לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2014, 14:31
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איש לא יודע מה הפתרון שאתה..."

אני מסכים אתך לחלוטין ש"אם הם יפסיקו לירות עלינו - יהיה כאן שקט." אם לא נהיה חזקים הם יהרגו את כולנו.
אתה יודע היטב מהוא הפתרון אליו אני מייחל, הוא הפרדה ומתן אפשרות להקמתה של מדינה פלסטינאית. מה שחשוב שהבצוע יעשה בשלבים, ששנים רבות ( לפחות 15 ), צה"ל וכוחות הבטחון הם אלו שיפקחו על הגבולות ועל כל הנכנס והיוצא מהמדינה הפלסטינאית.
אם אין "קונים" לפתרון שכזה - אז לצערי לא יהיה פתרון.
באשר לקווים האדומים או נכון יותר הכחולים שלי - ציינתי אותם בגדול מספר פעמים - הסימון הסופי , תוך כדי כניסה לפרטי פרטים, יכול להעשות אך ורק בהסכמת הצדדים, ע"י מומחים לדבר. בדיוק כפי שסומנו גבולותינו עם מצרים, ירדן ולבנון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2014, 14:57
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אולי כדאי שתמשיך לנהל דו-שיח עם עצמך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אתה לא מיייחל להפרדה...."

אינני מעז לכתוב למה אתה מייחל

שוב אתה מתעתע ו/או חזרת לסורך.
אתה יודע היטב שאינני דוגל במדינת אפרטהייד חד- לאומית. כל מי שימצא בתוך גבולות מדינת ישראל יהיה אזרח ישראלי אלא אם יחליט בעצמו להגר. כל מי שימצא מחוץ לגבולות מדינת ישראל יהפוך לאזרח המדינה שתקום אלא אם יבחר מרצונו לחזור/לעלות למדינת ישראל. אינני מדבר על גירוש כל שהוא אלא על בחירה חופשית. אז אל תבלבל את התייחסותי להתייחסויות אחרות.
כמובן שלא אזיל דמעה אם ערבי ( אני מדגיש ערבי ) יחליט מרצונו לעזוב את מדינת ישראל. כמובן שאשמח על כל יהודי (על פי הגדרתי ) או כל אדם המוכן להצטרף לעם ישראל ( על פי כללים שתקבע ממשלת ישראל) שיקים ביתו במדינת ישראל וישתתף ביצובה כמדינה יהודית/ישראלית דמוקרטית.

אניני מתכוון להכנס ללופ נוסף בהקשר לנושאים שדנו בהם לעייפה בעבר.
ישן 05-07-2014, 15:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אולי כדאי שתמשיך לנהל דו-שיח עם עצמך"

אין ספק שאינך מעז לכתוב למה אני מייחל: אני מייחל לשקט. אני יודע ששקט נשמע כמו חזון הזוי עבור מי שחושב שלתת נשק לערבים יפתור בעיות בטחוניות פה, אבל זו המציאות. אני רוצה שקט - ואתה לא מעז לייחל לכך, כי אולי זה יפגע בכבודו של אינטלקטואל מובהק כזה או אחר...

אני יודע היטב שאתה דוגל במדינה דו לאומית בתוך הקו הירוק, ובמדינה ערבית מעבר לקו הירוק (תוך הפקרת כמה רבבות יהודים חסרי מגן כדי שיהיה לערבים במה להשתעשע...). אתה אמנם מסרב לדייק בעניין הגבולות, אבל לפחות בנושאים האלה, היית ברור לגמרי.

דבר אחד ברור וודאי - אתה נגד הפרדה. לו היית בעד הפרדה, הייתה תומך במדינות לאום הומוגניות. ברגע שאתה בעד קיומו של מיעוט ערבי עצום בתוך המדינה היהודית (בידיעה ברורה שמתוך המיעוט האלה הזה יוצאות כמעט כל ההתפרעויות האלימות על רקע לאומני), אזי אתה נגד הפרדה, ונגד זכות ההגדרה העצמית ליהודים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר