לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2014, 10:08
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כל עוד זה נעשה בצורה מבוקרת,..."

אני מסכים לגמרי שלכל השיטות הנ"ל אין שום קשר למי באמת צודק, ומהבחינה הזו הן כולן מטומטמות. זו גם הסיבה שאתה לא רואה אנשים מיישבים סכסוכים במשחקי פינג פונג - כי זה לא קשור למי צודק, וכולם מבינים את זה. אבל לגבי ענפי ספורט "אלימים" המצב הוא אחר. קיים מין יצר חייתי כזה שאומר שזה לא באמת משנה מי צודק - מה שמשנה זה מי יכול לפוצץ את מי במכות. בעייני כניעה ליצרים כאלה היא נחותה.
שוב, אני לא חושב שMMA זה בריוני - אני מאוד נהנה לצפות ב-MMA ואפילו עשיתי בזמנו קצת BJJ (לצערי ממש קצת - חבר שיחד איתו החלטתי ללכת נקע את הקרסול והתבאסתי ללכת לבד). אבל מכיוון שמדובר בספורט שמכניס אנשים לסיטואציה אלימה, חשוב שזה יישאר משהו שעושים רק למטרות ספורטיביות. ברגע שזה הופך לכלי ליישוב סכסוכים, זה סתם ללכת מכות. אמנם בצורה חוקית ומבוקרת, אבל עדין ללכת מכות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2014, 10:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני מסכים לגמרי שלכל השיטות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אני מסכים לגמרי שלכל השיטות הנ"ל אין שום קשר למי באמת צודק, ומהבחינה הזו הן כולן מטומטמות. זו גם הסיבה שאתה לא רואה אנשים מיישבים סכסוכים במשחקי פינג פונג - כי זה לא קשור למי צודק, וכולם מבינים את זה. אבל לגבי ענפי ספורט "אלימים" המצב הוא אחר. קיים מין יצר חייתי כזה שאומר שזה לא באמת משנה מי צודק - מה שמשנה זה מי יכול לפוצץ את מי במכות. בעייני כניעה ליצרים כאלה היא נחותה.
שוב, אני לא חושב שMMA זה בריוני - אני מאוד נהנה לצפות ב-MMA ואפילו עשיתי בזמנו קצת BJJ (לצערי ממש קצת - חבר שיחד איתו החלטתי ללכת נקע את הקרסול והתבאסתי ללכת לבד). אבל מכיוון שמדובר בספורט שמכניס אנשים לסיטואציה אלימה, חשוב שזה יישאר משהו שעושים רק למטרות ספורטיביות. ברגע שזה הופך לכלי ליישוב סכסוכים, זה סתם ללכת מכות. אמנם בצורה חוקית ומבוקרת, אבל עדין ללכת מכות.

מה זה "כלי ליישוב סכסוכים", זה לא שביהמ"ש החליט לעשות גישור בין צדדים, וקבע שאם הגישור נכשל, שני הצדדים נכנסים לזירה.

אם יש הסכמה בין שני מבוגרים לעשות ספארינג עם מיגון, מה רע או פסול בזה?

-אגב, אני מוכרח לציין שספארינג 100% עם בנאדם שאתה שונא זה דבר אדיר.

לפני שנה השתתפתי באליפות הארץ בBJJ, הגעתי לחצי גמר, והתמודתי נגד יריב מקבוצה אחרת בארץ, במהלך הקרב סגרתי עליו חניקה אחורית, והבן זונה נשך לי את האמה, ירד המון דם, הקרב הופסק (ניצחון טכני מן הסתם) והחרא הורחק לצמיתות מהתחרות (לא יוכל להשתתף בשנים הקרובות), בעקבות הפציעה נאלצתי ללכת לביה"ח ולעבור בדיקות, וגם תפרים.

חודש אח"כ היה לנו סמינר בת"א, ובסופו עשינו ספארינג, יצא המזל שציוותו אותנו ביחד, רק כשנעמדנו אחד מול השני קלטתי שזה הבן זונה, נלחמתי כמו מפגר בספארינג, אבל גרמתי לנזק שבדר"כ אני לא גורם לחברים לאימונים, ונהנתי מכל רגע...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 08-05-2014 בשעה 10:55.
ישן 08-05-2014, 11:52
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אני מסכים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
לפני שנה השתתפתי באליפות הארץ בBJJ, הגעתי לחצי גמר, והתמודתי נגד יריב מקבוצה אחרת בארץ, במהלך הקרב סגרתי עליו חניקה אחורית, והבן זונה נשך לי את האמה, ירד המון דם, הקרב הופסק (ניצחון טכני מן הסתם) והחרא הורחק לצמיתות מהתחרות (לא יוכל להשתתף בשנים הקרובות), בעקבות הפציעה נאלצתי ללכת לביה"ח ולעבור בדיקות, וגם תפרים.

חודש אח"כ היה לנו סמינר בת"א, ובסופו עשינו ספארינג, יצא המזל שציוותו אותנו ביחד, רק כשנעמדנו אחד מול השני קלטתי שזה הבן זונה, נלחמתי כמו מפגר בספארינג, אבל גרמתי לנזק שבדר"כ אני לא גורם לחברים לאימונים, ונהנתי מכל רגע...

תראה, קודם כל אני לא עושה ספארינג עם אידיוטים... זה מסוכן לי, ולהם...

התחרתי בפעם האחרונה לפני עשור בערך (עוד לפני הגיוס), אבל אני עדיין מתאמן מידיי פעם (MMA), ואני בכושר סביר. אני מניח שאתה בכושר הרבה יותר טוב, אבל אני כמה קטגוריות משקל מעליך.

במקומך הייתי נזהר עם ההצעות האלה, קרב כמו שאתה מציע בד"כ נגמר בתוך 8.5 שניות....
ישן 08-05-2014, 09:19
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ספארינג עם בחורה זה בעייתי...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "הספארינג הזה, ככל שאתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
הספארינג הזה, ככל שאתם מרחיבים את הדיבור עליו, נשמע יותר כמו משהו שאפילו אני לא הייתי מוכנה לעשות.
בני הזוג חייבים להיות מאותו המין בשביל ה"תנוחה" הזאת?

כי לגברים יהיה קשה לייצר מכות בעוצמה של 100%, אז לרוב זה יסתכם בג'בים חלשים או לואו קיקים שבקושי משפיעים (אני באופן אישי מנסה להימנע מספארינג עם בחורות).

אך מנגד, BJJ עם בחורות זה משהו אחר לגמריי, כל התנוחות אפשריות, וכן, לפעמים זה קצת מביך (נניח ואתה בגארד של מישהי, או שאתה מנסה הכנעת צפון-דרום, ואני לא ארחיב...).

יצא לי לעשות ספארינג עם שחורה בBJJ, והיא לא הייתה פראיירית בכלל, אני בחור ששוקל 70 ומשהו ק"ג, והיא 40 ומשהו, והיא סגרה עליי את הגארד ובקושי הצליח לשבור אותו (ואני סגולה).

ואגב, BJJ זה הספורט הכי מחטב שראיתי בחיים שלי, אתה עובד שם על קבוצות שרירים שלא ידעתי שהן בכלל קיימות.

לפעמים באים אלינו חבר'ה אתלטים, ולא מצליחים להסדיר את הנשימה שלהם אחרי התגלגלות של 5 דקות...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:47

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר