לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2014, 17:36
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
שאלה איך לגשת אל בחור שמוצא חן בעיניי במקום העבודה?

אוקיי, אז יש בחור אחד במקום שבו אני עובדת שאפשר לומר שצד את עיניי כבר מאותו יום שהייתי שם במיונים, והוא כבר היה שם בקורס (התחיל לפניי). מדי פעם אני רואה אותו שם,
באותה קומה בה אני לומדת, יצא לי ולו להחליף לא מעט מבטים, כולל ביום הראשון שראיתי אותו וכולל ממש היום. אני רוצה לגשת אליו, להגיד לו משהו, לשאול, אבל מפחדת, ולא יודעת איך. אני יודעת שזה יישמע לכם הזוי כי:
א. אני כבר לא ילדה בת 12
ב. רק לפני שבוע נתתי מרצוני את מספרי לבחור שלא הכרתי
אבל הפעם זה שונה, כי הפעם זה במקום העבודה, ותמיד כשאני רואה אותו הוא עם החברים שלו מהקורס, ודי קשה לתפוס אותו לבד, חוץ מאשר בשירותים - שהם יוניסקס, אבל זה לא נראה לי המקום המתאים להתחיל לשוחח.
עצות בבקשה - איך אני ניגשת אליו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2014, 19:35
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "איך לגשת אל בחור שמוצא חן בעיניי במקום העבודה?"

אנשים, אני לא אוהבת את מה שקורה פה.. ביקשתי עצות על איך לגשת אליו ואיך ליצור שיחה בהתחשב בכך שהוא תמיד בחברת אחרים, ובכל התגובות שהתקבלו עד כה
(ואני אפילו לא מדברת על התגובה ההזויה של פסטן) כולם מתעקשים לכתוב לי רק על כך ש"לצאת עם מישהו ממקום העבודה זה לא רעיון טוב".
מה דעתכם לתת לי לחוות דברים בעצמי ולגלות בעצמי אם מה שאני עושה הוא טעות או לא?
מי שישמע, אפילו עוד לא אזרתי אומץ לפנות אליו (מי אמר שהוא בהכרח יסכים לצאת איתי?) ואתם כבר מדברים איתי על תרחישים שליליים...
אני מזכירה לכם שיש גם הרבה קשרים מוצלחים שהתחילו במקומות עבודה, כולל במקום העבודה האחרון שלי (פקידת הקבלה עם הקב"ט). חוץ מזה, ואם הוא אפילו לא יהיה באותו מוקד איתי,
ובקושי נראה אחד את השנייה בעבודה כי נעבוד במשמרות שונות?
הרי אם אחליט לבסוף שלא לגשת אליו, תמיד כשאתקל בו ארגיש את הדגדוג הזה בלב ואתהה לעצמי מה החמצתי שלא ניגשתי, ולכן, אני כבר יודעת שכן אגש, השאלה היחידה היא איך.
אני מזכירה לכולכם שהכותרת של האשכול היא איננה "האם לצאת עם בחור מהעבודה?" אלא "איך לגשת אל בחור (במקום העבודה)?", לכן אשמח מאוד לעצות תומכות בעניין הזה,
כי אפילו אחותי לא ממש ידעה מה לייעץ לי..
ישן 09-06-2014, 19:59
  Tom.Cruise Tom.Cruise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "איך לגשת אל בחור שמוצא חן בעיניי במקום העבודה?"

office romance זה כיף. זה נורא נחמד שיש מישהו שהוא מפלט, שכיף לך אתו, שיש לך איזושהיא אינטימיות אתו, כזה שאפשר להיות אתו בהפסקות אחרי העבודה. אבל זה נחמד בעיקר בהתחלה, או בתור ידידות+ . אף פעם לא הייתה לי מערכת יחסים ממש במסגרת העבודה, אבל למיטב הבנתי זה רעיון רע. רואים אחד את השני כל הזמן, ריב הופך לבלגאן מתמשכת, רכילות, אם יש איזשהו עניין של סמכות זאת בעיה, במיוחד מול עובדים אחרים. זה הופך לקטסטרופה אם למישהו נשבר הלב... ממש אבל... טינה, אכזבה, כעס, אהבה שהפכה לשנאה, כשזה כלפי מישהו שרואים כל יום וצריך לעבוד איתו, זה אם... איך להגיד... דיי לא נעים...

אם את חושבת שאת יכולה להתמודד עם זה, אז שיהיה לך בהצלחה ... אבל את יודעת אשכול יום הולדת...

לגבי מה ששאלת, פשוט תמשכי את תשומת הלב שלו ותהיא מעניינת, זה בד"כ מספיק בשביל לעורר שיחה של הכרות וכאלה... בד"כ מספיק ליזום איזה שיחה סתמית על איזה משהו בעובדה...

נערך לאחרונה ע"י Tom.Cruise בתאריך 09-06-2014 בשעה 20:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר