אומר לך משהו בסגנון זה שה-TOKEN_ELEVATION_TYPE הוא TokenElevationTypeLimited במצב כזה, ואין לך הרשאות מלאות של אדמין, אבל זה יהיה די מיותר. ממילא אין לך כוונה או יכולת לקרוא מעבר לשטויות של "tekrevue" (לא שאני מערער על כך שמדובר במקור מתקדם ביותר!), שכמובן לא נכונות ולא עובדות.

ציטוט:
שטויות במיץ עגבניות. בווינדוס 8 אין Local Security Policy תחת Administrative Tools. או בכלל. היישומון הזה לא זמין ב-MMC. רק ב-Windows 8 Pro זה קיים. בווינדוס 8 (לא פרו) אתה יכול לערוך את ה-registry ידנית.

ציטוט:
(ואין דרך לעשות זאת בניגוד ל7, ב8 אם עושים זאת הורסים את ממשק הארחים).
רק למשתמש שהוא אדמין. עם UAC מכובה אתה עדיין יכול להריץ אפליקציות מטרו ממשתמש שאיננו אדמין.

ציטוט:
3. הוא בכלל לא הציעה לי את החלון הזה, זו תוכנה להדמיית אימג לדיסק וורטואלי, הוא פשוט זרק שגיאה כלשהי לא אינפרמוטיבית בסיום ההתקנה(נחשתי שזה קשור לדריבר), אני רוצה בכל זאת אפשרות להתקין, למה ב7 ובXP כן יכולתי? לאחר הביטול, ואפשור של התקנת דריבר לא חתום ע"י מיקרסופט רק אז הוא הופיעה לי השאלה האם אני מעוניין להתקין דריבר שלא אושר ע"י מייקרוסופט.. (ואני חשבתי שבטלתי את וודוא החתימה..), מסתבר שבכלל נתתי אפשרות שישאל אותי==>כמו שהיה ב7+XP..
הנה זו התוכנה
http://www.magiciso.com/tutorials/m...sc-overview.htm
בעיה שלך. לי הוא כן הציע. במקרה אני משתמש בתוכנה הזאת, אז אני כבר יודע את זה.
אבל הנה, התקנתי את הגרסה העדכנית מהאתר שלהם:

...והכל פועל מצוין.

הפתעה!
זה בדיוק מה שכתוב באתר של מיקרוסופט שיקרה אם אני מתקין דרייבר שלא קיבל אישור WHQL!
Installation of Non-WHQL-Class Driver Packages
טירוף!
יש'ך בעיות. אתה חי בסרט. לך טפל בעצמך.

ישן 23-04-2014, 19:27
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "2 אתן לך דוגמא. התקן 7ZIP,..."

ציטוט:
אמאל'ה!
עוד עריכה בה הוספת עוד שטות!

זה מזכיר לי משהו...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-586367-#post4489594
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...067#post4194260

מנהלי הפורום צריכים לבטל לך את האופציה לערוך הודעות ולו רק כדי לחנך אותך לחשוב טיפה לפני שאתה שולח הודעות...

אבל אם כבר אנחנו בקטע של להעלות תמונות, יאללה בלאגן:

http://msdn.microsoft.com/en-us/magazine/cc163486.aspx

טוב, נו. זה כולה מינואר 2007. עוד לא התעדכנת בחידושים הטכנולוגיים מאז. 7 שנים זה לא מספיק זמן...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר