לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2014, 18:23
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
כבר 4 שנים ביחד, ורציתי להגיד לכם תודה

לפני 4 שנים (27-5-2010, ליתר דיוק), התחלתי לראשונה לכתוב באתר הזה. די מהר גיליתי כאן קהילה ענפה, עם אנשים שמחוברים לזה, מכירים, חולקים שפה משותפת, בדיחות משותפות,
ולאט לאט הפכתי גם אני לחלק מהמשפחה המרתקת הזו, הנקראת "פרש".
אז נכון, היו לנו תקופות טובות יותר וטובות פחות, לפעמים רבנו, לא תמיד התנהגתי יפה ואני בהחלט מבקשת סליחה על כל מה שהיה, אבל שכחנו מזה, הלאה
בכל אופן, רציתי להגיד לכם תודה על כך שבמשך ארבע שנים תמימות אתם פה בשבילי. אמנם לא יצא לי ממש להיפגש במציאות עם מישהו מחברי הפורום למעט שניים (וזה היה מזמן... ממש בהתחלה),
אבל זה לא משנה את העובדה שבמשך השנים הללו הרגשתי ועודני מרגישה שיש לי מקום להתבטא בו, לפרוק, לכתוב על דברים טובים ומשמחים שקרו לי וגם על דברים שהרגיזו אותי והכאיבו לי,
מקום לחלוק בו רעיונות ותפיסות עולם, להתווכח ולריב (גולני) אבל גם לקבל תמיכה, עידוד, עצות. התחושה שיש מישהו שמקשיב. מאז עברו 4 שנים (והחלפתי הרבה ניקים ), וכיום אני ללא ספק מרגישה שאני
יכולה לקרוא לכם "חברים שלי", נכון, חברים מבעד לצד הזכוכית, אבל עדיין חברים.
תודה לכם, חברים שלי, אני מקווה שנמשיך להיות כאן אחד בשביל השני עוד הרבה זמן - ומי יודע, אולי עוד נפגש במציאות... אני בכל אופן אשמח לכך. נקווה גם שהאתר הזה יתעורר מהתרדמת ויזכה לראות ימים
יפים כפי שראה בעבר.
אני אוהבת אתכם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר