לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2014, 15:02
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "גם לי אין נתונים רשמיים, מן..."

אולי פעם, לטעמי היא גם הייתה בין הראשונות הבולטות בארץ (נגיד דאנסינג קאמל היא בטח מהראשונות אבל מאוד לא מוכרת עד היום, למרות ששוב- אני חושב שהיא מבין הטובות ביותר) אבל בשנים האחרונות כשכל הקטע של המבשלות "בוטיק" התחיל להתנפח אלכנסדר ומלכה הרבה יותר בולטות והרבה יותר במיינסטרים (גם לג'מס היה תור זהב קצר כזה), יותר אנשים מכירים אותם, יש יותר סיכוי לראות אותם על מדפים בחנויות "רגילות", בבלייזר (נגיד בירת בלייזר הנוכחית זה של אלכסנדר), אני חושב שזה פועל יוצא של בירות בינוניות-פשוטות שפשוט פונות לקהל רחב יותר של אנשים וכי אנשים רגילים לטעם שלהם יותר מהבירות התעשייתיות.

ליבירה לא יצא לי לטעום, הם לא הגיעו לפסטיבלים כשהייתי הולך ובחיפה לא הייתי יותר מעשור...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2014, 23:21
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הפעם הראשונה שלי..."

אם כבר בבירות עסקינן, פינת rant:

היש חוק יותר דבילי ומטומטם מהחוק לאיסור מכירת אלכוהול אחרי 11 בלילה? מה ההיגיון פה? כאילו, זה מה שימנע מבני נוער חובבי אלכוהול לשתות? הרי הם ילכו לקנות ב-22:30...
ובכלל, מה ההבדל אם מישהו קונה אלכוהול ב-22:50 או 23:04?

אני חושבת שזה מאוד מאוד לא צודק שאני, אישה בוגרת ואחראית בת 31, שרוצה לפעמים להרוות את צמאוני עם בקבוק בירה בלילה ולא יצא לי לקנות לפני 11, צריכה לסבול בגלל ערסים קטנים
ששותים כדי להרשים את החברים הערסים הקטנים שלהם, ואז מתפרעים ועושים בלגן.

בקיצור, חוקים מטופשים שקבעו חברי כנסת מטופשים כדי לקבל קצת כותרות. תוכיחו לי שהחוק הזה אשכרה עזר להפחית underage drinking (או את השלכותיה השליליות).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר