לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2014, 18:10
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "יאי, אתה פשוט נואש לצומי..."

את מעוניינת רק בגבר רוסי? כלומר הוא חייב להיות עולה מרוסיה, דובר רוסית, בן לאמא רוסיה?

אני לא ממש מבינה את זה, הלוואי שתסבירי לי.
כי נגיד יופי רוסי יכול להיות גם למישהו אשכנזי בהיר עור.
או שאת נמשכת לרוסים כמכלול בגלל התרבות והמנהגים וכל המסביב?

זה משהו רציונאלי כי ככה החלטת, במודע? או שזה משהו רגשי ובלתי מוסבר? אני אחדד- נניח קרה וראית גבר שנראה לך מושך. ניגשת אליו (עם האומץ שלך!!! מלכה!!!!! ) וגילית שהוא:
א. רוסי- ואז את אומרת שייאלללהה זה תמיד קורה לי, כל מי שאני נמשכת אליו מסתבר שהוא רוסי, אז מעכשיו אני אלך רק על רוסים.
ב. לא רוסי. ואז מה את עושה? את עדיין נמשכת אליו או שאת אומרת שבגלל שלא רוסי אז אין מה לחפש איתו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2014, 23:20
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "למה כולם מגינים עליה? תפסיק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורחת לרגע
למה כולם מגינים עליה?

הסיבה שכולם מגינים עליה היא ששי.שי גולשת חיובית שתורמת לאווירה טובה בפורום.
את לעומת זאת מתנהגת כמו ילדה קטנה ובכיינית, שלא יודעת לקחת בדיחות בפרופורציה, נעלבת מכל שטות, ומתחילה לרסס תוקפנות ילדותית לכל עבר. מילא אם היית תוקפת רק את שי, זה היה מפגר וילדותי אבל נסבל, אבל בימים האחרונים הספקת כבר לצאת על טימון ועכשיו על מארין, שני אנשים שקשה לי בכלל לדמיין איך אפשר לכעוס עליהם.

שתקתי במשך כל ההתפרצות האחרונה שלך עד עכשיו כי לא רציתי לפגוע בך. אני מאמין שאת אדם טוב עמוק בפנים, פשוט יש לך אינטליגנציה חברתית של תפוח אדמה. אבל ברגע שראיתי שלך לא אכפת במי את פוגעת, החלטתי שגם לי לא צריך להיות אכפת. אני מציע לך להחליף דיסקט ומהר. פשוט די.

ישן 14-06-2014, 20:45
  משתמשת נקבה אורחת לרגע אורחת לרגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.14
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אז פחות או יותר כמו שעמית..."

ואו, אני ממש מרגישה צינה של רשעות/זעם מההודעה הזו שלך.. משהו שבהחלט לא קלטתי מעמית. ממש נראה שיש לך משהו אישי נגדי - לא שאכפת לי. ממש נראה...שאת מחפשת אותי :O
נחמד לראות את הצד של מי את נוקטת בבירור- ואת יודעת מה? אני לא מאשימה אותך, אחרי הכל את מכירה אותה הרבה יותר משאת מכירה אותי, ואני מכירה את הקליקות שלכם... וזה קצת מגעיל אותי, יש לציין.
כל האיומים האלה על חסימות הם מאוד מיותרים, יכולת להגיע אלי גם אם היית כותבת כמו עמית. אני מאוד לא אוהבת משחקי שליטה - קל וחומר כשאני מבוגרת ממך בפאקינג 11 שנים ומעולם לא עשיתי לך שום דבר
רע. את רק מרחיקה אותי ממך בצורה הזו, וזה לא משנה אם אכפת לך או לא.
ישן 14-06-2014, 21:21
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "סתם שאלה: מישהו משניכם אי פעם..."

1. כפי שכתבתי לך לא פעם, תפסיקי להסתכל על אחרים ותתחילי להסתכל על עצמך ועל ההתנהגות שלך.
2. כפי שכתבתי לך ממש לפני מספר ימים, לאתר הזה יש חוקים ומי שלא פועל לפיהם יישא בתוצאות.
מנהלי הפורום נוהגים כלפייך לאורך השנים בכפפות של משי ובסובלנות יוצאת דופן, אני לא אומר את זה סתם. גולשים אחרים נחסמו כאן ובפורומים אחרים באתר על הרבה פחות ממה שעשית וממשיכה לעשות כאן.

צאי רגע מ"סיון הנפגעת הסדרתית ששונאת את שי" וכנסי לדמות אחרת, אובייקטיבית, של מישהי שזה עתה נרשמה לאתר ומעיינת באשכולות השונים בפורום.
איזה רושם היית, בתור גולשת חדשה, מקבלת מההתבטאויות של הגולשת "אורחת לרגע" כלפי שי וכלפי גולשים אחרים כאן (עמית/טימון/אלינור) בימים האחרונים?
עזבי רגע את שי ואת השאלה אם היא באמת מגעילה אלייך או שאת סתם מדמיינת. האם לדעתך הרושם שאת משאירה כאן על חברי הפורום הוא חיובי?
האם, בתור גולשת חדשה שזה עתה הצטרפה לאתר, היית רוצה להתחבר עם מישהי שכל יומיים מתפרצת ומעליבה גולשים, חושבת שכל העולם נגדה, תוקפת את כל מי שלא חושב כמוה, יוצרת חתימות נגד גולשים ומאיימת עליהם?

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-06-2014 בשעה 21:38. סיבה: תחביר
ישן 14-06-2014, 21:08
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "ואו, אני ממש מרגישה צינה של..."

יכולתי להגיע אלייך אם הייתי מגיבה כמו עמית, באמת?
אנשים ניסו לגרום לך להבין שאת מתנהגת בצורה שמורידה רק מכבודך, למרות כל הניסיונות - המשכת בדרך שלך.
וכמו שעמית כתב, אני חושבת שאנשים אחרים היו נחסמים כבר מזמן. כבר הרבה זמן קיוויתי שתרדי מהריב הזה,
כי אני באמת לא רוצה לחסום אותך, אבל זה כבר מתחיל להימאס ואני בספק שזה הולך להיגמר.
אני חושבת שאת יודעת טוב מאוד שאני בין היותר נחמדים אלייך בפורום, אני באמת לא רוצה לחסום אותך, סיון, אבל כבר מיציתי את ההתבוננות מהצד.
אז בואי נגיד ששי מציקה ומטרידה אותך - את יכולה להתעלם ממנה. שי אמורה להיות מבחינתך דמות וירטואלית נטו -
תעמידי פנים שהיא לא נמצאת. תוסיפי אותה לרשימת ההתעלמות שלך, כשאת רואה תגובות שלה - דלגי הלאה. עם כמה ששי מציקה לך,
כפי שאת מעידה, היא לא מגיבה באופן שאת מגיבה, היא לא משמיצה אותך בחתימה שלה, את היחידה שמגיבה בצורה הזו.

ישן 15-06-2014, 00:06
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי אורחת לרגע שמתחילה ב "ואו, אני ממש מרגישה צינה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורחת לרגע
ואת יודעת מה? אני לא מאשימה אותך, אחרי הכל את מכירה אותה הרבה יותר משאת מכירה אותי, ואני מכירה את הקליקות שלכם... וזה קצת מגעיל אותי, יש לציין.
זה משעשע שאת אומרת זאת, כי אני מאמין שאלי יותר קרובה אלייך (או לפחות הייתה עד עכשיו) מאשר אל שי.
ואפילו לה כבר נמאס.
את יורדת גם על הנחמדים אלייך ומרחיקה אותם ממך, וזה מגעיל את כולם, יש לציין.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 15-06-2014 בשעה 03:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:46

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר