לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2014, 01:45
  flatron89 flatron89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.14
המישהי המושלמת שלי והלא כל כך חוקית, בינתיים

אני כן שמח שהניסיון לכתוב פה משהו , גורם לי לסדר את המחשבות בראש קצת, אני חייב להגיד גם שאני לא בטוח שאני מצפה לייעוץ (כל תגובה תתקבל בברכה כמובן) פשוט לשתף אתכם

כן זה הולך להיות עוד אשכול על מישהי ועל כמה מחשבות מישהי כזו יכולה לגרום, אבל זה לא ממש מקרה רגיל ואני אסביר:
לא יודע אם חויתם רגע כזה בחיים שאחרי הכרויות ,דייטים מערכות יחסים לא משהו, מגיעים למחשבה שהולך להיות ממש קשה למצוא את המישהי שמתאימה לכל אחד מאיתנו ,אני בנאדם מאוד מאמין וכל בקשה או תלונה נשלחת מהר למעלה..מה שכן לזה לא ציפיתי..

מישהי צצה לי באצמע החיים משום מקום, לא חיפשתי אותה ולא ציפיתי לה, ראיתי אותה פעם אחת סתם עוברת, והמבטים שלנו נפגשו פתאום, כי איך אפשר לא להסתכל על בלונדינית מדהימה שעוברת מולך (בנות גם שחורדיניות זה אש לא להתבלבל) אחרי שהתפזר הקשת בענן והלבבות, המשכתי ליום עבודה הרגיל שלי שדורש התמודדות עם המון זמן פנוי , לא עבר חצי יום ואותה בחורה מגיעה אליי לעבודה, ופשוט נעמדת לי 10 דקות בחנות סתם, לא יכולתי לעצור את עצמי ניגשתי לדבר איתה, במילה השלישית שאמרתי היא חייכה חיוך שממיס טיטניום , צחקנו בערך חצי שעה ,אחרי שהיא אמרה כמה אני חמוד איזה שלוש פעמים, היא הלכה כי חייבים לעבוד.

למחרת ויום אחרי היא ביקרה אותי שוב פה חצי חיבוק ופה ישיבה של שעה כמעט ביחד , שאלתי אותה אם בא לבוא לעשות סיבוב ביחד, היא די התלהבה ואני נהנתי מהרגע בלי לשאול יותר מדי שאלות, רק הבנתי דבר אחד, שככל שעובר הזמן איתה אני מבין שהיא שכל הבחורות שהכרתי ויצאתי איתן במיוחד האקסית המתולוגית "המדהימה" שלי פשוט נעלמות לידה, היא כל כך בוגרת ומיוחדת כזו שקשה להסביר במילים..בקיצור..

בגלל שלא שאלתי שאלות (את האמת פחדתי להתאכזב) אז חברים התחילו לדחוף ולשאול , אז כבר על השאלה הראשונה נבהלתי קצת מהתשובה כי רק בקרוב היא בשעה טובה ובמזל טוב תגיע לגיל 18

השאלה השניה הכאיבה באמת כי כן יש לה חבר יחסית חדש גדול ממנה באיזה 5-6 שנים, דיברנו גם עליו אחרי ,לא על כמה שהוא מדהים אלא סתם שהיא חושבת שהוא דומה לה ושהוא בסדר בסך הכל..
אני לא יכול להגיד שלא התאכזבתי אבל מצד שני היא בת 17 והרבה חודשים וזה לא חוקי בכלל ואיך ומאיפה נפלה עליי דווקא החמודה הזו

ניסיתי להסביר לעצמי שהיא קטנה מדיי אבל מדי טענתי בצדק שהיא כל כך בוגרת יותר מכל בחורה בת 23 שהכרתי, וזה לא נורא 7 שנים ואפילו עכשיו אני מרגיש רע שאני בכלל חושב להסכים עם עצמי לגביי זה, ויש לה חבר בכלל אבל אני לא יודע אם אתם מכירים את ההרגשה הזו שפשוט יודעים שאנחנו צריכים להיות ביחד והיא בדיוק הבחורה שחיפשתי כל השנים, כאילו אין פרט בחיים שאנחנו לא דומים או מסכימים לגביו , כל הדרישות שהיו לי מבחורה נמצאים בבחורה מדהימה שעומדת ומולי ואני לא יכול לעשות כלום .
כמו שבטוח הבנתם היא בראש שלי , מאוהב או לא, אני לא מצליח להסכים עם עצמי לגבייי זה כי זה לא משנה ,אני לא מניאק שהולך לנסות להפריד בניהם ,בטח ובטח לא לנסות משהו כל עוד היא עם מישהו , רק תבינו שזה כל כך ברמה לא הגיונית שאנחנו לא ביחד, הלכתי הביתה ובצחוק אמרתי ביי ובאתי לתת לה כיף והמשוגעת הזו עוד באה מחבקת אותי וזורקת איזו נשיקה על הלחי שלי ,כאילו F***** WHAT.?!?!

נערך לאחרונה ע"י flatron89 בתאריך 28-05-2014 בשעה 01:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2014, 18:31
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי flatron89 שמתחילה ב "יש מצב שיצרתי אותה רע קצת ,..."

לא.
היו לי מספיק רגעים שבהם הייתי בעננים והייתי בטוח שפגשתי את האחת, וההתעלות הרגשית נעלמה מהר כמו שהיא באה.
אני גיליתי שהרגש שנבנה עם הזמן, מתוך חלוקה של החיים הוא זה שחזק ובאמת משאיר בך חותם.
אני הייתי יורד מבחורה צעירה, שאני לא יודע איפה היא היום ואיפה היא מחר, שמרשה לעצמה לפלרטט עם אנשים שהיא בקושי מכירה כשיש לה חבר, ומחפש דברים קצת יותר רציניים.
תן לזה זמן, תבחן אותה על חברות אמיתית, ותראה אם היא באמת מעוניינת בך, או שכשאתה דורש ממנה קצת יותר מצחקוקים וטיולים אלא קרבה אמיתית ומחויביות היא פשוט נעלמת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-05-2014, 00:36

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב ""לא חוקית" חשבתי פיליפינית..."

חח איזו פיליפינית אחי?!

אז מבחינה חוקית זה בסדר, מהבחינת BRO CODE אני המניאק הכי גדול בגלקסיה..
ואני יודע שיש מצב שאני אקבל פה תגובות נזעמות אבל אם כבר מדברים פתוח אז ישבנו שתינו קפה היום, שאני שילמתי עליה, כן כן אני יודע ,אני שונא את עצמי עכשיו מגיע לי קרש בראש אני מניאק ופשוט אסור לעשות את זה..אבל דיברנו איזה חצי שעה ואחרי כל זה היא הקפיצה אותי הביתה, עד הבית, קיבלתי את המספר שלה (פשוט בשביל שאני אסביר לה איך לצאת מהרחוב שלי) אז אמרתי יפה תודה בוואטס אפ מה שגרר לתגובה ממנה :"מתי שאתה צריך אני פה" ...

אני בשוק שאני עושה את זה, אני לא יודע באיזה קטע היא בכלל..
ראיתי אותה אומרת שלום +חיבוק לכמה חבר'ה אבל רק איתי היא יושבת, רק איתי היא צוחקת ככה אני לא סתם בסרט נכון?
אני פשוט חייב לעצור עם זה לפני שנגיע לסיטואציה שתהרוס הכל ואני רשמית יהיה הגבר הכי זבל בעולם.
אז ממחר אני מקרר את האוירה קצת, אני אנסה לתפוס מרחק ועד להודעה שהיא פנויה אני לא עושה שום צעד...נכון?

נערך לאחרונה ע"י flatron89 בתאריך 29-05-2014 בשעה 00:40.
ישן 31-05-2014, 00:59

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי flatron89 שמתחילה ב "אחי לדעתי זה הפורום המתאים..."

טובב..אתם החבר'ה היחדים שאני יכול לחפור להם על זה

כמו שהבחור עם הידע אמר מעליי, לגלות סמני משיכה אצלה, שמתי לב, הבחורה נוגעת בי כמה פעמים בשיחה, גם שאנחנו מטיילים היא מתחככת בי (כאילו בטעות)..היא מעדיפה להיות איתי בהפסקות שלה מאשר עם חברות לעבודה או סתם כל דבר אחר..

עכשיו, יש לה חבר, יש לי את המספר שלה, ופאקינג היא לא יוצאת לי מהראש..
יש מצב שאני נכנס לסרט, כי ממש בא לי מישהי רצינית עכשיו..(וכן אני רואה איתה קשר רציני) ויש מצב שהיא פשוט לא מתכוונת לעזוב את החבר שלה כי היא צעירה ופחדנית וסתם בא לה להקשות עליי את החיים..

shai.shai - את צודקת שיש לה חבר ואסור לי לעשות שום צעד, (אני הכי ילד טוב במצבים האלה) אבל אף לא הרגשת את ההרגשה הזו שפשוט את חייבת להיות עם המישהו הזה, שגם שהיום אני נמצא עם חבר'ה ו20 בחורות עוברות סביבי והדבר היחד שאני חושב עליו זה : "אולי אני אקבל ממנה הודעה תכף, או למה לא ראיתי אותה כבר איזה יומיים"...
ישן 31-05-2014, 02:52
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי flatron89 שמתחילה ב "טובב..אתם החבר'ה היחדים שאני..."

שמע, נאריון דביל (בקטע טוב, נאריון, אל תיעלב), אבל במקרה הספציפי הזה יש משהו במה שהוא אומר. לא בדיבור הנגוע של "זין על החבר שלה, תעשה מה שטוב בשבילך", אבל כן בשורה התחתונה. זה שיש לה חבר זה באמת אומר שזה לא לעניין להתחיל איתה, אבל פה זה נשמע כאילו היא זו שמתחילה איתך. במצב כזה אני חושב שזה לגיטימי לברר איתה מה העניינים. אם היא מעוניינת בך ולא בחבר שלה, אז עדיף לכל הצדדים, כולל החבר עצמו, להסדיר את העניין הזה, ואם היא סתם מאוד ידידותית ואתה מפרש את הסימנים שלה לא נכון, לפחות תדע ותוכל להפסיק לאכול סרטים.
אני במקומך הייתי מנסה לברר איתה בצורה עדינה לאן בדיוק היא רוצה לקחת את כל הדבר הזה.

ישן 18-06-2014, 02:37

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "בסוף גיל זה רק מספר. כמו..."

אוקיי, מה עושים שבחורה עם חבר , בת 18 ,ששמה את התמונה של הידיד שלה ואותה בתמונה בפייסבוק (ולא שלה והחבר) באה ומדבר איתי על חיי המין שלה?!

אני חייב להתוודות ובאמת שקשה לי ,אני בחור בן 25 שבגלל שיצאתי בלב משפחה די דתית ,עד גיל 23 לא יצאתי עם אף בחורה, כן זה אולי נשמע מוזר אבל רק בגיל 23 פרקתי עול,ו הראשונה שלי היתה 8 חודשים בערך היה מדהים ואין ספק שאני מתגעגע לזה (לא ממש אליה)אבל אולי גם אליה..(למדתי המון ממנה ואין ספק שאני חייב לה תודה) ,אבל מאז לא היה כלום, כאילו היו הצעות אבל לא התלהבתי מהן...אני חייב קודם להרגיש משהו בשביל לצאת עם מישהי...
בלי להשתחצן , אני נראה לא רע בכלל, אני מאמן חדר כושר ,עובד עם המון בחורות, ומקבל לא מעט הצעות..יש לי די הרבה ידידות מאז הקשר הראשון והאחרון שלי...
ולמרות הכל אני לא אחד של סטוצים , אני מאוד מכבד כל אחת ואחת , ונורא קשה לי סתם לעבור על משהי ולהמשיך הלאה...תקראו לי בחורה או לא גברי מספיק אבל זה אני, ולקח לי הרבה זמן להשלים עם מי שאני.
..אבל כרגע אני כל כך בטוח בדרך שלי..

אבל אחרי כל זה אני כבר מבולבל..כי אני מרגיש מוזר שאני כותב לכם את זה, ולקח לי מלא זמן להיות שלם עם זה..

בקיצור , יש מצב מאוד גדול שאני אמשיך לכתוב פשוט כרגע, מרוב כל הבלגן אצלי בראש אני אפסיק ואתן לכם לזרוק הארות..מצטער אם כל מה שכתבתי נראה מבולגן פשוט שפכתי מהראש לי..
ישן 01-07-2014, 19:19
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
להיות בן-אדם זה לא אומר שאתה לא גבר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי flatron89 שמתחילה ב "אוקיי, מה עושים שבחורה עם חבר..."

להפך - זה מוציא אותך מלך.

לגבי כל העניין עם החבר - זה נשמע מאוד מאוד לא רציני.
בחורה עם חבר פשוט לא שמה את הידיד שלה בפרופיל. זה פשוט לא קורה.
אז נשמע כאילו כל העסק לקראת סיום - מצד שניהם.
אין באמת בעיה אם תבהיר לה שאתה רציני - והסיפור בינהם יגמר.
מה שאסור לעשות - זה לעשות איתה משהו לפני שהסיפור בינהם נגמר רשמית.

העניין עם גיל 18 הרבה יותר משמעותי.
אתה מוכן עכשיו להיות במערכת יחסים של פעם בשבוע-שבועיים במשך שנתיים?
לדאוג כל הזמן לגבי הבחורים שהיא נמצאת איתם כל השבוע (ואולי שוב מחזרת אחרי גבר אחר)?

כשאומרים "אתם לא באותו מקום" מתכוונים לדברים כאלו,
אבל אולי בגלל שאין לך נסיון - זה דווקא מתאים לך יותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר