לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2014, 23:59
  tobenary tobenary אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
עדכון תוכן קובץ במלל חדש לכמה מחשבים במקביל

היי.
הבנתי איך אני שולח ומקבל קובץ למחשב לינוקס דרך חלונות
קוד:
So to copy the file /etc/hosts from the server example.com as user fred to the file c:\temp\example-hosts.txt, you would type: pscp fred@example.com:/etc/hosts c:\temp\example-hosts.txt To send (a) file(s) to a remote server: pscp [options] source [source...] [user@]host:target So to copy the local file c:\documents\foo.txt to the server example.com as user fred to the file /tmp/foo you would type: pscp c:\documents\foo.txt fred@example.com:/tmp/foo

עכשיו אני מנסה להבין איך אני עורך את הקובץ ששלפתי מהלינוקס ומחזירו מעודכן.

דוג

אני רוצה קובץ שאומר למחשב לצפצף בשעה 3
הוא נמצא בתקייה X
עכשיו אני רוצה לומר למחשב לצפצף בשעה 4
אני אמור לקחת את ההגדרות שלו, לשנות את פנים התוכן ולהחזירו למחשב.
ההוספה תמיד תעשה במקום מוגדר מראש:
למשל:
שורה שלישית
מוסיפים
}
TEXT
,{

חפרתי.... רעיונות מישהו/י
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2014, 08:54
  tobenary tobenary אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כן, היא רצה בכל מערכת הפעלה..."

קוד:
{ "pools" : [ { "url" : "stratum+tcp://XYZ.scryptominers.com:3336", "user" : "cABC", "pass" : "XXX" }, { "url" : "stratum+tcp://eu2.multipool.us:7777", "user" : "cmSAE", "pass" : "x" }, { "url" : "stratum+tcp://us-east2.multipool.us:7777", "user" : "cmSAE", "pass" : "x" }, { "url" : "stratum+tcp://p.cryptopoolmining.com:4555", "user" : "MFG", "pass" : "x" } ], "auto-fan" : true, "auto-gpu" : true, "gpu-fan" : "40-100", "temp-cutoff" : "93", "temp-overheat" : "85", "temp-target" : "75", "api-allow" : "W:127.0.0.1,W:0/0", "api-port" : "4029", "expiry" : "120", "failover-only" : true, "kernel-path" : "/usr/local/bin", "log" : "5", "queue" : "1", "scan-time" : "60", "scrypt" : true, "gpu-threads" : "2", "gpu-engine" : "1055", "gpu-memclock" : "1500", "gpu-powertune" : "10", "intensity" : "13", "temp-hysteresis" : "3", "vectors" : "1", "worksize" : "256", "lookup-gap" : "2", "shaders" : "2048", "thread-concurrency" : "8192" }

כל פעם שיש אתר חדש, אני צריך לעדכון ל 20 ומשהו מחשבים את מה שדיברתי עליו. וזה מתיש....
ישן 16-04-2014, 09:34
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tobenary שמתחילה ב "[CODE]{ "pools" : [ { "url" :..."

הנתונים שאתה מעוניין להכניס כתובים בתוך הקוד (hard coded) וצריך לערוך אותם לפני ההרצה. אם אתה רוצה לטעון אותם משורת הפקודה, אפשר לעשות גם את זה...

קוד PHP:
<?php

$srcfile 
'src.json'// file name of JSON file to process
$destfile 'dest.json'// file name to write the output JSON into

$src file_get_contents($srcfile); // try to read source JSON file

if (!$src)
        die(
"Unable to open source file $srcfile\n"); // if can't open source file, bail out

$arr json_decode($srctrue); // parse the JSON into an array

$newpool = array("url" => "stratum+tcp://XYZ.scryptominers.com:8888""user" => "ABCx""pass" => "XYZ"); // put new pool into an array

$arr['pools'][] = $newpool// append new array into array 'pools'

$newjson json_encode($arrJSON_PRETTY_PRINT); // encode the array with the new pool back into JSON

file_put_contents($destfile$newjson); // save the newly created JSON file into the destination file

echo "Done.\n";

?>

ישן 23-04-2014, 23:10
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי tobenary שמתחילה ב "שימי. לא אמרתי שתשובתך לא..."

חוץ מלהחליף את שם הקובץ המקורי ואת שם קובץ המטרה שבראש הקובץ, ואת הערכים של הנתונים שאתה רוצה להכניס לקובץ בצורה אוטומטית (מה ש: url, user, pass מצביעים עליהם) - ולהריץ (php script-file-name.php), אתה לא צריך לדעת הרבה... למעשה זה כל מה שאתה צריך לדעת, לדעתי.

אבל מישהו כבר עשה לך אפליקציה כזו...

(אני מקווה שאתה מבין שלא יכולות להיות אפליקציות גנריות שיכולות לעשות כל דבר שאתה רק יכול לחשוב עליו לשימושך המסויים... דבר כזה סביר יהיה להניח רק אם מדובר בפורמט גנרי ופופולארי שאתה מנסה לערוך, ושהכלי הזה יהיה מספיק שימושי בשביל מספיק אנשים, בשביל שמישהו יכתוב אותו ויפרסם אותו...)

בכל מקרה, הגבתי לגולש "טום קרוז" שבא ושואל קושיות על מה שאתה רוצה לעשות, אחרי שהסברת את עצמך כבר מצויין, ואף קיבלת פתרון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר