לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2014, 13:13
  cosec cosec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
לא הראשון שלה

שלום,
אני מודע לכך שאני הלך לצטייר כמשוגע/פרימיטיבי אבל אני חייב ייעוץ.
אני (בן 25) וחברה שלי (בת 23) כבר שנה ביחד, היינו ידידים לאורך תקופה של שנה וחצי לפני כן ובמהלך התקופה הזו היא עדיין הייתה עם האקס שלה.
הוא היה הראשון שלה ואני פשוט לא מצליח להתגבר על העובדה שהיא הייתה עם גבר אחר, זה מוציא אותי מדעתי ולא נותן לי מנוח.. הייתי בטוח שהזמן יעשה את שלו אבל זה הופך לי הבטן בכל פעם שאני חושב על זה (וזה קורה בטרידות שבועית לכל הפחות). אני מודע לעובדה שהסיכוי שלי לפגוש בחורה בתולה בגילי הוא אפסי אבל אני תוהה אם העובדה שזה כ"כ מפריע לי, היא כי במהלך פרק הזמן של השנה וחצי שהיינו ידידים היא זרקה לי שניים-שלושה משפטים שחרוטים לי בזיכרון- משפט על איזה סופ"ש שהם שכבו מלא, או על פעם אחת שהם עשו את זה באוטו.
אני מניח שהעצה הראשונה שתתנו לי הוא לשתף אותה, ובכן דיברנו על הנושא רבות.. היא מבחינתה מדחיקה את העובדה שהוא היה קיים ואומרת לי את הדברים שגבר צריך לשמוע "שאני הראשון שלה, שמה שהיא עשתה איתו זו לא אהבה" ובאותם רגעים זה עוזר, אבל זה לא משנה כלום בטווח הארוך.
אני כבר לא יודע מה לעשות, מרגיש לי שהיא "משומשת/פגומה" (בנות בבקשה אל תקטלו אותי) וזו הרגשה שאני יודע בכל כולי שלא תעבור בחיים (אלא אם כן ימציאו מתישהו מכונת זמן). זה מפריע לי עד לרמה שאני חושב על פרידה אבל באמת שאני אוהב אותה.
מה עושים??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2014, 19:44
  American Eagle American Eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
יש 2 אפשרויות וכל אחת השלכות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cosec שמתחילה ב "לא הראשון שלה"

1. להישאר איתה- זה לא באמת חשוב מה היא עשתה כשלא הייתם ביחד. תצטרך לטפל בעצמך, ולבדוק עם יועצים ופסיכולוגים מה הטיפולים המוצעים. האהבה כביכול אמורה לכסות על הפגיעה והמחשבה על מה שהיא עשתה.
דעתי האישית? זה קצת כמו לקחת תרופות נגד תוקפנות לנשים למשל, זה בא להשתיק\להרגיע את זה. אבל האידיאולוגיה כלפיהן תישאר, הדעות על המצב (לדעתי בלבד!) יישארו. במצב שלך- זה עשוי לעזור, אבל אין שחור ולבן, זה יהיה טוב לצד הרע ותלוי כמה אתה אוהב אותה ומוכן להשקיע. מנסיון, לנסות להישאר איתה עם הרגשות הרעים מוכלים בתוכך יוביל לך להתנהגות כזו שתיצור או תעודד פרידה של מי מהצדדים, או תעורר וויכוחים וריבים מיותרים.
אף פעם לא ניסיתי טיפול כזה- זו דעתי הלא מנוסה.
מה שכן תהיה לך אהבה.

2. להיפרד- השאלה כמה זה חשוב לך, אולי עוד נסיון ביחסי מין יביא לך יותר בטחון והסתכלות אחרת על זה. ואז תוכל לנסות בשלב מאוחר ומנוסה יותר , להיכנס לקשר עם אחרת שאין אליה משקעים (מה שתיארתה שהחברה שלך סיפרה על כמה היא שכבה עם האקס והכל ומה שזה גרם לך אני קורא לזה משקע).
נשאלת השאלה כמה אתה אטרקטיבי בעיני נשים- כמה הייתה אטרקטיבי לפני שנכנסתה לקשר- זה ייתן לך מושג כמה זמן תהיה לבד מהפרידה עד שתמצא מישהי. במצב בו אתה לא אטרקטיבי יכול להיות מצב שתהיה לבד זמן רב, דבר שיפגע בך מאוד לנוכח העובדה שחברה שלך הפרודה הטרייה כבר תהיה בקבוע עם אחר, תצטרך גם להיגמל מסקס שזה די קשה וגם להתגבר על המחשבות שהיא עם אחר.
תזכור שאף אחד לא מבטיח לך שתמצא מישהי וכמה נסיון תצבור ואיך תהיה החברה הבאה, וזה תלוי בך בנתונים שלך ובכמה אלוהים הקדוש מתנכל אליך.
גם אם אתה לא אטרקטיבי וחשוב לך להפרד זה בסדר, אני עשיתי ככה עם האקסית. עברתי אחרי זה גיהינום ואני משלם על זה עד היום, אבל לפחות אני לא חי בשקר. כמו כן אני מקרה מיוחד ולדעתי (לדעת הבנות) נמוך בנתוניו מגבר ממוצע אז בערבון מוגבל תתייחס לזה.
כמו כן העניין עם המשקעים כלפי החברה מזכיר לי את הקשר שלי עם חבריי הטובים לשעבר ,אליהם היו לי משקעים רבים. בסופו של דבר הקשר איתם התנתק.

אני לא אומר מה יותר טוב, זה תלוי בך.

נערך לאחרונה ע"י American Eagle בתאריך 08-12-2014 בשעה 19:46. סיבה: שגיאת כתיב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר