לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2014, 22:08
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omrinudelman שמתחילה ב "רכישת אקדח"

רשיון חדש ואקדח ראשון? או החלפה?
בסכום הזה רק משומש ולא משהו מהתחום הפולימרי שבמצב טוב, לדעתי. שזה אומר אקדח מתכתי כבד יחסית, בטח לנשיאה מוסלקת קבועה (אם אנחנו מדברים על 9מ"מ). אני ממליץ לשקול להעלות את התקציב בלפחות 1500 שקלים דבר שיכניס הרבה מאד דגמים לסל האפשרויות - בטח עבור משהו שילווה אותך כל הזמן, שחיים ומוות עומדים על זמינותו ואמינותו, ושלא תאלץ להחליפו לאחר תקופה קצרה של חוסר שביעות רצון. אל תסתכל על זה בראיה שקלית צרה, אקדח טוב ואמין ישאר או לפחות יכול להישאר איתך שנים רבות והמחיר מתפרס.

גבש וסדר לך סדר עדיפות של מה שאתה מחפש - אמינות, משקל, דיוק, קיבולת, קלות תפעול, אמצעי בטיחות מובנים, מצבי נשיאה, זמינות חלקים בשוק, זמינות מחסניות אם תהיה יורה יחסית פעיל בכל תחום, ולבסוף גם מצב השוק אם לא תהיה מרוצה. אחרי שתעשה סדר של מה חשוב לך, לך למטווח ונסה כמה שיותר כלים. מאיר רוט בראשון מומלץ בחום (אין לי שום קשר עסקי אליהם).

נ"ב רק עכשיו שמתי לב לשאלת היד-שניה. אז עדיף דרך חנות+מטווח גם כן עקב מספר בעיות, ובעיקר אם זה אקדח ראשון.
מבחינה חוקית, לכאורה כל עוד אין לך רשיון ועל הכלי הספציפי, בעליו לא אמור לאפשר לך גישה מחוץ למטווח. אך אם יש לך את כבר האישור העקרוני ממשרד הבט"פ והצהרת בריאות ביד, תוכל לגשת עם המוכר למטווח ותחת פיקוח ולאחר הדרכה לבדוק את הנשק ולבצע ירי (ובכל מקום אמין יבצעו בדיקת נשק לפני הירי). כמובן שכל זה תלוי במוכר.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 06-07-2014 בשעה 22:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2014, 08:22
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omrinudelman שמתחילה ב "רכישת אקדח"

קודם כל, לפני שאתה מקבל המלצה כלשהי (ממני או ממישהו אחר) תקרא את המאמר הזה. אל תתעצל, אל תתחמק, אל תרפרף, זאת נקודת ההתחלה שלך-
http://www.haslik.co.il/index.php?m...ct&lang=he&id=2

אני מקווה שאת השורות האלה אתה קורא אחרי שקראת את הכתבה, אם לא- קודם תקרא ואז תחזור לפה.
יופי, קראת.
אני דווקא אלך נגד הזרם ולא אמליץ ללכת למאיר רוט. לפחות לא בשלב הראשון.
מאיר רוט הוא אחלה בנאדם, יש לו אחלה חנות, אחלה שירות והוא באמת בשורה הראשונה של נותני השירות במדינת ישראל ולא רק בתחום הנשק ולא סתם הוא מקבלל שלל המלצות.
עם זאת- מאיר רוט הוא גם היבואן הבלעדי של אקדחי CZ בארץ. זה לא אומר שהוא מוכר רק CZ אבל זה אומר שיש לו אינטרס מובהק למכור לך CZ, כלומר- אם אתה נכנס לחנות שלו מבלי לדעת, לפחות בכלליות, איזה אקדח אתה רוצה- סביר שתצא משם עם CZ.

זה לא בהכרח משהו רע, CZ היא אחלה חברה שמייצרת אחלה אקדחים (וגם תיכף תראה שהיא חברה שאני ממליץ עליה לפחות לארץ) אבל יכול להיות שלך היא לא מתאימה.

אחרי שתדע, לפחות בקווים כללים, באיזה נשק חפצה נפשך- תוכל להיכנס למאיר רוט ולקבל שם אחלה שירות לגבי שלל האקדחים.

המלצה אישית-
במדינת ישראל לא הייתי ממליץ לרכוש אקדח חוץ משל 4 החברות הבאות-
- גלוק.
- CZ.
- תע"ש (יריחו).
- בול.
- M&P בסימן שאלה.

הסיבה היא לא שאלה אקדחים שמותאמים לאקלים ים תיכוני וגם לא בגלל שאלה האקדחים הכי טובים (נניח שהיא מושג כזה בכלל- לא בטוח שהם היו עומדים בתקן) אלא פשוט בגלל שאלה כרגע ארבעת החברות היחידות שיש להם גב לוגיסטי בישראל. אלה פחות או יותר ארבעת החברות היחידות שמרכיבות את השוק ולכן יש להם שירות תיקונים יעיל ומהיר, מגוון אביזרים וכו'.
תשאל את נועם (שמדי פעם כותב פה) כמה הוא מרוצה מהUSP (שאישית הייתי מדרג אותו כטוב יותר מכל האקדחים ברשימה...) שלו שנשבר לו חלק (לדעתי קפיץ מחזיר) ומאז יושב כאבן שאין לה הופכין בגלל ששום סוחר נשק לא מסכים לייבא את החלק לארץ ואסור לאנשים פרטיים לייבא שום חלק של נשק במדינת ישראל.

הM&P בסימן שאלה בגלל שהוא הובא בכמות מצומצמת בתור מבחן שוק ע"י "להב", שידועים בתור נותני שירות בעיתיים למגזר הפרטי.

אם לאחר בחינה מעמיקה החלטת שחפצה נפשך בגלוק, CZ או יריחו- אכן הייתי ממליץ לקפוץ למאיר רוט.
אם חשקה נפשך בבול, קפוץ לבול בריב"ל 10 ת"א (גם הם אחלה חברה)
אם תלך על M&P למרות סימני השאלה- "להב", מנחם בגין ת"א, לא רחוק מהת.מ הישנה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 07-07-2014, 14:47
  משתמש זכר nabato nabato אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.11
אני מניסיוני ממליץ לך על רכישה של יד 2
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קש"ן שמתחילה ב "יד 2 : כלי נשק : גלוק"

מרבית נושאי האקדחים הפרטיים במדינת ישראל,מאחסנים אותם בכספת ומוציאים אותם רק לשם חידוש רשיון פעם ב3 שנים,יורים 50 כדור ומחזירים את האקדח לכספת.
למעט אקדחים מוסדיים למיניהם,כמעט כל האקדחים הפרטיים לא ירו במהלך חייהם אפילו 1000 כדור,מה שאומר שהם לא נשחקו בשימוש אפילו 5% מיכולתם הפוטנציאלית.
ולכן אקדח יד2 הוא בהחלט אופציה טובה.
במהלך חיי החלפתי כמה וכמה אקדחים,כולם ניקנו כמשומשים ומעולם לא הצטערתי על כך.
את האקדח העכשווי c.z d compact קניתי מאדם מבוגר,בן קרוב ל70 במצב חדש לחלוטין תמורת 1000 ₪,אקדח כזה חדש בחנות עולה למעלה מ3000 ₪.את העיסקה מצאתי באתר יד2.
אגב אקדח מומלץ מאוד,קטן וקומפקטי,מדוייק מאוד,אמין ונעים מאוד לירי,
אישית אני לא אוהב אקדחים פולימריים ולhk ולגלוק שהיו לי,ממש לא התחברתי והחלפתי אותם במהרה. וזה עוד יתרון ל קניית משומש,במידה ותחליט להחליפו בעתיד ,הנזק הכספי קטן יחסית ועומד על כמה מאות שקלים לעומת אלפים, בהחלפה של אקדח חדש.
ישן 07-07-2014, 19:06
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קודם כל, לפני שאתה מקבל המלצה..."

ואני יצאתי ממאיר רוט,עם ה-USP שתיכננתי לקנות אחרי מחקר ארוך לגבי הדרישות שלי. גם לאחר בחינת מספר רב של אקדחים כולל ה-CZ אצלהם, לא הרגשתי שדחפו לי דבר מעולם. ו-CZ כלשהו היה רק אחד מבין 4-5 שהתכווננתי אליהם ובחנתי. למרות זאת אני חייב לציין שהדיוטי היה אקדח מצויין והיה לי אותו בעבודה בחברה שאכן קנתה סטוק שלהם, כאקדח קומפקטי , נוח להסלקה עם פרופיל צר ולנשיאה יומית אני בהחלט הייתי מרוצה.

לגבי חלק שנשבר והשבית אקדח כאנקדוטה- אוקי אז יש לך מקרה אחד רע, לי יש מקרה טוב בינתיים. אבל אכן זמינות חלקים היא שיקול חשוב שהתייחסתי אליו, זה קרה לאחרים גם ב-XD, גם ב-M&P ועוד. לא הייתי ממליץ ספציפית על USP full size למישהו חסר נסיון וידע לגבי מה הדרישות שלו בנשק. והדגמים החדשים יותר, אם בכלל יגיעו הם בטח מחוץ לטווח המחירים המדובר.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 07-07-2014 בשעה 19:15.
ישן 08-07-2014, 07:13
צלמית המשתמש של skydiver
  משתמש זכר skydiver skydiver אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
במקרה שלי, שרק עליו אני יודע לספר באמת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קודם כל, לפני שאתה מקבל המלצה..."

קראתי הרבה חומר, בכל מיני אתרים, בעברית ובאנגלית- כמובן, גם בסליק.

הגעתי למאיר רוט עם הרבה ידע תאורטי ואפס ידע ונסיון מעשי.

לא הרגשתי שדחפו לי משהו או שניסו לשווק לי חברה ספציפית.

הרגשתי שבאופן מאוד מקצועי ניסו להבין את מניעי הרכישה שלי, את צפי הנשיאה, את הציפיות שלי וכו' ובסוף הרגשתי שההתאמה שלי לאקדח שיצא מכל התהליך היתה מצוינת.

לגבי גודל האקדח, אני יצאתי עם גלוק 17C כ"ד (למעט תפס מחסנית מוגדל) ואני נושא אותו יום יום בנרתיק פנימי- לא מרגיש אותו ובירי הוא יושב לי ביד כמו כפפה. אבל אני מניח שזה אינדיבידואלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר