לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2014, 08:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערבים רעולי פנים מיינו נהגים לפי מוצאם ותקפו את היהודים שבהם

נהגים שנקלעו לקלנסווה נשאלו למוצאם על ידי רעולי פנים שהפגינו והבעירו צמיגים. כשענו בעברית - הותקפו. אחד מהנהגים הורד מהרכב ונמלט. רכבו הוצת ונשרף כליל. עימותים אלימים גם בבאקה אל-גרבייה, בטייבה ובטירה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4538053,00.html

מתפרעים הפגינו הלילה (שבת) בקלנסווה, הבעירו צמיגים וגרמו לחסימת כביש 5614 בשני הכיוונים. קלנסווה, הותקף רכב נוסף שבו נסעו שני אזרחים יהודים. השניים, שנשאלו גם הם למוצאם, הצליחו להימלט אך נפגעו באורח קל ונזק נגרם לרכבם. המתפרעים תקפו גם רכב פרטי של שוטר במדים, אך זה נמלט מהמקום רגלית והותיר את המכונית מאחוריו. במקרה אחר, רוכב אופנוע שהושלך לעברו אבן, הופל מהרכב, ופונה על ידי צוות מד"א ירקון במצב קל לבית החולים מאיר בכפר סבא. העיקר שלא היו שם מארקרים צהובים.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 05-07-2014 בשעה 08:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2014, 14:10
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תודה בעבור המידע
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דן, בוא ואשתף אותך במתרחש..."

אני עוקב אחרי כל המתרחש ואתה יודע היטב את התייחסויותי להתפרעויות מכל צד שהוא.
אני גם מקפיד להביע דעתי בהקשר לפעולות שהוכחו ודוו"חו ע"י מקור בדוק ואמין. לצערי זה נעשה בעיקר כאשר ההתפרעות ו/או המעשה הבלתי חוקי נעשה ע"י ערבים. מרבית הפעולות שנעשו כנגד ערבים לא פוענחו ולפיכך אינני מאשים בהן איש.

בתגובתי אליה אתה מתייחס הפעם ציינתי ש " קיים "בנק התפרעויות" ופעולות בלתי חוקיות אין סופי ולא רק בידי ציבור אחד. אני מניח שגם אתה מודע לכך ואין צורך בפרוט.

אגב: במקרה ביליתי את השבוע האחרון בסביבות אזורי ההתפרעות כמו: הגבעה הצרפתית והעיר העתיקה
ו"נותרתי" בחיים. כמובן שאני מדיר רגלי מאותם האזורים בהן התקיימו התפרעויות בפועל.
ישן 05-07-2014, 14:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תודה בעבור המידע"

אני יודע היטב את התייחסותך להתפרעויות: אתה מנפח חשיבות של ריסוס כתובות בידי ערסים יהודים, וממעיט בחשיבות התפרעויות אלימות וניסיונות לינץ' בידי ערבים. איך אני יודע זאת? כי אתה משווה בין השניים...

עם ישראל אחוז התפעלות מגבורתך האדירה בביקור בגבעה הצרפתית (שכונה רגילה לגמרי בירושלים, שמותקפת מדי יום במשך שנים, בידי פורעים ערביים מעיסאויה - התקפות שהוחרפו מאוד לאחרונה), אבל מכיוון שבשכונה הזו גרים גם תינוקות ופעוטות, הרי שכנראה שההתפעלות שלנו מאומץ לבך, מוגזמת במקצת...

אין שום דרך השוות בין שני הצדדים. העובדה שאתה מסרב להודות בכך, היא לקונה מוסרית חמורה. ההשוואה בין מה שעושים אצלם לבין מה שעושים אצלנו, זה כמו להשוות בין כייס לבין אנס סדרתי...
ישן 05-07-2014, 16:54
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תודה בעבור המידע"

בוודאי שאין דפוס ערבי אחיד,ההבדל נובע מתוך התנהלות "שבטית",בפירמידת מאסלו יש את שלב ה"חבורה" שנמצא עדיין בדירוג השאיפות הראשוניות זה היה שלב הכרחי בתולדות האדם לצורך השרדות,החברה הערבית והאסלם בפרט שימרו את המנגנון הזה של "קבוצתיות" מורשת מהשבטים הבדווים שחיו בחצי האי-ערב. אותו מנגנון שפועל אצל אוהדי קבוצות כדור-רגל,בחברה הערבית המסורתית מעטים הסממנים של "אני" האינדיבידואלי שנמצא בפסגת הפירמידה המאסלואית ולכן קל לגייס אותם לקרב,ההקבלה לארועי תרפ"ט לא באה להתריס היא מבהירה את הנוסחה של הבדלים מנטליים אז כהיום.
לעומת זאת בחברה הפלצנית היהודית של היום האינדיבידואליות מולכת ולכן הסיכויים להתקל מהמון יהודי מוסת נמוכה יותר מאשר בחברה הערבית מסתבר שככל שהמניע הוא בסיסי-פרימיטיבי הוא עובד טוב יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-07-2014, 18:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש כמובן גם את פירמידת הצרכים של אוסלו - עפ"י הרש"פ
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "בוודאי שאין דפוס ערבי..."

מימוש עצמי
ג'יהאד
צרכי הערכה
רצח על רקע כבוד המשפחה, חוסר אחריות מתמיד מטעמי תסכול מובנה, מוניטין של קיום איומים
צרכי אהבה ושייכות
איחוד משפחות לצורכי בט"ל, שינאה לשונה, מערכות יחסים פוליגמיות, עבודה בעיניים על האיחוד הארופאי
צרכי בטחון
טרור, הסתה לגלאי הגן, אי סדר, חוקי השריעה, השגת גבול, אי יציבות, נפוטיזם ושוחד, גניבות חקלאיות, חבלות רכוש, ידוי אבנים, יצירה בבקת"בים
צרכים בילוגיים ופיזיולוגיים
זהום אוויר, זיהום מי תהום, הברחת מזון, מחסה למשחטות רכב, סובלנות לעניני מין, שינה עמוקה של השו"פים בעת פעילות החמאס
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר