לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2005, 23:57
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "תשובה!!!"

אני הייתי בן 13 כששלי התגרשו... ואחותי הייתה בת 19... (היא הייתה בשרות באותו זמן) אז ההורים שלי היו כל הזמן רבים... ממש כל הזמן על כל שטות אפשרית... ולאבא שלי גם הייתה לפני זה מאהבת אבל אמא לא רצתה להתגרש כי בכל זאת 2 ילדים והיה נראה כאילו הוא עזב את המאהבת... בכל מקרה...

אין לך מה לעשות חוץ מלקבל את זה ולחיות עם זה... זה לא כזה נורא... אני ממש רגיל כבר וזה רק 3 שנים הם גרושים... זה אכן משנה הרבה אבל כשזה בא אתה פשוט זורם עם מה שקורה...
אין לך ממה לדאוג... ילדים עברו את זה לפניך... ויעברו אחריך... אין סיבה שאתה לא תעבור את זה... ואולי מפי זה נשמע כ''כ פשוט זה כי אני רגיל לזה... אני כבר לא יכול לתת לך את ההבדל המשמעותי כי אני לא זוכר מה הוא... עכשיו ההורים שלי ביחסים דיי טובים... אני גר עם אמא... אממממ אבא שלי גר בעיר שונה ממה שאני גר ואני מבקר אותו כמעט כל שישי שבת... אומנם דיי התרחקתי ממנו אבל זה המקרה שלי...

אממממ... אם יש לך שאלות ספציפיות אני אשמח לענות כי בעיקר אין לי מה להוסיף חוץ ממה שאמרתי בלי כיוון ספציפי...

מה שאני כן רוצה לומר זה שתהיה צריך לדאוג לאחיך הקטן... שתהיה לו מן דוגמא... וזה בהחלט רציני... כי ילד בגילו בלי אבא בבית זה קצת קשה ומשפיע על הילדותצ נראה לי...

בהצלחה + תעדכן
רמי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2005, 18:47
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
ההורים שלי עכשיו מתגרשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "ההורים שלי עומדים להיתגרש"

ת'אמת אני מאוד מרוצה מזה. היה ברור לי שזה עומד לקרות עוד שהייתי צעיר יותר, הם פשוט לא מתאימים. הם לא שונאים אחד את השני (למרות שזה נראה ככה, כל היום הם רבים כמו זוג זקנות), אבל הם פשוט לא מסתדרים כמו שצריך.

אין לך ממש איך להעריך לזה, אני ממליץ לך פשוט לקבל את העובדה ולרצות את הטוב עבורם. תתכונן לתקופה לא קלה ברגע שיתחילו הדיונים בבית המשפט, בד"כ זאת התקופה הכי מכוערת בכל התהליך. הרבה ריבים, הרבה ליכלוכים והרבה ניסיונות של ההורים להעמיד את הילדים אחד מול השני. בשום פנים ואופן אל תתערב בשום דרך בתהליך, זה לא עייניך ואתה סתם תעליב אחד מהם אם תיקח עמדה. בד"כ הם יבואו לספר לך מה קורה, כך כל דבר שהם אומרים בערבון מוגבל כי ס"הכ כל אחד רואה את הדברים בצורה אחרת ולכן סביר מאוד להניח שלשניהם תהיה גרסא שונה...

אם יש לך אחים קטנים... נסה להסביר להם ככה ברוגע שזה לא סוף העולם ושזה יהיה רק יותר טוב, גם לכם וגם להורים שלכם.

תהנה
ושתקבל הרבה מתנות (ההורים שלי פתאום נהיו הרבה יותר פתוחים לבקשות ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר